Tamrex | Sisuturundus
5. juuli 2023 14:16

Suvel olgu tööpüksid lühikesed!

Valgusküllane ja soe suvi on hea aeg ära teha kõik vajalikud välitööd lisaks palgatööle ka kodus ja suvilas.

Snickers Workweari üle maailma tuntud mugavust ja funktsionaalsust pakuvad suvel lühikesed püksid, T-särgid, kerged pusad, nokamütsid, sokid ja palju muudki veel.

Väga head ja mugavad lühikesed püksid on kogu suveriietuse alustala. Peamiseks ootuseks suvistele tööpükstele on väga hea hingavus ja liikumisvabadus. Nii ongi Snickers Workweari Lite-sari keskendunud justnimelt sellele. Eriti kerged, õhukesed, üleni venivad ja mugavad Lite-sarja lühikesed püksid viivad töömugavuse uutesse kõrgustesse. Kes on selleks valmis, tulge neid TAMREXi kauplustesse proovima.

Väga head mugavust, vastupidavust ning funkstionaalsust pakuvad Snickers Workweari Flexi-sarja lühikesed tööpüksid. Mõlema mudeli suurteks eelisteks on eemaldatavad ripptaskud, elastsete, kuid vastupidavate kangaste nutikas asetus ja kehaliikumist järgiv 3D lõige. Tähelepanelik vaatleja märkab, et just neid kannavad oma ala parimad professionaalid.

Lisaks mugavusele, hingavusele ja funktsionaalsusele näevad need püksid jalas väga head välja, see on meeldivaks boonuseks ja tõstab igaühe tuju.

Piraadipüksid on hea valik neile, kes kasutavad oma töös põlvekaitsmeid või kellele ¾ säärepikkus lihtsalt väga meeldib.

T-särk-suve peamine rõivaese

Garderoobis olgu mitu erinevat väga hea kvaliteediga tõhusat T-särki: harilikud puuvillased juhuks kui töö pole väga intensiivne; 37,5 tehnoloogiaga T-särgid aktiivse töö/trenni jaoks ja väga palaval päeval kandmiseks; kraega paksemast materjalist polosärk on nägus ja väga hea kulumiskindlusega; Hi-Vis elementidega särk, et sa objektil või jooksurajal paremini nähtav oleksid. Ning lisaks mõned pikkade varrukatega T-särgid, kas väga hästi hingavast ja kiiresti kuivavast sünteetilisest materjalist või puuvillane.

Puuvillane vs sünteetiline T-särk

Puuvillane T-särk on seljas mõnus, naturaalne ja pehme. See sobib selliste tegevuste või ilmaga kandmiseks, mil suurt higistamist oodata ei ole. Palav päev, kõva treening või väga tihe tööpäev päikese käes välistab puuvilla, sest higine kangas püsib väga pikka aega märg. Kui siis rahulikumal hetkel või pausi ajal keha märjas särgis jahtub, võib järgmine tuulehoog tähendada valusat selga või lausa haigestumist. Isegi suvel!

Intensiivsema tegevuse jaoks pane selga kiiresti kuivavast, hästi hingavast, elastsest ja kergest tehnilisest materjalist T-särk. Elastne kangas teeb särgi liikuvamaks. Märjaks higistatud särgikangas hajutab niiskuse kiiresti suure pinna peale laiali ning saab kohe aurustuma hakata (uuenduslik 37,5® tehnoloogia). Lisaks ei võta sellisest kangast T-särk ebameeldivat lõhna ligi. Kui pead oma riietes olema suvel ka hästi nähtav, on lahenduseks Hi-Vis T-särk või pikkade varrukatega Hi-Vis särk.

Tõmba pusa peale

Teadagi vaheldub suvine päevakuumus tuuliste ja vihmaste päevadega. Snickers Workweari valikust tõstame esile klientide aastate pikkuse lemmikpusa: mugava, hingava ja parasjagu soojust hoidva mikrofliisi. See on väga hästi õnnestunud riideese, mis püsib aktiivses kasutuses pea kogu aasta: kevadel ja jahedamal suvepäeval väliskihina ning sügisel ja talvel jope all vahekihina. See kestab erakordselt kaua, näeb nägus välja, istub seljad mugavalt, peab kere ümber sooja ja laseb kaenlaalt kergesti liigselt soojust eemale.

Kui aga otsid ülimalt õhukest pikkade käistega pusa, siis see UV-kaitsega tekstiilist eriti hingav pusa saab sinu suvelemmikuks.

Kaitse silmi ja pead

Suvel vajavad erilist kaitset ka pea ja silmad, et palavus ja päikesekiirgus liiga ei teeks ja energiat jätkuks tööpäeva lõpuni. Kaitse pead Snickers Workweari nokamütsiga ja silmi TAMREXi päikeseprillidega.

Parimas varustuses on lihtne armastada nii tööd kui suve korraga!

TAMREXi kauplused ja veebipood on paksult täis parimat kraami, mis on valmistatud koostöös sinusuguste professionaalidega.