Sisuturundus
2. veebruar 2024, 10:03

Kohvisõprade rõõm: legendaarne Costa Coffee jõudis Eesti turule!

Nüüd saad osta oma lemmikpoest Euroopa ühe populaarsema kohvitootja Costa Coffee Home Edition sarja tooteid. Coca-Cola HBC poolt Eestisse toodud sari on mõeldud kodusele tarbijale ning on saadaval kohviubade, jahvatatud kohvi ja kapslitena.

„Me näeme viimastel aastatel Baltimaade kohvituru tugevnemist ja tarbijate teadlikkuse kiiret kasvu ning näeme siin suurt potentsiaali. Kohv ei ole enam pelgalt vahend hommikuseks ärkamiseks, vaid on muutunud omamoodi rituaaliks. Meie valik langes just Costa Coffee kasuks, mis pakub laia valikut, kõrget kvaliteeti ja iseloomulikke maitseid,“ ütles Coca-Cola HBC Poola & Baltimaade kohvivaldkonna direktor Michał Proszewski.

Costa Coffee Home Edition on saadaval viies erinevas versioonis: Signature Blendi klassikaline ja tumeda röstiga versioon, Bright Blend, Colombian Roast ja Caffe Crema Blend. Kõik kohvioad on mõeldud kasutamiseks kodustes tingimustes – nii espressomasinates, täisautomaatsetes kohvimasinates ning kapsel- ja filterkohvimasinates. Tooted on saadaval kohviubade, jahvatatud kohvi kui kapslitena.

Kvaliteetseim kohv Costadelt

Costa Coffee nimi, mida paljud teavad ka Euroopa ühe levinuima kohvikuketi kaudu, kohvisõpradele ilmselt tutvustamist ei vaja. Ettevõtte asutasid itaallastest vennad Bruno ja Sergio Costa, kelle unistus oli pakkuda Londonis parimat Itaalia kohvi. Tänapäeval on Costa Coffee oad nii kõrge kvaliteediga, et vaid kuni 5% maailmas kasvatavast kohvist vastab sellele. Aastatepikkuse töö läbi saavutatud suurepärased maitseomadused ja laitmatu kvaliteet on teinud Bruno ja Sergio Costa poolt loodud kohvid äärmiselt populaarseks üle kogu maailma –nii HoReCa sektoris kui ka kodudes.

Hetkel on uued Costa Coffee tooted saadaval COOPis, Rimis, Stockmannis, Bolt Marketis ja veel mõnel pool, kuid uusi müügikohti lisandub jooksvalt. 

Costa Coffee tooted täiendavad Coca-Cola HBC Baltimaade portfooliot, kust tarbija leiab lähtuvalt 24/7 strateegiast jooke igaks elujuhtumiks ja kellaajaks läbi kogu päeva.