Video: Hannes Dreimanis
COOP | Sisuturundus
21. september 2023 07:43

Coopiga Toyota RAV4 võitnud Janek: päriselt kohale jõuab ikkagi siis, kui ta mul homme hommikul ka veel kodus ukse ees on!

„Te võite minna, kontrollida Coopi lehelt – minu number on seal täiesti olemas, ma olen õige inimene,“ pidi septembrikuu Coop Lotoga Toyota RAV4 Hybrid`i endale võitnud Janek Paju (46) ühel rahulikult kulgenud päeval lihtsalt uskuma jääma, et tegemist ei ole mingi petukõnega.

„Tõsiselt, väga õnnelik olen ja uskumatu! Ma arvan, et päriselt kohale jõuab ikkagi siis, kui ta mul homme hommikul ka veel kodus ukse ees on!“ tunnistab Janek silmnähtava tänutundega.

Harkus elaval IT-mehel Janekil ja tema elukaaslasel Maril on kaks last, kuid isiklikku autot nende peres polnudki. Mõlemal on privileeg kasutada nii töö- kui igapäevasteks sõitudeks tööautosid, milleks on mõlemal Škodad. Janek on väga rahul, et Toyota RAV4 on päris enda oma, sest isikliku autoga saab nüüd reisima sõita ka riigist välja, ilma, et peaks tööandjalt luba küsima!

Õhtul uue autoga seenele

Sel päeval nad veel reisile ei läinud. Küsimuse peale, kuhu viib selle ilusa päiksepaistelise päeva esimene sõit uue autoga, vastas elukaaslane Mari kibekiirelt: „Seenele!“ Enne käib ta ametiautoga töö juurest läbi, selle lõppedes aga koju, korvid valmis, ja minek! Uus auto on nii mahukas, et kogu pere ja korvid mahuvad lahedasti ära. Škoda jäigi kitsaks.

„Huvitav asjaolu oli see, et kui eelmisel reedel teatati, et ma võitsin pealoosi, siis ma neljapäeval vaatasin mingit Coopi reklaami või… ja huvi pärast logisin Coopi kontole sisse. Vaatasin, kas ma osalen ikka selles loosis. Vaatasingi, et kõik andmed on õiged ja salvestasin ära.“ Reedesel päeval helistas aga juba Martin Miido, Coopi kommunikatsioonijuht.

No vaatame seda asja ikka veel!

Janek tunnistab, et kõne lõpuks ta ka ikkagi veel endiselt ei uskunud, et on auto võitnud: „Ma ütlesin, et vaatame, kui see auto käes on – siis vaatame edasi!“

Coopis käivad Janek ja Mari väga tihti, eriti seepärast, et pood asub kodu lähedal ja pealegi on Laagri Coop selle poeketi suurimaid, kust saab tõepoolest kõike tarvilikku – alates kohalikust toidust riide-, aia- ja muude kodukaupadeni välja.

Huvitaval kombel jäi Janekile auto numbrimärk kohe pähe! Uurides, kuidas on see võimalik ja mis sellega siis seostub, vastas Janek muheledes, et esiteks näeb ta seal oma enda kaht esinimetähte ja kolmas on tema kalli kaasa hüüdnime esimene täht, kuid jäägu viimane saladuseks.

Loosiõnn võib tõesti ootamatult naeratada igaühele, kes milleski osalevad. Janek ei olnud kunagi midagi varem võitnud.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robottolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!

Kõiki eelmisi autode üleandmisi saab vaadata siit.