Sisuturundus
13. september 2023 16:29

NOKIAN kummikud on päris!

Vihmane ilm ei ehmata ega kurvasta ühtki TAMREXi klienti, sest neil on NOKIANi kummikud ja Snickers Workweari vihmariided. Sellises varustuses tegutsemine on puhas rõõm isegi vihmaga!

TAMREXi valikus on uued nägusad NOKIANi linnakummikud, praktilised madalad kummist jalavarjud aias toimetamiseks ja mitmeid erinevaid mudeleid tööl, metsas ja vabaaja harrastuste ajal kandmiseks.

NOKIAN Neo linnakummikud

Neopreenkummist sääreosa ja neopreenist vooder teevad kummikud kergeks ja painduvaks, pakkudes tõelist kandmismugavust ja silmailu. Sellised kummisaapad on üleni veekindlad, ka neopreenist sääreosa. Neid on kerge jalga panna, püsivad jalas paremini ja tulevad lihtsamalt jalast ära.

Neopreen on soe materjal, mis annab kummikutele hea soojapidavuse ja kasutusaja varakevadest hilissügiseni.

NOKIAN Verso kummist aiajalatsid

Need ülimalt kerged ja mugavad 100% veekindlad aiakingad (moodsa aja kalossid) sobivad hästi koduaias, suvilas ja maakodus kandmiseks. Mugava pahkluu kõrgusega kummist kingadel ei ole voodrit.

Aiakingad on valmistatud kergest, pehmest ja kiiresti kuivavast sünteetilisest EVA kummisegust. Kummikingi on tõeliselt lihtne puhastada ja need pakuvad mõnusat kandmismugavust.

NOKIAN Finntrim sportlikud kummikud

Madalama säärega mugavaid kummikuid peab kindlasti jalga proovima, et mõista, miks neid sportlikeks kummikuteks nimetatakse. Looduses aktiivsele liikujale mõeldud kummikud on 100% veekindlad ja valmistatud käsitööna looduslikust kummist. Looduslik kumm on vastupidav, painduv ja hoiab hästi neid omadusi temperatuurist hoolimata.

NOKIAN Kevo Outlast® kummikud

Sportliku joonega mugavate kummikute uudne Outlast® vooder tagab jalgadele stabiilse temperatuuri nii suvel kui ka talvel. Kõikides suundades libisemiskindel uue põlvkonna välistald ei korja liigselt pori, muda, ega muud pinnast. Võimalus kinnitada naelad (libisemistõke). Sääre küljel kergesti lukustatava klambriga reguleerimisrihm.

Lisaks topelt tugevdusega kanna-, külje- ja ninaosa, põrutust neelav termoisolatsiooniga sisetald ning stabilisaator sise- ja välistalla vahel. Väljaulatuv naga kannal lihtsustab kummikute jalast äravõtmist.

NOKIAN kummikud on päris!

NOKIANi kummikud on erilised seetõttu, et need on valmistatud ehtsast kummist ehk kautšukipuu piimjast mahlast, mis vulkaniseerimise tulemusena erakordselt tõhusaks tooraineks muutub. Tegemist on loodusliku ja taastuva materjaliga.

Ehtsast kummist saapad ei muutu jäigaks ega rabedaks külmakraadides, need painduvad ja liiguvad koos jalaga, ega sooni säärt kükitamisel või ühel põlvel töötades. Materjal on vastupidav ja mustust hülgava viimistlusega.

Hoolika käsitöö tulemusena valmivad kummisaapad, mis kestavad, on mugavad, praktilised ja funktsionaalsed.

Tutvu TAMREXi pakutava NOKIANi valikuga siin või külasta meie kauplusi kõikjal üle Eesti ning osta päris oma NOKIANi kummikupaar kaasa.