Ohtuleht.ee 13. märts 2023 11:38

Õhtuleht soovib tunnustada koolinoori, kes on panustanud aega ja energiat Eesti ajakirjanduse olevikku ja tulevikku. Seega, kui oled tegutsenud sel õppeaastal koolilehe toimetuses, on sul, lugupeetud meediahuviline noor, vaid üks võimalus: osale Õhtulehe koolilehtede konkursil ja jaga oma talenti meiegagi!

„KOOLILEHTEDE KONKURSS 2023“ võistlustules saab osa võtta kahes kategoorias:

Säravaima sisuga koolileht 

Valige koolilehe toimetusega välja üks 2022/2023 õppeaastal ilmunud koolilehe number ning saatke see PDF formaadis aadressile: [email protected] 

Meisterlik artikkel 

Õhtulehe konkursil saab osaleda ka üksikautorina. Oled kirjutanud koolilehte arvamusloo, mis on päriselt koolielu paremaks muutnud? Persooniloo, millest räägitakse tänaseni? Või hoopis kajastanud mõnd vägevat üritust? Näita seda meile! Saada oma parim artikkel failina aadressile: [email protected] 

Lisage infoks juurde ka oma kool, toimetuse liikmete nimed, vanused ja klassid. Ka palume lühikest põhjendust, miks väärite just teie parima koolilehe tiitlit. 

Julgustame ka kõiki koolilehtede juhendajaid tublide autorite töid märkama ja konkursile esitama. Töid saab konkursile esitada 31. märtsini.

Õhtuleht premeerib parima koolilehe toimetust 1000 euroga! Auhinna meisterliku artikli eest paneb välja BOSE. Lisaks saab võidu vormistanud lehetoimetus panna oma osavuse proovile Nõmme või Pirita seikluspargis.

Parima koolilehe ja artikli selgitab välja žürii koosseisus: Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutov, Õhtulehe popkultuuri osakonna juhataja ja ajakirjanik Geidi Raud, Õhtulehe popkultuuri osakonna toimetaja ja ajakirjanik Helen Reinhold, „Roosa reporteri“ saatejuht Arija Helmvee, uudistetoimetuse juhataja Dannar Leitmaa, tasulise sisu juht Hindrek Pärg ja sporditoimetuse juhataja Mart Treial. 

Võitjad kuulutatakse välja aprillikuu jooksul, seega välja teenitud suvepuhkusele saate sammuda veel ühe uhke tiitliga!