Foto: Ann Vaida
Kreditex Ühisraha 27. märts 2023 10:03

Kas olete väsinud oma hoiukonto või investeeringute madalatest intressimääradest? Kas soovite investeerida usaldusväärsesse ja litsentseeritud platvormi, mis tagab nii teie investeeringu kui ka kõrge tootluse? Vaadake nüüd meie platvormi!

Kreditex Ühisraha litsentseeritud platvormi eesmärk on ühendada laenuvõtjad investoritega, kes soovivad oma raha laenata. Meie ranged kriteeriumid tagavad, et laenuvõtjad on usaldusväärsed ja krediidivõimelised, mis annab investoritele meelerahu. Ja nüüd on meil hea meel teatada, et jõuame järgmisele tasemele, pakkudes investoritele garanteeritud tootlust väikelaenude puhul 12% aastas!

See on õige! Kreditex Ühisraha platvormi abil saate investeerida väikelaenudesse ja teenida kõrget tootlust 12% aastas, nautides samal ajal meie garantiiga kaasnevat meelerahu. See garantii tähendab, et saate kogu investeeritud raha koos makstud intressidega tagasi, isegi kui laenuvõtja satub raskustesse. Ükski teine platvorm turul ei paku nii ulatuslikku garantiid.

Kuid see pole veel kõik! Kreditex Ühisraha platvorm on pühendunud ka sellele, et pakkuda investoritele probleemivaba ja kasutajasõbralikku kogemust. Meie mugava kasutajaliidese abil saate hõlpsasti nimekirju sirvida ja investeerida oma kriteeriumidele vastavatesse laenudesse. Lisaks pakub meie platvorm regulaarselt uuendusi teie investeeringute seisu kohta, nii et teate alati, kuidas teie raha töötab.

Meie uuenduslik investeerimisrobot „Autoinvest“ võtab investeerimise vaeva ära, võimaldades teil investeerida automaatselt, lähtudes eelnevalt määratud parameetritest.

Kõik, mida peate tegema, on määrata oma investeerimiskriteeriumid, näiteks laenutüüp ja -tähtaeg, ning robot teeb ülejäänud töö ära. See investeerib teie raha automaatselt teie kriteeriumidele vastavatesse laenudesse, nii et saate lõõgastuda ja vaadata, kuidas teie raha kasvab.

Investeerimine meie litsentseeritud platvormil ei ole mitte ainult arukas finantsotsus, vaid ka sotsiaalselt vastutustundlik otsus. Investeerides väikelaenudesse, aitate eraisikutel ja väikeettevõtetel saavutada oma eesmärke, teenides samal ajal kõrget tootlust. Miks siis oodata? Liituge meie platvormiga juba täna ja hakake teenima garanteeritud tootlust 12% aastas!

Finantsinspektsiooni tarbijaveebist www.minuraha.ee saad erapooletut infot, kuidas oma rahaasju korraldada. Üksnes usalduslikus koostöös saame leida häid lahendusi.

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega.

Mõiste „investor“ kasutatakse ühisrahastamise platvormi finantseeritavate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

Ühisraha OÜ, reg. kood 11948363

Kaubamärk: Kreditex Ühisraha, Vambola 6, Tallinn, Harju maakond 10114

Kontakt +372 6 580 580, [email protected]

Krediidivahendaja tegevusluba nr 4.1-1/161

www.kreditex.ee