Sisuturundus
16. november 2023 15:13

Tule tutvu uue tootevalikuga!

Chaga Health on nüüd Shroomwell. Vana disainiga toodete lõpumüük eriti soodsalt!

Chaga Health on nüüd Shroomwell, kuid eestlaste poolt armastatud tervist toetavate eliksiiride kvaliteet püsib jätkuvalt. Uuendus ei puuduta mitte ainult nime, vaid ka pakendi disaini. Tõrvas asuv kõrgema kvaliteedistandardiga eliksiiride tootmise tehas jätkab endiselt, kuid pakub nüüd peale Chaga ehk musta pässiku ka uusi maitseid ja kombinatsioone koos teiste tuntud meditsiiniseentega.

Shroomwelli eliksiirides on Eesti looduslik puhtus, maailmatasemel kvaliteet, tehnoloogiline edumeelsus ning esiemade pärandretseptid edukalt ühendatud. Must pässik on Eesti metsade kingitus, tuntud oma mitmekülgsete kasutusvõimaluste poolest. Shroomwell ei keskendu aga enam ainult Chagale, vaid laiendab oma horisonti, kaasates eliksiiridesse ka teisi meditsiiniseeni, nagu Lion’s Mane, Shiitake ja Reishi, mis kõik on kasulikud inimese tervisele.

„Meie juured on Chagas, kuid meditsiiniseente kasvav populaarsus kogu maailmas on innustanud meid laiendama oma teadmisi ja tootevalikut. Shroomwelli nimi peegeldab meie suurenenud kompetentsi ja pühendumist mitmekesistele meditsiiniseentele,“ ütleb Shroomwelli juht Silver Laus.

Uue tootevalikuga on Shroomwell lisanud sortimenti uue eliksiiri, mis ühendab Chaga ja Shiitake seente jõu koos musta pipra, musta ploomi ja grenadilliga, et toetada organismi puhastumist. Traditsioonilises Hiina meditsiinis on Shiitake seened tuntud kui elujõu ja ilu allikas, mis on kasulikud ainevahetusele ja külmetushaiguste leevendamisel.

Chagat sisaldavate toodete uus kollektsioon, sealhulgas populaarne mustsõstraga eliksiir, millele on nüüd lisatud ingver, on kättesaadav Shroomwelli veebisaidil.

Chaga Healthi ehk uue nimega Shroomwelli märkimisväärselt täienenud valikus on nii eliksiire, tinktruure, suuspreisid kui ka tervislikke alternatiive energiajookidele. Tule ja tutvu meie uue partiiga!

Oma vanad lemmikud, veel eelmise disainiga Chaga Health tooted leiad eriti soodsate hindadega siit: LÕPUMÜÜK!

Vaata VIDEOST, mida Shroomwelli juht Silver Laus veel räägib: