Elu

Eesti parimaks noortebändiks laulis end Mantra Gora 

SLÕL, 6. detsember 2004, 00:00
EESTI KEEL TÕI VÕIDU? Reedel esimest korda aset leidnud üle-eestilise ansamblite konkursi «Music Center 2004» võitis etnomuusikat viljelev Tallinna bänd Mantra Gora. Music Center
Üle-eestilise noorteansamblite konkursi «Music Center 2004» võitis etnomuusikat viljelev Tallinna bänd Mantra Gora, kes sai auhinnaks 10 000 krooni.

«Mantra Gora trumbiks oli see, et nende muusika erines teistest oluliselt,» ütles konkursi peakorraldaja Marko Erlach. «Samuti see, et nad laulsid eesti keeles, mis oli konkursil haruldane.»

Teise koha saavutas Tartu d˛ässbänd Tuulest Toodud ja kolmanda koha The Sank, samuti Tartust. Paremusjärjestus selgitati ˛ürii ja publiku koostöös. Mantra Gorale kindlustas võidu suur ˛ürii poolehoid. Finaali ˛üriisse kuulusid Toomas Viilup muusikakauplusest Sireen, Kristjan Niidas üritusturundusagentuurist Peolabor, Andi Raig raadiost Sky Plus, festivalide «Kaparock» ja «Linnapearock» korraldaja Elari Lend, Downtowni stuudiote juht Fred Krieger ja Club Hollywoodi turundus ja PR-juht Tanel Tatter.

«Kuna konkursi ja publiku huvi ürituse vastu oli suur, siis on lootust, et võistlusest kujuneb traditsioon,» jättis Erlach järgmise konkursi toimumise suhtes otsad lahti.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee