Sisuturundus
25. september 2023 08:00

Eluaegne Office 2021 ainult 24,25 euro eest! Tutvu Godeal24 sügismüügiga!

Vahel võib olla tunne, et ei jõua tehnoloogia arenguga sammu pidada, kuid samas on vaja, et arvuti kasutamine oleks võimalikult mugav ja uuenduslikest lisafunktsioonidest küll ilma ei tahaks jääda. Kui olete pead murdmas, kas jääda truuks vanale ja usaldusväärsele Office 2019-le või seda uuendada, siis just praegu on selleks õige aeg!

Godeal24 sügismüügist osa võttes saab nüüd vaid mõnekümne euro eest alla laadida ehtsa ja eluaegse Office 2021 Pro! Võrreldes Microsofti kodulehe pakkumistega on Godeal24 hinnad nüüd kuni 90% soodsamad ja Office 2021 saab praegu ainult 24,25 euro eest.

Office 2021 pakub uusi funktsioone, nagu Teamsi integreerimine Wordis ja Excelis, täiustatud andmeanalüüs Excelis, parendatud joonistamisfunktsioonid PowerPointis ning uuendatud disain kõigis tarkvarades. Ka Apple`i kasutajad saavad sügise eripakkumisest vaid võita – Office 2021 Home and Business for Mac maksab kõigest 28,99 eurot! Mõlemad Microsoft Office'i versioonid on sobilikud valikud nii eraisikutele kui väikeettevõtetele, kes otsivad usaldusväärset lahendust.

Alljärgnevaid hindu ei tasu küll maha magada!

Ohutum viis Windows 10 operatsioonisüsteemile!

Soetage oma kuluefektiivne komplekt juba täna! (kupongi kood „DYF62“)

Mitme võtmega pakettidega säästad rohkem!

Kuni 50% allahindlust! (kupongi kood „ DYF50“)

>>>Vaata lisaks

Mugavaim viis tööriistade hankimiseks on Godeal24. Töötavad võtmed ja professionaalne klienditeenindus muudavad teie ostu muretuks!

Kõige populaarsem tööriistade tarkvaras on Ashampoo:

Praktiline arvutitööriistade tarkvara:

>>>Vaata lisaks

Godeal24 aitab säästa raha ja aega, kui soovite soetada Microsofti litsentse, olulist IT-turvatarkvara ja muid arvutitööriistu. Näiteks Windowsi operatsioonisüsteem ja MS Office on tõeliselt magusa hinnaga. Samuti on Godeal24-s ostlemine kiire ja mugav – tarkvara jõuab teie e-postkasti kõigest loetud sekundite jooksul.

Muretseda pole vaja, sest isegi TrustPilot on omistanud Godeal24-le suurepärase hinnangu 98%. 24/7 saadaolev tehniline tugi annab aga vastuse klientide kõikidele küsimustele.

Godeal24 pakub 24/7 professionaalset tehnilist tuge ja elukestvat müügijärgset teenindust – võite olla veendunud, et saate toodet kasutada ilma probleemideta!

Võtke vajadusel ühendust: [email protected]

Kuidas maksta?

  • Liikuge kassaleheküljele, jätkake külalisena (või looge konto) ja seejärel täitke arveldust puudutav informatsioon.

  • Valige siin 'CWALLETCO' ja seejärel klõpsake 'Jätka'.

  • Kontrollige oma tellimust ja klõpsake nuppu `Esita tellimus`.

  • Seejärel suunatakse teid edasi sellele lehele, kus klõpsake 'Valige makseviis'.

  • Lõpuks saate kasutada PayPali, et makse lõpule viia.