Kontinentaalvoodi Rume.ee e-poes 

Foto: Rume.ee
Sisuturundus
21. aprill 2023 09:37

Mida meeles pidada kontinentaalvoodi valimisel?

Voodi on tahes-tahtmata koht, kus inimene veedab kõige suurema osa oma elust: magamine on tegevus, mida iga inimene teeb peaaegu kolmandiku oma elueast. Seega võib väita, et õige voodi valik mõjutab meie elu rohkem, kui endale tunnistada julgeme.

Viimasel ajal on Eestis eriti populaarseks muutunud kontinentaalvoodite kasutamine. Vaatame siinkohal lähemalt, mida meeles pidada endale sobiva kontinentaalvoodi valimisel.

Kuidas hinnata ja valida enda jaoks sobivat kontinentaalvoodi suurust?

Kontinentaalvoodite suurused on rume.ee laias valikus erinevad ja nende seast õige valimine sõltub paljuski paaride eelistustest. See on aga seotud nende magamistoa suuruse ja magamise harjumustega.

Kontinentaalvoodi Rume.ee e-poes

Foto: Rume.ee

Näiteks kontinentaalvoodi 160x200 cm suurusega on eelistatuim valik, kui magamistuba ei ole väga suur ja ruumi säästmine on oluline. See on ka kontinentaalvoodi, mis võimaldab vaatamata oma kvaliteedile ja suurusele säilitada magamisel paaride lähedustunnet ja koos magada füüsilise kontakti pakutavat soojust ja turvatunnet nautides.

Kontinentaalvoodi mõõtmetega 180x200 cm on rume.ee valikus voodi, mis kombineerib väiksemate kontinentaalvoodite ja väiksematele magamistubadele mõeldud ruumi kokkuhoiu suuremate kontinentaalvoodite poolt pakutava avarusega, ühendades nii mõlemad head omadused.

Need, kes armastavad aga kompromissitult magamise ajal laiutada ja ennast vabalt tunda, võiksid valida rume.ee kontinentaalvoodi 200x200 cm mõõtudega. Siinkohal tasub siiski rõhutada, et sellise suurusega kontinentaalvoodi eeldab üldiselt suurema magamistoa olemasolu.

 Kontinentaalvoodi Rume.ee e-poes

Foto: Rume.ee

Osad kontinentaalvoodid on ka mootorvoodid ja võimaldavad nii oma kasutajatele täiendavaid mugavusi. Kindlasti on aga kõigil kontinentaalvooditel olemas pesukast, mis on võimalus oma täiendavate patjade ja tekkide puhtana ja käepäraselt kasutatavana hoidmiseks. Loomulikult sobib ka voodipesukomplekt mugavalt pesukasti. Kui sul juba ei ole just pesukastiga nurgadiivanvoodit, siis on pesukastiga kontinentaalvoodi sinu elukorraldusse meeldiv täiendus.

Kvaliteetne uni ei sõltu siiski ainult voodist

Häiritud ja tihedate ärkamistega uni võib olla põhjustatud paljudest erinevatest teguritest ja mitte kõik ei pruugi olla seotud ainult magamiseks kasutatava voodi kvaliteediga. Isegi pidev väsimus ja suurem unevajadus võib viidata terviseprobleemidele. Õnneks aitab suurenenud unevajaduse põhjustajaid kindlaks teha vereanalüüs. Teadmises peitub kindlustunne ja kuivõrd unerütm on tihti organismi poolt antav signaal sügavamast probleemist, tasub seda alati kuulata.

Mõnikord on rahutu une põhjuseks hoopis kasutatav voodipesu. Tihti on just kvaliteetne voodipesu see, mis loob tingimused sügavaks uneks ja voodipesu valimisel tuleks kindlasti tähelepanu pöörata kangale.

Ka magamistoa temperatuur võib olla oluline une kvaliteedi mõjutada. Eesti kliimas on paratamatu, et suvekuudel võib magamistuba olla liiga palav ja talviti selgelt liiga jahe. Isegi väikesed temperatuuri kõikumised võivad aga unekvaliteeti märkimisväärselt mõjutada. Heaks lahenduseks on siin muretseda kodu sisetemperatuuri ideaalseks reguleeriv kliimaseade, mis garanteerib mugavuse igal aastaajal.