VÄIKE OHVER: Maja juurde, kust Sara surnukeha leiti, toovad kohalikud lilli ja küünlaid. Politsei ei usu, et temaga mingi õnnetus juhtus.Foto: SWNS/Scanpix
Maailm
13. september 2023 20:05

SEGANE SAAGA: perekond põgenes kodust päev enne, kui sealt leiti 10aastase tütre surnukeha (1)

Ühel augustihommikul sisenes politsei Londoni külje all asuvas väikeses külas ühte elumajja ning leidis sealt 10 aasta vanuse Sara Sharifi vägivalla tundemärkidega surnukeha. Muidu oli maja täiesti inimtühi, lapse suur pere oli päev varem Inglismaalt lahkunud. Algas rahvusvaheline tagaotsimine leidmaks Sara õed-vennad ning täiskasvanud, kes võivad olla lapse surma eest vastutavad.

Räägime sellest, kuidas sündmused arenesid. 9. augustil lendavad Sara viis õde-venda, 41aastane isa Urfan Sharif, 29aastane kasuema Beinash Batool ja 28aastane onu Faisal Malik ootamatult Pakistani. Loetud tunnid hiljem, kui lennuk on maandunud ja kätte jõudnud 10. august, helistab Urfan Sharif Islamabadist Briti hädaabinumbrile. Sara surma täpsed asjaolud ja põhjus pole tänaseni teada, kuid politsei tuvastab, et tegemist on mõrvajuhtumiga. Vigastused lapse kehal ei näe välja, nagu võinuks temaga mõni õnnetus juhtuda, pealegi on need tekkinud pikema aja vältel.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99