Foto: Envato Elements
Kendra 15. mai 2023 07:36

Kujutlege, et lähete kontorisse, aga seal on kõik tolmune ja koristamata. Kas suudate päev läbi sellises töökeskkonnas viibida ja efektiivselt oma tööd teha? Professionaalne koristusfirma ja asjatundlikud puhastusteenindajad tagavad selle, et teie töökohas valitseks puhtus ja positiivne õhkkond.

Ettevõtte kuvand ja edu ning töötajate efektiivsus sõltub paljudest teguritest. Üks neist on kindlasti töö- ja esindusruumide puhtus. „Puhastusteenuseid pakkuva professionaalse ettevõttena võtame hügieeni ja puhtust tõsiselt,” ütleb Kendra müügiesindaja Liina Reintam. „Lihtsustatult öeldes: me hoolime puhtusest ja see kumab läbi ka kõigist meie töödest, meie inimestest, vastutusest kliendi ees ja pühendumusest anda endast iga päev maksimum – meie jaoks pole lihtsalt hea piisavalt hea.”

Kendra on koristusfirma, mis pakub kvaliteetseid puhastusteenuseid üle Eesti. Kvaliteet ja pühendumus ei ole Kendra puhul pelgalt sõnakõlks – oma eduka tegevuse tunnustuseks sai ettevõte nii 2021. kui ka 2022. aastal Eesti Eduka Ettevõtte tiitli.

Kliendid ootavad laiemat teenustepaketti

Kendra näol ei ole tegemist üksnes koristusteenuse pakkujaga. „Meie teenus ei sisalda ainult puhtuse tagamist tööruumides, vaid kogu paketti, et inimestel oleks büroos mugav ja puhas töötada,“ selgitab müügiesindaja Liina. „Aitame ettevõtetel tegeleda armastatud põhitegevusaladega, säästes nende aega teisejärguliste ja sageli stressitekitavate ülesannete arvelt.“

Foto: Shuttestock

Liina märgib, et viimaste aastate jooksul on klientide ootused ja nõudmised mõnevõrra muutunud. „Kliendid on muutunud tähelepanelikumaks ja nõudlikumaks. Oodatakse rohkem mugavust – mida enam on teenusel lisalahendusi ja mida mugavamaks see kliendi elu teeb, seda parem.”

Nii kuulub Kendra puhastusteenuste paketti täna märksa enam kui tavapärane koristus. „Teenused, mis ei olegi otseselt puhastusega seotud, on saanud igapäevaseks osaks meie tööst,” selgitab Liina. „Klient ootab, et kõik kontori sujuvaks toimimiseks vajalik tuleks ühest kohast – hügieenitarvikute tarne, kohvi-piima varude täiendamine, lillede kastmine ja hooldus, vajadusel ka tööriiete või käterättide pesu, porivaipade vahetus jne.”

Pühendumus, kliendisõbralikkus ja kvaliteet

Kendra on Eesti ettevõte, mis pakub erinevaid puhastusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele juba aastast 2006. Kendrast saab tellida nii ühekordse puhastuse kui ka regulaarseid hooldustöid. Ettevõtte mitmekesine teenustepakett lähtub alati kliendi vajadustest. Oma professionaalse ja kliendikeskse lähenemisega on firma saavutanud suurepärase maine nii era- kui ka äriklientide seas.

Foto: Shutterstock

„Usalduslik suhe kliendiga on meile esmatähtis,“ märgib Liina. „Läheneme igale kliendile personaalselt – kui üks töötaja suhtlust alustab, siis tema viib koostöö ka lõpuni. Klient ei ole lihtsalt klient, vaid ka hea sõber.“

Igale probleemiga tegeletakse koheselt. „Leiame kohe lahenduse, kuidas asju paremini teha, mitte ei jäta klienti ootama,“ selgitab Liina. „Ka teenuse järelevalve on meil pidev ja põhjalik.“

Kõik vajalik ühest kohast

Kendra teenused sisaldavad nii regulaarset koristusteenust, üldpuhastust, süvapuhastust, akende pesemist, vaipade puhastamist, põrandate hooldust, ehitusjärgset koristust, büroopuhastust kui ka muud vastavalt kliendi vajadustele.

Hoolduskoristus äripindadele

Nüüdisaja tingimustes, kus ruumide viimistlemisel kasutatakse paljusid uusi materjale, mis vajavad erinevaid hooldusvõtteid, on orienteerumine puhastusvahendite laialdases valikus keerukas. Et hoida tööruumid alati puhtana, on otstarbekas kasutada hoolduskoristuse teenust. Tellides hoolduskoristuse Kendrast, ei pea ettevõtte juht kontori puhtuse pärast muretsema.

Foto: Shutterstock

Suurpuhastus era- ja äriklientidele

Suurpuhastus, nagu enamus muidki spetsiifilisi töid, saab kiiremini ja kvaliteetsemalt tehtud, kui sellega tegelevad professionaalid. „Meie suurpuhastus on tulemuspõhine, mitte tegevuspõhine,” ütleb Liina. „Anname suurpuhastusele alati garantii. See tähendab, et kokkuleppelise aja jooksul avastatud koristusvead likvideerime tasuta.”

Põrandakatete süvapesu ja vahatamine

Aeg-ajalt vajavad põrandapinnad tõhusamat mehhaanilist koristamist ehk masinpesu, mille käigus eemaldub suurem osa sööbinud mustusest. Puhastamist vajavad ka pehme mööbel ja vaipkatted. Et pehme mööbli pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt teostada tekstiilpindade märgpesu: tavaline tolmuimeja suudab eemaldada vaid 70 protsenti tekkinud mustusest.

Ehitusjärgne koristus

Kui remont või ehitus lõpule jõuab, koristavad ehitajad ära küll ehitusprahi, kuid põhjalikku üldpuhastust reeglina ei tee. Ehitusjärgne koristus aitab tihti avastada ka peidetud ehitusvigu. Muidugi saab ehitusjärgse koristuse ka ise läbi viia, ent see ei ole sama tõhus kui professionaalide tehtu. Kokkuvõttes võib isetegemine minna ajakulukamaks ja kallimaks ning tulemuski ei pruugi olla kõige parem.

Foto: Shutterstock

Miks tellida koristusteenus puhastusteenuseid pakkuvalt firmalt?

Korraliku puhastusfirma palkamine võib väiksemate ettevõtete puhul võtta kenakeses rahasumma ettevõtte pangakontolt. Selle asemel, et mõelda puhastusteenindaja palkamisest kui kulust, mõelge sellest kui investeeringust. Järgnevalt on välja toodud vaid mõned eelised, mida pakuvad professionaalsed puhastusettevõtted:

Turvalisem ja tervislikum töökeskkond

Ükski ettevõte ei taha, et tema töötajad oleksid haiged. Väljaõppinud koristajatega saate olla kindlad, et nii pindade kui ka õhu puhastamiseks kasutatakse kõige õigemaid puhastusvahendeid. Puhtam keskkond tähendab harvem haigestuvaid töötajad.

Suurenenud tootlikkus

Puhtam töökoht lisab töötajatele motivatsiooni ja indu ning hoiab nende meeled ärksamana. Nii saab ka töö kiiremini valmis, eriti kui on tegemist mõttetööd vajava ülesandega. Kindlasti sillutavad tootlikkusele teed ka töötajate koolitamine ja hea ettevõtte kultuur, kuid puhtam töökoht annab sellele lisatõuke – nii saab töö kiiremini ja kvaliteetsemalt tehtud.

Ettevõtte kuvand

Kui sisenete kontorisse, kus prügikast on ääreni täis, mööbel tolmune ja vaibad määrdunud, kas teil tekib usaldus selle ettevõtte võimekuse osas? Ettevõtte maine on oluline edutegur. Väljaõppinud ja vilunud puhastusteenindajad suudavad eemaldada ka kõige tõrksamana näivad plekid, jättes teie ettevõttest suurepärase esmamulje ning luues viljaka pinnase koostööks uute ja olemasolevate klientidega.

Foto: Shutterstock

Hüvasti segadus!

Kui soovite, et teie ettevõte saavutaks edu, alustage korratuse likvideerimisest. Korras tööruumid parandavad töötajate keskendumisvõimet ja meeleolu, vähendavad stressitaset ning annavad neile saavutustunde.

Koristussoovi koos hinnapäringuga saab saata siit.

Kendra – puhtus, sära, rõõm!