Sisuturundus
12. september 2023 11:45

SUUR UUDIS: eluaegne Office 2021 ainult 25,61 euro eest! Tutvu Godeal24 eripakkumisega!

Microsoft Office on eelistatud kontoritarkvara enam kui 1 miljardi inimese poolt üle maailma – ja selleks on hea põhjus.

Mõnikord on raske otsustada, kas tasub uuendada uusimale Office 2021 versioonile või jääda truuks vanale ja usaldusväärsele Office 2019-le. Office 2021 pakub uusi funktsioone, nagu Teamsi integreerimine Wordis ja Excelis, täiustatud andmeanalüüs Excelis, parendatud joonistamisfunktsioonid PowerPointis ning uuendatud disain kõigis tarkvarades. Mõlemad Microsoft Office'i versioonid on sobilikud valikud eraisikutele ja väikeettevõtetele, kes otsivad neile sobivat ja usaldusväärset lahendust.

Hinna pärast ei pea nüüd muretsema! Godeal24 Office Special Sale soodusmüügi raames on võimalik soetada eluaegne Office 2021 Pro Plus kõigest 25,61 euro eest! Uskumatult soodne hind!

Kui paremini sobib aga Office 2019 Pro, siis see on müügil hinnaga 23,56 €! Haarake võimalusest ja ostke see, mis teile sobib.

Parimad diilid: Microsoft Office’i saad 62% allahindlusega! Kupongikood on DYF62.

>>>Vaata lisaks!

Tasub võimalusest kinni haarata! Tohutu allahindlus Windowsi operatsioonisüsteemile. Kupongikood on DYF50.

Hankige mitu võtit (näiteks sõpradega jagamiseks), ostke rohkem, säästke rohkem! Kupongikood on DYF50.

>>>Vaata lisaks!

Veel 62% allahindlust! Kupongikood on DYF62.

>>> Vaata lisaks!

Parim hind, et soetada olulisi arvutitööriistasid!

Godeal24 veebilehel saate valida sobiva tööriista sadade valikute hulgast ja muuta oma töö lihtsamaks. Godeal24 pakub vaid ehtsat tarkvara!

Kõige populaarsem tööriistade tarkvaras - Ashampoo:

Kasulik tarkvara:

>>>Vaata lisaks!

Godeal24 aitab säästa raha ja aega, kui on soov soetada Microsofti litsentse, olulist IT-turvatarkvara ja muid arvutitööriistu. Näiteks Windowsi opisüsteem ja MS Office on tõeliselt magusa hinnaga. Samuti on Godeal24-s ostlemine kiire ja mugav – tarkvara jõuab teie e-postkasti kõigest loetud sekundite jooksul.

Muretseda pole vaja, sest isegi TrustPilot on omistanud Godeal24-le suurepärase hinnangu 98%. 24/7 saadaolev tehniline tugi annab aga vastuse klientide kõikidele küsimustele.

Godeal24 pakub 24/7 professionaalset tehnilist tuge ja elukestvat müügijärgset teenindust – võite olla veendunud, et saate toodet kasutada ilma probleemideta!

Võtke vajadusel ühendust: [email protected]

Kuidas maksta?

  • Liikuge kassaleheküljele, jätkake külalisena (või looge konto) ja seejärel täitke arveldust puudutav informatsioon.

  • Palun valige selles sammus 'CWALLETCO' ja seejärel klõpsake 'Jätka'.

  • Palun kontrollige oma tellimust ja klõpsake 'Esita tellimus'.

  • Seejärel suunatakse teid edasi. klõpsake 'Valige makseviis'.

  • Lõpuks saate valida PayPal'i, et makse lõpule viia.