Maailm

Berliin valmistub Love Parade’iks 

Reuters/BNS/SLÕL , 16. juuli 2001, 23:00
EROOTIKA: Stiilinäide laupäeval Berliinis toimunud erootikakarnevalilt, mis kujunes omamoodi sissejuhatuseks eeloleval laupäeval toimuvale Love Parade´ile.Foto: Internet
Kogu maailmas populaarsust kogunud tehnopidu Love Parade toimub tänavu Berliinis 21. juulil. Arvult 13. sellenimelisele üritusele oodatakse vähemalt miljonit osavõtjat.

Algselt pidi maailma suurim ja värvikaim tantsupidu toimuma juba läinud laupäeval, kuid selle vastu protesteerinud looduskaitsjatel õnnestus oma üritus samuti registreerida 14. juuliks ning Love Parade´i korraldajad lükkasid seepeale oma peo nädala võrra edasi.

Ilma peota Berliin eelmisel laupäeval siiski ei jäänud. Nimelt marssisid siis linna suurimal äritänaval Kurfürstendammil kümned tuhanded erootikasõbrad.

Erootikakarnevali eesmärk oli arendada seksuaalset sallivust, mida 100 000 väljakutsuvalt riietatud osalejal ei näinud igatahes nappivat.

“Muusika pole vast nii hea, kui Love Parade’il, kuid rõivad palju paremad,” nentis pealtvaataja Klaus Schmidt, kes aktiivselt fotoaparaadiga klõpsis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee