Foto: Tallinna Hoiu-laenuühistu
Tallinna Hoiu-laenuühistu 13. märts 2023 16:41

2021. aastal Eesti kõige kasumlikumaks hoiu-laenuühistuks nimetatud Tallinna Hoiu-laenuühistu tõstab hoiuste intresse kuni 9 protsendini aastas, pakkudes sellega oma liikmetele arvestatavat lisasissetulekut. Tallinna Hoiu-laenuühistut võib pidada täielikuks edulooks: oma 12 aasta pikkuse tegutsemisajaloo jooksul on ettevõte kasvatanud liikmete arvu enam kui 20 korda ning tõusnud Eesti üheks edukamaks hoiulaenuühistuks. Ühistu liikmed on selle aja jooksul teeninud enam kui miljon eurot intressitulu.

2021. aastal teenis Tallinna Hoiu-laenuühistu 371 059 eurot kasumit, millega tõusis kõige kasumlikumaks hoiulaenuühistuks Eestis ja kuna 2021. aasta oli ühistu tegevusaja edukaim, maksis Tallinna Hoiu-laenuühistu ühena vähestest hoiulaenuühistutest Eestis nendele ühistu liikmetele, kes olid hoiustanud oma säästud ühistusse, dividende tehtud osamaksetelt. Dividendimääraks kujunes intressiarvestusena üle 12 protsendi, mis oli ühistu liikmetele üsna arvestatav lisatulu.

Eduka ühistu taga on ühistu liikmete usaldus ühistu vastu. Tallinna Hoiu-laenuühistu on oma liikmete säästude investeerimisel väga konservatiivne, kus hoiused on tagatud hüpoteekidega ja liigseid riske ei võeta. Tallinna Hoiu-laenuühistu on aastatega kogunud ka reservfondi, mis tagab ühistu liikmete hoiuseid.

„Meie liikmed on vanuses 35 kuni 85 eluaastani ja ma julgen väita, et tegemist on rahatarkade inimestega, kes ei taha oma säästudega näiteks rahaturgudel riskida, kuid kes ei soovi hoida oma sääste ka jooksvatel pangahoiustel, kus inflatsioon neid sööb,“ rääkis Tallinna Hoiu-laenuühistu juhatuse esinaine Annely Ojamets „Hoiustades säästud hoiustesse, saab tagada endale püsiva passiivse rahavoo.“

Maksihoius – igakuine lisasissetulek

Tallinna Hoiu-laenuühistu pakub oma liikmetele nelja investeerimistoodet: Kogumishoius, Tähtajaline hoius, Hoius24 ja Maksihoius, mis on suurepärased võimalused oma säästude pikaajaliseks kasumlikuks investeerimiseks ning lisasissetuleku teenimiseks.

Kuni 13.06.2023 kestva kevadkampaania lõpuni on võimalik investeerida oma säästud Maksihoiuses 9-protsendilise intressimääraga aastas. Hoiuse miinimumsumma on 2000 eurot ja hoiuseperiood viis aastat. Hoiuse intressimaksed toimuvad vastavalt enda valikule igakuiselt, kvartaalselt või perioodi lõpus. See annab võimaluse tekitada endale püsiv rahavoog ja kaitsta sääste inflatsiooni eest.

13. juunini kestva kevadkampaania raames saab kõrgema intressiga hoiustada ka Kogumis- ja Tähtajalises hoiuses. Kogumishoiuse miinimumsumma on 2000 eurot ja aastase hoiuseperioodi puhul on Kogumishoiuse intress 7 protsenti, kaheaastase hoiuseperioodi puhul 8 protsenti aastas. Tähtajaline hoius on kokkulepitud tähtajaks sõlmitud hoius, mille intress on aastase hoiuseperioodi puhul 6,5 protsenti ja kahe-aastase hoiuseperioodi puhul 7,5 protsenti aastas.

Tallinnna Hoiu-laenuühistu pakub veel ühte lisateenimisvõimalust: iga hoiulaenuühistusse toodud sõbra eest on võimalus teenida kopsakas boonusraha. Hoiulaenuühistus on võimalik teenida seega kolmekordset tulu – intressi-, dividendi- ja boonustulu.

Kui Teil tekkis küsimusi või soovite kaitsta ja kasvatada oma sääste ning saada osa Eesti edukaima rahaühistu eduloost, võtke meiega ühendust!

www.erahoius.ee

Tallinn, Narva mnt 2

Tööaeg: E—R 8.00—18.00

E-post: [email protected]

Telefon: 663 0118

Tartu, Küüni 7

E—R 8.00—17.00

E-post: [email protected]

Telefon: 622 9022

Tegemist on finantsteenuseid osutava ettevõttega. Tutvu Tallinna Hoiu-Laenuühistu tegevusega ja finantsteenuste tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjaga.