COOP | Sisuturundus
24. oktoober 2023 09:05

Coopiga Toyota RAV4 võitnud Anne-Liis: ma olin pikalt seda imeilusat RAV4 enda juurde kutsunud ja nüüd see juhtus!

Kui Tartus Ihastes elav Anne-Liis Timmermann (43) kuulis, et võitis Coopi peaauhinna, tantsis ta õnnest kui pöörane. „Mul on loosiõnnega olnud nii, et ma pole võitnud midagi peale oma elu ja nüüd siis peavõit,“ oli ta ülirõõmus.

Tartus Eedeni keskuse ees Anne-Liisile üle antud 43 000 eurot maksev Toyota RAV4 oli Coop Loto praeguse kampaania jooksul juba kahekümnes, kuid kokku on Eesti kapitalil põhinev poekett aastate jooksul välja loosinud üle viiekümne sõiduki. Tartumaal on võiduõnn naeratanud tänavu kahele inimesele.

Tartus Ihastes elav Anne-Liis Timmermann oli fortuuna naeratuse üle üliõnnelik. „Kui mulle Martin (Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido) Coopist helistas, siis küsis ta kõigepealt, et kuidas muidu mul üldse loosiõnnega on,“ meenutas hingamisterapeudina töötav Anne-Liis naerdes. „Ja siis ta küsis, et mida ma olen vaadanud Coopi võidunimekirjast. Ma ütlesin, et mina olen väga suur ja väga julge unistaja ja olen juba mitu kuud seda imeilusat valget Toyota RAV4 enda juurde kutsunud, aga noh, teades enda võiduvõimalusi, siis on nagu on.“

Tantsis mööda tuba ringi

„Martin ütles selle peale, et tal on väga hea töökoht, kuna ta teatab inimestele nende võitudest. Ja siis ma mõtlesin, et nii tore, et ka mina olen midagigi võitnud. Kuid siis ütles Martin hästi vaikselt, et oled võitnud peavõidu. See oli väga äge ja tore tunne!“ meenutas ta toonast emotsiooni. Anne-Liis tunnistas veel naerdes, et ta tantsis suisa mööda tuba ringi ning Martini sõnul polevat nii positiivset võitjat veel olnudki.

Anne-Liis on tuliuue RAV4-ga väga rahul. „Mulle meeldib selle auto välimus ja kuna tegemist on hübriidiga, siis on tegemist ka väga säästliku autoga,“ rääkis ta. Küsimusele, kuhu Anne-Liis uue autoga esmalt sõidab, vastas ta naerdes, et asub kohe Eesti teise otsa teele. Mis saab aga praegu peres oleva autoga, seda ei osanud võitja veel öelda, kuna peres pole seda veel otsustatud.

Anne-Liisi kodupood on Ihaste Coop, kus ta sooritab kõik igapäevased ostud. „Ihaste Coop on meie kogukonnapood, kuhu on alati väga soe tunne tulla,“ rääkis ta. „Siin on tuttavad müüjad, väga hea sortiment ja Coopi puhul mulle meeldib see, et väga palju on võimalik leida ka kohalikku Eesti põllumehe toodangut.“

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robottolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!

Kõiki eelmisi autode üleandmisi saab vaadata siit.