Foto: Erki Pärnaku
Sisuturundus
5. september 2023 10:38

Palavalt armastatud ja auhinnatud Andre Farmi juustud on ideaalne kink nii sõbrale kui äripartnerile!

Maitsev ja kvaliteetne kingitus on alati midagi sellist, mis jääb meelde ning võidab südameid. Pole vahet, kas iseendale preemiaks, koolialgusekingiks või siis hoopistükkis firma koostööpartneritele tänutäheks. Andre Juustufarmi kvaliteetsete juustudega sa alt ei lähe, selles võid olla kindel.

Tartumaal Kambjas asuv Andre Juustufarm paistab silma oma erilise suhtumisega. Nende juustu kinkides räägid justkui südamlikku lugu – sest tea, et juustu andvatest lehmadest hoolitakse väga ja neid nimetatakse Mummukesteks! Vahvaid Mummukesi hellitatakse, kallistatakse ning tehakse kõik võimaliku, et loomadel oleks hea ja turvaline keskkond. Pole imestada, et sel viisil valmib Andre Farmis maitsev juust, mis on pälvinud erinevaid auhindu nii Eestis kui ka välismaal.

Andre Juustufarmi eesmärgiks on anda inimestele teadmine ja kindlustunne, et kodumaine toit on valminud suure hoole ja armastusega. Sellesse on pandud loomade hoolivus inimestest ning inimeste hoolivus loomadest.

Andre Juustufarmi valikus on nii palju põnevaid juuste...

Viimase aja hitt-tooteks on Andre Excellent V.O, mis pälvis hiljuti Parim Talutoit 2023 tiitli. Vähemalt 36 kuud laagerdunud Excellent V.O paneb silma särama gurmaanidel ning neil, kes ootavad üllatusi ja tugevaid maitseid. Meeltmööda on kindlasti ka pikk koorene järelmaitse ja suured krõmpsuvad kristallid. Muide, Andre Excellent V.O on pikima laagerdusajaga juust Eestis.

Sama juust on saadaval ka 18-kuuse laagerdumisajaga. Andre Excellent juustu retsept on eriline ja iseloom hakkab ilmuma alles peale pikka laagerdust – päevad täis hoolitsust, keeramist ja küpsemist. Maitse on tugev ning tunda nahkset nooti.

Väga huvitavad juustud on näiteks Andre Brule ja Andre Crafters Juniper. Andre Brule sobib ideaalselt kreembrülee austajatele. Koostöös Livikoga Vana Tallinna tootmisest järele jäävate vaniljekauna ja kakao tükikestega juust on koorene ning magusa noodiga hõrgutis.

Andre Crafters Juniperile on lisatud Liviko Crafter’s džinni destilleerimisel järele jäävaid kadakamarju. Kokku on saanud noor, kreemine juust puiduvaiguse noodiga. Tõeliselt elegantne bukett.

Andre Capo on aga kolm kuud laagerdunud lõhna- ja maitsepomm, mida lausa peab ise nuusutama ja maitsma! Väikese vihjena võib öelda, et tunda on peekoni ja seakõrne mekki.

Omapärane valik on Andre Farmhause – sest see annab meeldival kujul edasi farmielu noote. Veidi silo ning talu mekki. Sobib õlle kõrvale, Bio veinidega ning tugevamate moosidega. 

Andre Umami meenutab tekstuurilt veidi tofut. Must küüslauk annab iseloomuliku maitse ning juustule värvi. Juust ei ole ühtlaselt ei kollane ega pruun, vaid marmorja mustriga. Muuseas, sõna „umami“ tuleb jaapani keelest ja seda maitset kirjeldatakse kui „mõnus”, võrreldav liha ja supi maitsega. Umamit peetakse viiendaks maitseks hapu, mõru, magusa ja soolase kõrval.

Kes tahab (tulevast) kallimat võrgutada, võtku prooviks Andre Musci, tugeva (muskaat)pähkli noodiga juustu. Muskaatpähklit tuntakse kui naiste vürtsi, mida võib pidada ka afrodisiaakumiks...

Itaalia maitsete austajad ei pettu kohe kindlasti Andre Prima ja Andre Prima Old parmesani tüüpi juustudes. Kui mõnusalt need juustud murenevad...

Kes otsivad kogu kirjeldatud põnevuse kõrval siiski klassikalisi maitseid, siis on parimateks paladeks Andre Classic ja Andre Grand. Need kaks juustu kinnitavad kindlalt: lihtsuses peitub võlu.

Andre Juustufarmi tooted on saadaval paljudes Selverites, Rimides, Konsumites üle Eesti ning ka Tallinna ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmas. Kõige laiema valiku leiad aga Andre Juustufarmi kodulehelt SIIT! Kõiki juuste saab soetada erineva suurusega jaepakendites ning tellida ka kerana (10-11 kilogrammi). Lisaks on valikus erinevaid kinkekomplekte, mis sobivad soetamiseks sõbrale, kallimale, iseendale või äripartnerile. Garantii, et niisuguses kingituses ei pettu mitte keegi!