SUUDLEB VÕÕRA NAISE RINDA: Voldemar Kolga suudles Kroonika seksikate peol Riho Rõõmuse nina all ta elukaaslase Marje rindu.Foto: Tiina Kõrtsini
SL Õhtuleht 21. oktoober 2003 00:00
Viimase «Ekskursiooni» kõige pilkupüüdvam number Kroonika seksikate peol kuulus vaieldamatult kolmikule: Riho Rõõmus, elukaaslane Marje Hansar ja psühholoogiaprofessor Voldemar Kolga diskussioon seksi teemadel.

Viimane suudles Marje rindu otse ta mehe silme all, näpistas naist tagumikust ja kirjeldas, kui märg on daami ihu. Seda võis ekraanil näha mitu minutit järjest. Rõõmuse ilmselgelt vindine naine lahkas lahkelt perekondlikku seksuaalelu, mille sekka kuulusid Kolga unustamatud killud naise keha kohta: «Tõsta büst ette, oled kobedam!»

«Kuigi ma tean kõiki neid psühholoogia teooriaid...» otsib Kolga oma käitumisele põhjendust. «Hommikul ma palusin Marjelt vabandust ja mul on väga piinlik. Mu ema helistas ja riidles minuga labase käitumise pärast. Sugulased helistasid. Õhtul on mul tudengitega loeng, ei tea, mis need veel ütlevad,» rääkis Kolga eile. «No näed, langesin ise ka kavala meedia lõksu.»

«Hetkel olen oma advokaadi juures,» ütleb Marje Hansar, hääles värin. Hiljem ei tõsta ta enam toru. «Hommikul Kolga helistas ja vabandas väga sügavalt,» teab Riho Rõõmus, kellelt Kolga samuti andestust palus. «Marje ütles, et tema latt on nii kõrgele aetud, mis mulje see Kolga talle teleekraanil küll jätta võis. Pealegi ei saanud ta Kolga tõttu üldse välja öelda asju, mida soovis.» Marje Hansar nimetas kuulsat professorihärrat pidevalt Sven Kolgaks. «Aga õnneks jäi mulje ainult rumalast Kolgast ja minu naine teab oma väärtust,» üritas Rõõmus lõpuni piinlikust situatsioonist mitte välja teha.