Eesti uudised

Grupi-Kati: “Olen maganud 3000 mehega!” (1)

Tarmo Michelson, 14. oktoober 2002 00:00
LOOMULIK ON KÕIGE ILUSAM: “Olen väike, aga tubli. Mõned lasevad endale panna silikoonrindasid ja korrigeerivad nägu, minu meelset on see raha raiskamine - loomulikkus kõige ilusam,” räägib Grupi-Kati.Foto: Aldo Luud
Eesti naistest kõige rohkem erootikafilmides kaasa löönud Grupi-Kati on kaheksa aasta pikkuse karjääri jooksul sedasi seksinud 3000 mehega. “Eks ma ise olen ka väike maiasmokk. Mida rohkem seksid, seda rohkem tahad,” räägib naine, kes on vahekorras olnud Lasnamäe liftis, Toompea lossi tornis ja reisisadama ooteruumis.

Blondeeritud peaga õbluke Grupi-Kati on osalenud kokku 29 Hispaanias, Saksamaal, Soomes, Rootsis, Taanis ja Eestis vändatud erootikafilmis. Neist kuues on Viljandist pärit naine, kaheksa-aastase tütre ema mänginud peaosa. Ta on jaganud voodit erootikastaaride soomlase Henry Saari ja sakslase Mirkkoga. Tema eeskuju on rinnakas Sarah Young.

Filmides osalemisega on Kati teeninud hunniku raha, mille eest ostnud uhke kuue toaga eramu Viljandis ja kahetoalise korteri Tallinna kesklinnas ning kihutab ringi punase Toyotaga.

Kuue mehega korraga voodis

Poole aasta pärast peaks erootikaärides müügile jõudma inglaste vändatud “Black Light”, mille võtted korraldati poolteist nädalat tagasi Tallinna hotellis Palace ja ühes eramus. Linaloos askeldab Grupi-Kati Saksamaalt, Soomest ja Inglismaalt pärit 14 mehega. “Ühes stseenis sattusin hämmingusse - ma polnud kunagi varem kuue mehega korraga voodis olnud,” räägib elu esimest intervjuud andev Kati.

Kanal 2 renditud nelja profikaameraga vändatud filmi eest pistis Kati tasku 32 000 krooni ja sai hea osatäitmise eest preemiareisi Hispaaniasse. 32 000 krooni ühe filmi eest on Kati keskmine palk. Suurima summa - üle 50 000 krooni - teenis ta kuus aastat tagasi, kui mängis Henry Saariga peaosa filmis “Dr. Jamppe”. “Sel ajal tuli Eesti tüdrukuid tikutulega otsida ja ka Saari nimi määras palju,” ütleb Kati.

Vanemad ei tea siiani

Erootikaärisse sukeldus Kati kunagise abikaasa Tarmo soovitusel kaheksa aastat tagasi, kui oli 20aastane. “Huvitas suur raha ja seks pakkus pinget,” põhjendab ta. Esimese, itaallaste vändatud filmi ajal oli Kati kaheksandat kuud rase. Film olevatki mõeldud rasedatele. “Ega ma filmist suurt mäleta, kuid minu kanda oli kõrvalosa,” ütleb Kati. See film on ka üks kahest, mis Kati osalusel valminud 29 linaloost tema kodusest videoteegist puudub.

Kodus hoiab Kati filme peidetult, et tütar ta tegudele jälile ei jõuaks. Kati arvab, et kui tütar saab 13 ja on juba suur preili, näitab ta mõnd süütumat videot ja paljastab saladuse. “Siis on kaks võimalust, kas ta kukub kokku või aktsepteerib seda,” naerab Kati.

Mis te siis ette võtate, kui tütar kavatseb näiteks kümne aasta pärast kõndida ema jälgedes?

“Ega ma saaks kritiseerida, kui ise samasugune olen. Kui ta tunneb, et nii on hea, ma ei keela. Aga ei soovitaks sellist asja.”

Ka Kati vanemad ei tea siiani, et tütar erootikaäris laineid lööb. “Kui teada saaksid, oleks see tohutu skandaal,” arvab Kati, kelle saladus olekski mullu napilt välja tulnud. Nimelt tõid tuttavad emale ja isale erootikaajakirja, kus oli mitu pilti Katist. “Kuna mul oli parukas peas ja nägu meigitud, siis ei tundnud vanemad mind ära, pidasid kellekski minusarnaseks tüdrukuks.”

Maganud 3000 mehega

“Kui arvestada kõiki filme ja eraelu, siis olen maganud rohkem kui 3000 mehega,” väidab Kati. Hiigelnumbrit teab ta seetõttu, et on iga filmi kohta teinud märkmeid: kus toimusid võtted, kui palju oli mehi. Ka on naisel alles kõik filmide lepingud. “3000 meest pole üldse palju. On hullemaid,” vabandab ta end, teistele naistele vihjates.

Kui Kati erootikakarjäärist välja jätta aastane lapsepuhkus, on ta pidanud sellise arvuni jõudmiseks iga ööpäev kohtuma uue mehega. “Mõnikord olen maganud ka mitmega,” meenutab Kati filme.

Eksootilistest meestest on Kati voodisse pääsenud mulatt ja türklane. “Türklane oli väga kuum mees,” kiidab ta. “Kui tavaliselt on mehed ükskõiksed ja tahavad asjaga ruttu lõpuni jõuda, siis türklane oli ülitemperamentne.”

Põnevaimaks kohaks, kus ta vahekorda on astunud, peab Kati Toompea lossi torni. Ka on ta seksinud Tallinna reisisadama ootesaalis, kus juhuslikult polnud sellal võõraid silmi, ning rongi suitsetamisvagunis. Kõige ebamugavam kogemus pärineb tal Lasnamäe üheksakorruselise maja liftist.

Elukutse tõttu laseb Kati end iga kahe nädala tagant arstil üle vaadata. “Alati, kui arsti juurde lähen, on hirm. Olgugi, et kasutatakse kondoomi, aga äkki ikkagi...”

Valib ise endale filmi

Filmidesse on Kati jõudnud kas soomlasest produtsendi kaudu või iseenda julge pealehakkamise tulemusel. Ta on saatnud erootikafilmide tootjatele endast pildiseeriaid. Läbimurre saabus paar aastat tagasi. “Enam ei pidanud ise tööd otsima, vaid hakkasin iga kuu saama 7-8 pakkumist,” räägib Kati.

Eestis on Kati filmidest müügil vähesed. Erootikapoodide lettidelt leiab vaid pornokunn Aivar Palumäe lavastatud komöödiasugemetega seksfilmi “Karu t*ra”, milles Kati mängib koos Eesti väidetavalt pikima peenise omaniku Maxiga. Kahes filmis on ta olnud koos üheksakümnendate Eesti erootikastaari Kristiina Bellanovaga, kes on ta kooliõde.

Viis aastat tagasi lahutas Kati abielu Tarmoga ja on leidnud uue kallima, kes võtab ta erootikakarjääri mõistvalt. See pidavat olema töö nagu iga teinegi. Filmide eest saadavale teenib Kati lisa degustaatorina ühes alkoholi hulgimüügifirmas ning teeb erapidudel striptiisi.

Kati arvab, et paari aasta pärast tõmbab ta filminäitlemisele kriipsu peale. Selleks ajaks on ta 30aastane ning eesmärk - 35 filmi - kindlasti saavutatud.

Soomes tuttav Iltalehti veergudelt

Kati on mujal Euroopas kindlasti tuntum kui Eestis. Temast on kirjutanud ka soomlaste kõmuleht Iltalehti. “Soomlased filmisid öösel Raekoja platsil lõiku, kuidas ma tantsisin limusiini katusel ja koorisin end muusika saatel riidest lahti. Kui sukad ja stringid olid veel jalga jäänud, kihutasid kohale ESSi turvamehed ja käratasid, et mida ma enda arvates teen. Filmimehed hakkasid sumisema, et lasku veel viis minutit filmida, siis on kõik. Aga ei, mind viidi poolpaljalt Lubja tänavale politseisse,” meenutab naine, kellele avaliku korra rikkumise eest määratud 65kroonise trahvi tasusid soomlased. “Paar päeva hiljem oli Iltalehtis sellest lugu, kuidas turvamehed poolpalja tüdruku politseisse viisid. Juures oli pilt, kuidas ma limusiini katusel tantsin.”

Filmivõtetel Helsingis tuli Katil kõndida inimrohkel tänaval, seljas vaid seelik, mille saba tuul pidevalt üles puhus, paljastades intiimseid kohti. “Politseinik tuli juurde ja küsis: kas mul pole külm niiviisi käia? Ta pani mulle oma politseinikupintsaku õlgadele, viis politseiautosse ja sõidutas koju. Filmimehed said selle kõik peale ja see tuli päris naljakas,” räägib Kati.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee