SÕBRA NIMEL: Aastavahetusenumbris poseeris Anu Iltalehtis Aldo Järvsoo disainitud pärlitega ja avara dekolteega õhtukleidis ning hullas koos temaga vahuses vannivees. (Repro (Iltalehti))

Skandaalne Anu Saagim kiskus end alasti ja hüppas moekunstnik Aldo Järvsooga vahusesse vanni, et noormehe nimi Soomes tuttavaks saaks. Intiimfotode eest maksti viiekohaline summa.

Moelooja Aldo Järvsoo ja Anu Saagimi poolpaljad pildid ja kirjutis, mis räägib neist kui lähedastes suhetes olevast paarist, on üle lahe kõmu tekitanud. Anut noore mehe kaisus nähes ruttasid paljud Saagimi abikaasale, maailmakuulsale disainerile Ristomatti Ratiale kaastunnet avaldama.

Anu Saagim arvab, et intrigeeriv ja seksikas pildiseeria on tegelikult osav reklaamitrikk, et tema heale sõbrale Aldo Järvsoole Soomes nime teha ja tema disainitud rõivastele turgu leida.

Saagim oli sellega pikemalt mõtlemata nõus. Kuid Iltalehti pakkus tasuks ka kopsaka raha.

Kopsaka raha eest paljaks

«Et keegi teeks Soomes mingi artikli – rääkimata fotosessioonist – ilma rahata, ei tule kõne allagi. Küsimus on pigem summa suuruses ja see oli täiesti arvestatav viiekohaline number,» ütleb Anu.

«Ausalt öeldes arvan küll, et tegemist on siiski Aldo kui moekunstniku reklaamimisega. Ma loodan, et tema vastu hakatakse suuremat huvi tundma ka väljaspool Eestit. Ta on väga äkiline noor disainer. Kui ta veel kõvemini tööd viitsiks teha, saaks temast kindlasti asja,» loodab naine.

Ajaleht reklaamib Aldot ja Anut kui kuuma paari, kellele vanusevahe pole mingi probleem. «Meie vahel on tõesti säde – aga see on sõprusesäde. Sõbrad võivad ju koos vannis käia,» naerab Aldo Järvsoo seepeale. «Ehkki osa inimesi suhtub Anusse teistmoodi, arvan ma hoopis, et olgu või antireklaam, aga minule on see ikkagi reklaam. Inimesele jääb meelde nägu ja nimi, mitte aga see, kelle jalge vahel ta just oli,» arvab moekunstnik.

«Eks see jutt jäigi selline kahemõtteline ja intrigeeriv. Mõtlesime, et ah, tühja kah, on ju aastavahetuse leht,» kommenteerib ka Anu.

«Kuid Ristomatti ütles kohe, et soomlased ei saa sellest aru. Nad mõtlevadki, et mul on nüüd noor poiss lõbutsemiseks. Tõepoolest on Ristomattilt juba küsitud, kas mul on uus boyfriend,» naerab naine.

Aldo on sõbranna eest

Aldo ja Anu tutvusid kolm aastat tagasi moeetendusel.

«Aldo marssis ligi ja küsis: kas sina oled see Anu Saagim, ning kadus seejärel nagu rakett,» mäletab Anu. «Ja mina vaatasin: Anu on täitsa kobe mutt,» meenutab omakorda Aldo.

Ometi algas seejärel sõprus, mis kummutas mõlema eelarvamused – väline imago ei peegeldanud kummagi tõelist sisemust.

«Me sobime tõesti kokku,» ütlevad Anu ja Aldo Iltalehtile. «Meile mõlemale on ette heidetud, et me ei taha kogu aeg sobitada uusi tutvusi ning valime seltskonda. Ses mõttes oleme mõlemad primadonnad.»

«Aldo on ülihea ja lähedane sõber. Mul on vast üks sõbranna, kellega ma võin võrdusmärgi tõmmata. Ta on tõesti sõbranna eest, sõbra eest ja...» toonitab Anu kolme punkti lause lõpus.

Anul ja Aldol on välja kujunenud oma seltskond, kellega nad lävivad ja nädalavahetustel pidutsevad. Kellegi pool kodus kokku saades jätkuvad peod varajaste hommikutundideni restoranides ja kinnistes klubides.

Kallistavad ja suudlevad

«Meil oma seltskonnas väga intiimne õhkkond. Oleme tunnetes avameelsed ja pigem itaallase kui eestlase kombel kallistame ja suudleme üksteist avalikult. Mõni arvab, et peame orgiaid 24 tundi ööpäevas, kuid tegelikkus on teine – argipäeviti on kõigil kiire töö- ja pereelu. Ühine laupäevaõhtu on vaid meeldiv vastukaal,» räägivad Aldo ja Anu.

Anu Saagim lubas pärast seda, kui ta Eesti seksikaimaks naiseks valiti, alasti poseerimisele lõpp teha. Nüüd tunnistab ta, et on oma sõnu söönud.

«Ma ei käi ennast ise pakkumas, aga alati juhtub nii. Mulle öeldakse, et sul pole midagi häbeneda. Ma ei tea, kas inimesed on tõesti ära rikutud, aga normaalsed tavalised pildid ei intrigeeri neid. Ma võin öelda, et argipäeval ma ei liigu paljalt ja intrigeerivalt ning olen täiesti normaalne inimene. On argipäeva-Anu ja on pidu-Anu,» naerab Saagim.

Anu nimetab Aldot oma ihumoekunstnikuks ja Katrin Sanglat isiklikuks meikijaks.

«Isegi kui ma pildistama või esinema sõidan, võtan Katrini kaasa – ei oska ilma temata. Ta teeb mind kümme aastat nooremaks,» räägib 40aastane Anu.

Aldo Järvsoo on 26.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis