Sisuturundus
31. jaanuar 2024, 15:59

OSTUTŠEKID KINNITAVAD: Lidlis ostlemine on odavam kui teistes jaekettides

Värske ostukorvide hinnavõrdlus tõestab, et sarnaste toodete hinnad Lidli kauplustes on odavamad, kui teistes jaekettides.

22. jaanuaril tehtud kontrollostud Tallinnas Lidli ja Maxima poodides tõestavad, et Lidli ostukorv tuleb Maxima omast märksa odavam. Kui Maximas tuleb ostude eest välja käia 35,23 eurot, siis Lidlis saab sama väärtusega tooted 28,71 euro eest, säästes rahakotilt 6,52 eurot ehk umbes 18 protsenti.

Lidli spetsialistid hakkavad regulaarselt läbi viima toodete kontrolloste, et teavitada Eesti elanikke, milline pood on tegelikult kõige soodsam. Lidli ostukorvide odavust on kinnitanud ka Postimehe poolt läbi viidud poodide ostukorvide võrdlus, milles Lidl on mitmel korral osutunud odavaimaks Eesti poeketiks.

Ostutšekkide võrdlusega saab lähemalt tutvuda Lidli kodulehel: Ostukorv (lidl.ee).

Hindu on kontrollitud ja võrreldud, tehes kontrollostud 22.01.24 Tallinnas Tähesaju tee 4/6 asuvas Lidli kaupluses ja Tallinnas Paepargi 57 asuvas Maxima kaupluses.

Mis tooted hinnavõrdlusesse kuuluvad?

22. jaanuaril tehtud kontrollostu kuulusid värske piim, sai, juust, viinerid, makaronid, tee, kanamunad ning veel mitmed igapäevaselt kasutatavad söögi- ja hügieenitooted. 

Lidlist:

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32-s riigis üle maailma ning haldab 12 200 kauplust ja enam kui 220 logistikakeskust 31-s riigis.

Lidl Eesti asutati 2018. aastal ning 3. märtsil 2022 avas Lidl oma kaupluseketi Eestis. Hetkel on Lidlil 13 kauplust 6-s linnas üle Eesti. 2023. aastal omistati Lidl Eestile rahvusvaheliselt tunnustatud parima tööandja Top Employer tiitel.