Foto: Envato Elements
Sisuturundus
11. september 2023 13:56

Vaimse võimekuse suurendamisel on abiks viis bioaktiivset ainet – mis need on ja kust neid saada?

Kes meist ei tahaks olla edukas? Tänapäevases maailmas on raske olla edukas, kui sa ei suuda keskenduda, sinu mõte ei tööta piisavalt kiiresti ning mälu kipub alt vedama. Vaimne võimekus ja hea mälu on üliolulised nii õpitulemuste kui ka töö kvaliteedi ja eduka karjääri seisukohalt. Kuna edukas toimetulek eeldab elupõlist õpet, on see teema oluline kõigile – nii noortele, keskealistele kui ka eakamatele inimestele.

Vaimse võimekuse ja mälu parandamiseks on soovitatud erinevaid ajutegevust toetavaid tehnikaid, dieete ja elustiilimuutusi, mis aga paraku ei ole andnud märkimisväärseid tulemusi. Ajuteadlased, arstid ja biokeemikud on aastaid intensiivselt uurinud erinevate bioaktiivsete ainete potentsiaali mõtlemisvõime, keskendumise ja mälu parandamiseks. Nende uuringute põhjal on välja sõelutud viis võimsa väega ainet, millest on tõepoolest abi. Nendeks on fenüülalaniin, L-arginiin, fosfatidüülseriin, hõlmikpuuekstrakt ja magneesium. Just neist ainetest koosnebki innovatiivne ja efektiivne komplekspreparaat Solemax Neuro.

1. Fenüülalaniin

Fenüülalaniin on asendamatu aminohape, mis on hädavajalik erinevate neurotransmitterite ehk virgatsainete nagu dopamiini ja norepinefriini sünteesiks. Need ained mängivad keskset rolli meeleolu reguleerimises, keskendumises ja mäluprotsessides. Abistades nende virgatsainete tootmist, toetab fenüülalaniin vaimset võimekust, tähelepanuvõimet ja mälu. Lisaks selle on selgunud, et fenüülalaniin parandab meeleolu ja vähendab ärrituvust.

2. L-arginiin:

L-arginiin on teine oluline aminohape, mis laiendab veresooni ning parandab kogu keha, aga eriti just aju verevarustust. Paranenud vereringe tagab aju optimaalse varustamise hapniku ja toitainetega. See omakorda aitab parandada keskendumisvõimet ja üldist vaimset võimekust.

3. Fosfatidüülseriin

Looduslik fosfolipiid fosfatidüülseriin on aju- ja närvirakkude membraanide kõige olulisemaks koostisosaks. Ta aitab ka kaasa rakkude vahelisele infovahetusele, mis on mõtlemis- ja tajuprotsesside ladusaks toimimiseks ülioluline. Uuringud on näidanud, et fosfatidüülseriin aitab parandada mälu ja keskendumisvõimet ning toetab vaimset „teravust“.

4. Ginkgo Biloba ekstrakt

Hõlmikpuu ehk Ginkgo Biloba on rahvameditsiinis kasutusel juba sajandeid. Suurendades hapniku ja toitainete transporti ajurakkudesse, parandab hõlmikpuu ekstrakt mälu, vaimset võimekust ja tajuprotsesse. Lisaks sellele on hõlmikpuu ekstrakt tugev antioksüdant, mis kaitseb närvirakke kahjustuste eest.

5. Magneesium

Magneesium on oluline mineraal, mis mängib keskset rolli enam kui 300 biokeemilises reaktsioonis meie organismis, sealhulgas ka nendes, mis toetavad ajufunktsiooni. Magneesium aitab kaasa virgatsainete sünteesile, soodustab keskendumist ja lõõgastumist ning aitab võidelda stressiga.

Solemax Neuro – viie bioaktiivse aine võimas koosmõju

Solemax Neuro on nutikas komplekspreparaat, mis sisaldab kõiki viit eespool kirjeldatud bioaktiivset ainet kõige efektiivsemates ja sobivamates vahekordades. Toote aktiivsed koostisosad võimendavad ja täiendavad vastastikku üksteise toimeid, parandades ajutegevust, mälu ning keskendumis- ja mõtlemisvõimet ning tagades samas ka parema meeleolu. Solemax Neuro aitab saavutada paremaid tulemusi nii õpingutes kui ka töös ning sobib kõigile vanusegruppidele – nii õpilastele, noortele, keskealistele kui ka eakatele inimestele.

Osta Solemax Neuro soodsalt siit.