COOP | Sisuturundus
14. juuli 2023 16:23

Coop Lotoga auto võitnud Madis: isale lasi pääsuke poolteist nädalat tagasi kaks korda pähe, tasub räästa all istuda!

„Esimene emotsioon oli, et ajab mingit pläma. Ta ütles, et istuge maha, te olete auto võitnud. Vastasin, et ah, ärge ajage jama, ei ole võimalik...” meenutab Madis Pennonen (31) telefonikõnet, milles anti teada, et ta on Coop Lotoga võitnud uue Toyota Rav4.

Madis tunnistab, et kahtlustas esiti mõnda telefonikelmide petuskeemi. Seega tuli Coopi esindajal võitjat tükk aega veenda, et tegemist on ikka päris asjaga. „Järgmine päev, kui saabusid kirjad, jõudis kohale, et nüüd on ikka kindel. Ma olengi auto võitnud,” lausub Madis.

Maksimarketis poodleb korraga vähemalt tund aega

Madis on Coopi pikaaegne klient, mistõttu oli ta Coop Lotoga täiesti kursis. „Kui nüüd siit uksest sisse minna, siis auto vaatab vastu... kutsub kohe, et tulge ostma, saate auto!“ seletab Madis. Ta viitab Paide Maksimarketi sissepääsu juures seisvale Toyota reklaamautole.

Mees tunnistab, et tegelikult liituski Coop Lotoga, sest noolis peavõitu Toyotat. „Kusjuures mul pole kunagi niimoodi õnne olnud, et oleks lotoga võitnud – see on esimene suurem võit. Tavalised on olnud sellised 1-2 eurot võidud... nii palju, kui üldse mänginud olen.“

Madis satub Maksimarketisse tavaliselt korra nädalas. Kui on oodata külalisi, siis külastab tihedaminigi – näiteks möödunud kuul käis Madis jaanipäeva eel päris palju poes, mistõttu osales ta ka loosis rohkemate lotopiletitega.

„Suur pood... palju valikut. Tavaliselt on nii, et alla tunni aja mina siit poest välja ei saa. See on mu põhimarsruut: piimaleti juurde, siis muidugi magusalett, koogid, ja tagasi,” kõneleb Madis mööda kauplust jalutades. Eriti meeldibki kliendile see, et Maksimarketis on palju ruumi. Ühelt poolt on parkimisplats suur ja teisalt on kaupluses rohkelt liikumisavarust – ta toob välja, et mitmes teises Paide poes on vahekäikudes nii kitsas, et kärudega ei mahuta üksteisest isegi mööda.

Nädala jooksul juba teine võit peresse

Võidetud Toyota on Madise kolmas auto. Hetkel tal enda isiklikku sõidukit polnudki, sest 15 aastat vana BMW sai hiljuti maha müüdud. „Ma ütlesin kohe, et see auto tuli õigesse kohta!” rõõmustab mees.

Kuna Madis elab Paidest viie kilomeetri kaugusel Tarbjal, siis kasutab ta kaupluse väisamiseks tööandja autot. „Lihtsalt kõndida pole viis kilomeetrit palju, aga kui mõlemas käes on toidukott, siis ikka on küll. Meil on Tarbjal ka külapood, aga sealne valik on väike,” sõnab ta.

Madis on alati sõitnud manuaalkäigukastiga autoga ning avaldab, et lootis salamisi, et ka võidetud Toyota on manuaalkastiga. Siiski loosib Coop välja just automaatkäigukastiga Toyotasid – on need ju populaarsemad. „Aga minu jaoks on see tundmatu, tuleb harjuda ümber. Kõik räägivad, et automaadiga on nii hea lihtne sõita, linnas näiteks...” nendib Madis. Kõige rohkem meeldib talle Toyota Rav4 juures just tema välimus. „Uus auto on ikka uus auto... uus on ikka hea!” leiab Madis.

Madise isa viskab aga kõrval nalja, et ilmselt on poja õnneliku võidu taga poolteist nädalat tagasi aset leidnud intsident. „Vot mis tähendab, kui pääsuke kaks korda laseb pähe! Esimesel korral lasi lausa keset pealage!” naerab isa.

Kui uurida, et miks siis ometi isa autot ei võitnud, oskab Madis kohe vastata: „Me ju käime koos poes!“ Muuseas, õnn on viimase nädala jooksul peret vägagi soosinud. Nimelt võitis Madise ema paar päeva tagasi nutikella. „Kus on, sinna tuleb veel!“ teatab ta.

Toyota üleandmise päeval autoliikusid plaanis ei ole – nimelt läheb farmitöölisena leiba teeniv Madis veel samal õhtul tööle. Küll aga lubab ta pisut tähistada paari päeva pärast. Esimene pikem sõit uue Toyotaga on ka juba plaanis: nädala lõpus sõidetakse Tallinna.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel.

Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robotolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!

Kõiki eelmisi autode üleandmisi on võimalik vaadata siit.