Sisuturundus
5. veebruar 2024, 09:52

Ehtne Office 2021 ja Windows 10/11 erimüügis alates 8 eurost! Kuidas see on võimalik?

Nii Office 2021 Pro kui ka Office 2019 Pro on eluaegsed litsentsid. Need, kes eelistavad Office'i paketi eest ühekordselt maksta ja seda lõputult kasutada, saavad täielikult tervikliku Office'i tarkvara. Tutvustame Office 2021 Pro ja Office 2019 Pro erinevusi, mis aitavad teil valida endale sobivaima.

Erinevalt Office 2019-st paneb Office 2021 rohkem rõhku meeskonna- ja koostööle. Hea näide on Teams´i kaasamine Office 2021-sse. Teams võimaldab Office'i komplektil toetada seadme- ja asukoha agnostilist tööd ja suhtlust. See on eriti oluline kaugtöö ja kodukontorite ajastul.

Litsentside võrdlemisel torkab silma Office 2021 moderniseeritud ja värskendatud kujunduskeel, mis on võtnud eeskuju Windows 11-st. See Windowsi versioon ilmus samal ajal ja pakub pehmemaid aknanurki, neutraalset värvipaletti ja stiliseeritud ikoone kontekstimenüüs Fluent Design. Office 2021 on oma otsese eelkäijaga võrreldes pehmem ja elegantsem. Enne seda peaksite mõtlema ka Microsofti toele mõlema Office'i komplekti jaoks ning Office 2021 uued funktsioonid suurendavad teie tootlikkust kindla peale.

Paljud eelistavad Office 2021 Pro Plusi tema võimsate funktsioonide tõttu. See sisaldab uhiuusi versioone olulistest tööriistadest, nagu Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, Outlook 2021, Access 2021 ja OneNote 2021. Kui kaalute samuti nende soetamist, kuid hind ametlikul Microsofti lehel on liiga kallis, tasub julgesti tutvuda Godeal24 kuumade pakkumisega, mis sisaldavad samuti laia valikut tarkvara.

Godeal24 hinnad on Microsofti ametlikul lehel pakutavate hindadega võrreldes oluliselt madalamad, samas võite olla kindel: Office 2021 Pro Plusi miinimumhind on Godeal24-s vaid 15.05 eurot/arvuti. See madalam hind ei tähenda aga madalamat kvaliteeti, selles võite kindel olla.

Pakkumine piiratud aja jooksul: hankige Godal24-st ehtne Office nii kiiresti kui võimalik!

Aasta 2023 tähistab Windows 11 jaoks olulist verstaposti, mis sisaldab mitmeid uusi funktsioone ja täiustusi. Nende hulka kuuluvad täiustatud tegumiriba, tehisintellekt ja palju muud. Windows 11 Pro-ga saab Godeal24-s 13,25 euro eest kasutada bing chat'i, mis on küll pigem otsetee kui integratsioon, kuid siiski üsna kasulik.

Kuidas Bingi tehisintellekti Windows 11-s kasutada?

Bing AI kasutamiseks Windows 11-s tuleb sisestada tekst tegumiribal asuvasse otsingukasti ja valida Chat.

Nupu peitmiseks: Seaded > Privaatsus ja turvalisus > Otsinguõigused. Lülitage välja lüliti Show search highlight (Näita otsingu esiletõstmist).

Või minge Windowsi registrisse ja eemaldage Bingi vestlusrakendus Windowsist täielikult.

62% allahindlust paljudelt Office'i versioonidelt ja pakettidelt (Sooduskood: DYF62)

Kuni 50% allahindlusega Windows ja Office! (Sooduskood: DYF50)

Muud tööriistad ja tarkvara

Vaata lisaks siit!

Kuidas maksta?

Kõigepealt klõpsake „Vaata ostukorvi“ ning allahindlusega toodete puhul peate sisestama soodustuste saamiseks kupongikoodi. Minge kassalehele, jätkake külalisena (või looge konto) ja seejärel täitke „Arveldusinfo“.

Valige selles etapis „CWALLETCO“ ja seejärel klõpsake „Jätka“.

Kontrollige oma tellimust ja klõpsake nuppu „Esita tellimus“.

Seejärel suunatakse teid edasi sellele lehele, kus klõpsake „Valige makseviis“.

Lõpuks saate kasutada PayPali, et makse lõpule viia.

Mis on OEM-litsents ja miks seda vaja on?

Paljud kasutajad, keda vaimustab Godeal24 pakutav madal hind, on küsinud, kuidas saab hind nii soodne olla. Mis veelgi olulisem: kas kaup on ikka ehtne? Võite kindel olla, et tegemist on päris asjaga, sest Godeal24 müüb OEM-litsentse. Litsentse, mida pakutakse tavaliselt arvutitootjatele hulgikaubana masstoodangu jaoks. OEM-litsentsi miinus on asjaolu, et see on tavaliselt emaplaadiga seotud, nii et pärast aktiveerimist on sama litsentsi alusel keeruline paigaldada tarkvara teise arvutisse.

Õnneks müüb Godeal24 oma OEM-litsentse nii odavalt, et kui uude arvutisse ümber kolite või vajate teist litsentsi, võite selle lihtsalt osta – päeva lõpuks on see ikkagi odavam. Godeal24 garanteerib, et müüb 100% autentseid ja ilma turvaprobleemideta kasutuslitsentse. Teiseks, kuna Godeal24 saadab teile e-posti teel aktiveerimisandmed ja arve, puuduvad igasugused andmekandja- ja logistikakulud ning saate Windows OS-i ja Microsoft Office'i vaid murdosaga sellest, mis nende eest harilikult küsitakse!

Godeal24 ei paku mitte ainult häid tooteid, vaid ka suurepärast müügijärgset teenindust. Seni, kui kasutate Godeal24 tooteid, saate nautida eluaegset müügijärgset tuge. Nüüd on ideaalne võimalus säästa raha ja uuendada oma arvutit just selle eripakkumisega!

Võta ühendust Godeal24: [email protected]