Ehkki potentsiaalsele armuafäärile viitavaid vihjeid oli õhus ka varem, leidsid Navalnõi meeskonna uurijad, et 59aastane Solovjov ja 42aastane Abrosimova (pisipildil) külastasid üheskoos arste, kasutasid sama autojuhi teenuseid ning lendasid korduvalt New Yorki.

Foto: Kollaaž (2 x Alamy / Vida Press)
Aare Kartau 23. mai 2023 15:31

Aleksei Navalnõi meeskonna uurimisest selgus, et Ameerika Ühendriike (vähemalt väliselt) jälestav Venemaa esipropagandist Vladimir Solovjov polegi nii puhas poiss, nagu ta ise end kujutab. 59aastane traditsiooniliste pereväärtuste propageerija viis oma USA passiga armukese Ameerikasse, et too saaks seal sünnitada kaksikud, kes said samuti USA kodakondsuse.

„Pereelu väärtuste ja hea vanemlikkuse õpetamine tuleks lisada koolide õppekavadesse“ ja „Kui inimesed, kes hindavad traditsioonilisi väärtusi soovivad siia [Venemaale] tulla, siis ma lubaks nad viisavabalt sisse“. Need tsitaadid kuuluvad Venemaa esipropagandistile Vladimir Solovjovile. Tegu on abielus mehega, kes on elanud Eesti juurtega abikaasa Elgaga koos juba üle 20 aasta. Teatavasti on neil sündinud viis last. Nüüd leidsid Aleksei Navalnõi korruptsioonivastase fondi uurijad, et vastuolulise saatejuhi eraelu on pikantsem, kui oleks võinud arvata.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99