Hiljaaegu seisis Kadri kohtu ees. Aga mitte lähisuhtevägivalla ohvrina, vaid väidetava vägivallatsejana: „Ma lihtsalt väsisin ära. Ma tahtsin, et see juba läbi saaks. Mul ei olnud seda jõudu, et veel aastaid kohtus võidelda.“Foto: Patti McConville / Alamy / Vida Press
Eesti uudised
15. september 2023 08:00

Hammustus, mida menetleti kaks aastat: kas jõukas ärimees lavastas oma eksnaise süüdi? „Olla niivõrd mõjuka mehe vihavaenlane… See on kohutav.“ (12)

Ehkki ekspert on öelnud, et imepisike vigastus ei saanud tekkida hammustuse tagajärjel, vaid tõenäoliselt on tegu kõige tavalisema kriimustusega, pidi väidetav hammustaja siiski kohtu ette astuma. Seal nõustus ta oportuniteediga: „Ma lihtsalt väsisin ära. Ma tahtsin, et see juba läbi saaks. Mul ei olnud seda jõudu, et veel aastaid kohtus võidelda.“

Loo jutustamiseks tuleb minna aastasse 2018, kui Eestis tuntud ja mõjuka ärimehe ning tema elukaaslase suhe lõppes. Pärast seda on endiste elukaaslaste läbisaamine olnud kõike muud kui viisakas.

Kuna kogu lugu on äärmiselt delikaatne ning üksteise vastu on esitatud terve rida süüdistusi, kuriteoavaldusi ja tsiviilhagisid, ei hakka Õhtuleht neist enamikesse laskuma. Ühega on mõlemad igatahes nõus: kogu lugu on läinud erakordselt inetuks.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99