Foto: KarinRask.com
Sisuturundus
21. oktoober 2023 12:22

Karin Rask designi aastalõpu kollektsioon on kohal

Karin Rask designi efektsetes sädelevates kleitides, litritega kimono kleitides ja voogavates maani galakleitides särades võid kindel olla, et kõigi pilgud aastalõpupidudel peatuvad just Sinul. Argipäevadel aga hoiavad Sind soojas elegantsed peenvillased kleidid, mida kandes tunned end kui hea vana itaalia filmi kangelannana.

Pidulik kimono kleit

Mis võiks sobida aastalõpu pidudele paremini kui pilkupüüdev ja mitmekülgne kimono kleit –kanna seda pika jaki või kleidina, vööga ja ilma, tossude-teksade või kontsakingade ja punase huulepulgaga, pühapäeva hommikul kodus ja pidulikul üritusel väljas. Läbi viimase kümne aasta oleme teinud kimono kleite nii siidist kui sametist, denimist kui litritega kangast; lühikesi, pikki ja ka täiesti maani voogavaid. Käesolevas kollektsioonis on valikus nii orgaanilisest siidist kui sametist kimonod, erinevad litter-kimono kleidid ja suur valik julgeid kuldseid-hõbedasi-sätendavaid kimonoid.

Foto: KarinRask.com

Uhke puhv-varrukaga maxi kleit

Lisaks kimonokleidile leidub uue kollektsiooni valikus pidulikke kleite igale maitsele –esindatud on uhkete puhv-varrukatega metallikkangast kleit, õrn ja voogav maxi kleit, hästilangev pastelne siidkleit ning pehme sametkleit. Kõik kleidid on ainueksemplarid või valminud väga väikeses tiraažis, mistõttu pole ohtu teise samasuguse kleidiga peol kohtuda.

Foto: KarinRask.com

Väike must kleit

Kõigis meie kollektsioonides on alati esindatud klassikaline must kleit. Seekordse kollektsiooni valikus on nii kimono varrukatega must litritega kleit, lahtise seljaosaga sensuaalne must kleit kui voogav puhvis varrukatega ning laia satsiosaga must kleit, mille valmimiseks kulub 6 meetrit kangast.

Foto: KarinRask.com

Soe peenvillane kleit

Kõigi kleidiarmastajate rõõmuks on meie kollektsioonis ka argipäevadeks peenvillaseid kleite, mis on oma klassikaliste lõigete ja kõrge kvaliteediga loodud kestma pikki aastaid. Peenvill hingab ja hoiab keha soojas ja on Eesti talve jaoks parim materjal.

Foto: KarinRask.com

Kõik kollektsiooni tooted on valminud ainueksemplarina või väga väikeses tiraažis.


Kollektsioon on valminud jätkusuutlikult taaskasutatud kangastest ning lisaks orgaanilisest siidist ja peenvillast. Värvigammas on lisaks kullale-hõbedale-pronksile esindatud pastelsed murtud toonid ning sekka klassikaline lipupunane ja must. Lõiked on vabad ja langevad ning sobivad hästi pea kõigile kehatüüpidele.

Soe mantel aitab hoida kleidikandjat soojas

Šikki kleiti sobib Eesti kliimas alati toetama üks tõeliselt soe mantel, sestap oleme loonud laia täisvillaste mantlite kollektsiooni, mis aitab Sind hoida soojas ka kõige külmematel talvepäevadel, pakkudes samal ajal kaasaegset luksust ja ajatut elegantsi. 

Foto: KarinRask.com

Kogu kollektsioon on hoolega läbitöötatud ja vormistatud tervikuks – soovi korral saab kõiki tooteid omavahel kokku sobitada ning tooted on mõeldud kestma pikki aastaid hooaegade üleselt. Mantlite varrukalõige arvestab vajadusega mahutada enda alla lai kimono kleit või puhvis varrukaga pidulik kleit, lühemaid ja pikemaid kimonoid endid saab kasutada nii kleitide peal jakina kui ka iseseisvalt kleidina.

Mis saab aga siis, kui täpselt õiget suurust või värvi kleiti-mantlit kohe ei leia? Võta julgelt ühendust – leiame sobiva kanga ja meie rätsepad õmblevad ateljees Sinu mõõtude järgi täpselt Sulle sobiva uue lemmiku!

Puhta joone ning kõrge kvaliteediga rõivad valmivad alati jätkusuutlikult: disainer kasutab erinevaid hoolega valitud kangajääke ning orgaanilist kangast.

Karin Raski tooted valmivad zero-waste reegleid järgides ning bränd järgib ringmajanduse põhimõtteid.

Kõik tooted on valminud Tallinnas Kalamajas kogenud rätsepate poolt ainueksemplarina või väga väikeses tiraažis.

Suurim õnn meie jaoks on naasevad kliendid – järelikult eelmine ost on end õigustanud, pakkunud emotsiooni ja kvaliteeti.

Rõivastega saab tutvuda Karin Raski stuudios Telliskivi Loomelinnakus ja vaikselt lisanduvad tooted e-poodi https://karinrask.com/. Jälgi meid Instagramis ja Facebookis lehel karinraskdesign.

Lisaks on valikud väljas Levi poes ning ka poes Eerin Telliskivi Loomelinnakus.