Uudised

Koolilõpetajad 2001 

SL Õhtuleht , 19. juuni 2001, 23:00
Tallinna ja Tartu keskkoolilõpetajate nimekiri.

TALLINNA KOOLID
Akadeemia Nord õigusgümnaasium

9. lend

Marius Budrevičius, Maris Estendahl, Laura-Maria Freiberg, Martin Kuura, Regina Laas, Jargo Liib, Tergo Liib, Kristiina Maas, Siiri Malmberg, Kathre Nilk, Triin Paju, Kärt Peterson, Silver Priks, Angela Põldver, Mirjam Sillaots, Kairi Suursaar, Leelo Tael, Greiss Taul, Raili Toomik, Anita Tõruvere, Matti Tuul, Mari Uueda, Illis Vellamäe, Ketlyn Vällo.

Õppealajuhataja Helle Tiho.

Audentese Erakool

1. lend

Tom Allas, Katrin Bauvald, Rain Ermel, Tauno Hausenberg, Enver Jääger, Sille Kapstas, Taivo Kask, Kaile Kirsch, Kelli Koha, Roland Kulli, Silver Kõiv, Marko Niimeister, Mati Nurmberg, Siim Poll, Siret Rits, Sten Roosvald, Veikko Saali, Marko Tammaru, Markus Tammaru, Tiit Tikenberg, Julia Tjomuškina, Timo Tõnisma, Marek Viilma, Aigar Üts.

Klassijuhataja Mai Arengu.

Priit Aavik, Mario Dobrus, Argo Golberg, Ragnar Kask, Andres Kilk, Raido Kõiv, Jarmo Laanemets, Leidi Lind, Anna-Liis Lindeberg, Kristel Lääts, Tõnis Mikson, Rainis Mitt, Renno Remmel, Kaido Saag, Vaiko Saar, Tarmo Saar, Martin Sookael, Oliver Tammsalu, Alik Tseiko, Andres Nuiamäe, Tõnuri Nurmeots, Arno Oolberg, Siim Randmäe, Elmo Raudver, Anu Teesaar, Ahto Tilk, Martin Viiask, Indrek Viska, Siim Vuntus.

Klassijuhataja Ilvi-Liis Väljako.

EBS gümnaasium

3. lend

Liis Annus, Helen Isok, Herling Jürimäe, Kristiina Kuru, Kirsti Kärbo, Riina Londo, Tom Osa, Pelle Peek, Hendrik Peterson, Antti Rammo, Tarvo Rohiväli, Epp Rohumägi, Talviki Rumberg, Kelli Saaren, Elar Sumberg, Kristiina Tallermann, Eva Trubetskoi, Tanel Truve, Diana Uustalu, Oliver Vainola.

Klassijuhataja Malle Kask.

Maarja Alekand, Merle Heinmaa, Sven Jensen, Tanel Kanne, Tanel Kirs, Handro Kõrgesaar, Mirjam Lindpere, Erge Metsoja, Martin Mäepõld, Margaret Nõmmik, Krislin Seero, Grete Tamm, Annely Vihmann, Vivika Viigisalu.

Klassijuhataja Katrin Aava.

Gustav Adolfi gümnaasium

370. lend

Mariann Ahuna, Birgit Aija, Rein Aksim, Liina Aru, Maia Ennok, Ingrid Evert, Laura Hein, Johanna Irve, Kristel Jakobson, Berit Kalviste, Kärt Kängsepp, Aina Karjakina, Liilit Kirss, Vahur Kliimand, Ivika Kolk, Kaarel Kressa, Margarita Kristall, Riho Laast-Laas, Anna Leesment, Liane Leesment, Liis Luuri, Marju Mikkov, Mari-Liis Oja, Deyvid Oprja, Katre Päeva, Paul Peetersoo, Margit Peips, Marta Piigli, Kitti-Liis Rammo, Mihkel Randrüüt, Kristiina Rebane, Sander Rodes, Riina Rossar, Triin Välk, Aadam Viidalepp, Marten Vill.

Paul Argus, Margit Auväärt, Olga Frolova, Lauri Hein, Ott Kerge, Helme Kold, Indrek Kontson, Avo Kukrus, Kadri Lepp, Ago Luberg, Ivor Lõõbas, Andres Ojamaa, Madis Org, Kerti Orumets, Marko Paloveer, Jelizaveta Rozdestvenskaja, Indrek Rullinkov, Mai-Liis Sarv, Silver Sein, Maris Sepp, Jüri Sokolovski, Krista Talvis, Olari Tammel, Sander Tint, Helena Trus, Criss Uudam, Taivo Varik, Catlin Vatsel, Anu Veeborn, Tõnis Viiroja.

Klassijuhataja Heli Moorlat.

Pirjo Ant, Toomas Erik, Evelin Espenberg, Maria Gustavson, Marit Kannelmäe, Signe Kokk, Sirli Kokk, Jaan Kõpper, Karin Koval, Simmo Kullerkupp, Jaanus Kütt, Mihkel Lekk, Maarit Mets, Katrin Nõu, Tanel Põlts, Mary Pommer, Egle Puhk, Eve-Mai Rao, Bret Remmel, Marge Roosi, Merle Rudsit, Marina Ruut, Maarja Sagen, Joonas Saks, Toomas Sarapuu, Triin Teder, Tõnn Tiidemann, Lauri Urb, Toomas Valdt, Helen Valtri, Kadri Vaus, Fred Vetevool.

Klassijuhataja Viiu Sillaste.

Jakob Westholmi gümnaasium

84. lend

Dagne Aru, Reijo Heinsalu, Annika Kallis, Katrina Kingsepp, Sander Kiviselg, Kärt Kukkur, Mariliis Laurend, Gerli Linamaa, Silvo Loomet, Kristel Meikas, Marion Ots, Marko Parkonen, Marin Pavlov, Kai Putrolainen, Mari Rootamm, Helen Rukiste, Katrin Ruubel, Angela Rämmeld, Revo Saar, Laura Sarv, Ivar Sestakov, Imre Taal, Kristel Vürst, Annika Ülem.

Klassijuhataja Eva Lember.

Kristel Eensoo, Madis Jäätma, Silver Karming, Peep Kollo, Joel Kopli, Tiina-Svetlana Kuzminova, Kristi Lukman, Maarja-Liisa Masing, Tiina Meos, Meelis Meos, Hando Nahk, Liivia Otsnik, Risto Puronen, Tõnis Riibe, Sirje Saan, Marika Salm, Sander Selge, Anneli Soone, Kaspar Sõstar, Gerli Taal, Aiki Valge.

Klassijuhataja Urve Krivel.

Kadrioru Saksa gümnaasium

20. lend

Olari Aasa, Ingrid Aru, Daniel Dordett, Sigrid Joon, Rasmus Kerge, Egert Kontsov, Maarja-Liis Linnasmäe, Antero Lukkonen, Inge Luuk, Helena Nagel, Mari Neljas, Heleriin Niitmäe, Veronika Orgulas, Timo-Mati Pall, Stella Salula, Ants Soone, Kerrit Toom, Kert Veski, Katrin Virunurm.

Klassijuhataja Mare Paist.

Allan Agrov, Andres Idla, Jaanika Jelagina, Lauri Jäälaid, Mari-Liis Karpender, Rene Kuldkepp, Katre Kuulpak, Kaspar Kuuse, Priit Leisalu, Mirjam Ling, Kadri-Piibe Luik, Liina Lukk, Päären Miitel, Karin Niine, Kristin Nugis, Kätlin Nurme, Kätlyn Nurmsalu, Sten Paas, Älian Papson, Kadri Piirsalu, Greta Randlaht, Sulev Rikko, Ken Tomson, Kristjan Tõniste, Viljar Vakrõõm.

Klassijuhataja Anu Kušvid.

Kuristiku gümnaasium

14. lend

Tiit Atso, Timmo Eenmaa, Kristin Elm, Andrus Heintalu, Triin Härma, Rene Kilk, A. K., Margit Kuulmann, Peeter Kuusksalu, Jaana Leis, Kristi Lestman, Kaie Liivorg, Nele Mangulis, Eva-Liisa Mihkelson, Heidi Naarits, Karin Proosa, Kristel Reose, Mari-Anne Saarniit, Hannes Seeberg, Marek Sepp, Evelin Silmet, Priit Tammik, Martin Toom, Kadri Torm, Kairi Venno, Tiina Vinkel.

Klassijuhataja Karmen Kisel.

Olavi Aasmann, Maarja Aleksejev, Aili Anvelt, Tõnu Einasto, Kadri Gutmann, Mari Hanikat, Kristi Jürisoo, Kadri Kadak, Kristel Kaer, Kristjan-Tõnu Kahl, Kristel Kahr, Matis Kaiva, Reio Kivimägi, Kadi Klaamas, Piret Koor, Eva-Liisa Konno, Kristjan Kuusik, Risto Lepp, Kadri Lutt, Eva Maran, Kersti Metsalo, Aivar Metsaveer, Toomas Neelov, Kertu Nurklik, Helen Paat, Märt Paberit, Annela Pais, Martin Pihlamägi, Annes Pilden, Rasmus Raaga, Priit Rohusaar, Kairi Saia, Juhan Siider, Tairi Tapver, Liis Tehver, Andres Vallner, Mihkel Vorsman.

Klassijuhataja Heli Paju.

Lasnamäe üldgümnaasium

12. lend

Karolin Adamson, Triin Ehala, Elis Haav, Helen Hallimaa, Asmo Hergauk, Hellika Hollo, Kätly Kaibald, Kaspar Kaljas, Kairi Kalmu, Eero Kaur, Evo Kessler, Annika Käär, Karen Lehismets, Matson. Kristina-Merlyn, Tuuli Mets, Helen Monso, Rain Mägi, Gert Niinepuu, Anne-Marin Nisumaa, Maarja Nõmm, Signe Orav, Karin Pihlakas, Katri Plooman, Merle Pukk, Marianne Reinsoo, Riina Riistop, Anu Tamm, Edith Tiitsaar, Kadri Vahar.

Klassijuhataja Tiina Rahula.

Liivalaia gümnaasium

31. lend

Liis Abel, Tarmo Antson, Paolo Frangulidi, Olga Gil, Anne Ilves, Marilin Kaaleste, Kadi Karusaar, Gerda Kauks, Ebe Kruusamäe, Piret Laanepere, Andra Leist, Paul Liivoja, Henri Listmann, Riivo Luik, Ave Luuk, Diana Maibah, Armin Mau, Katrin Nõmm, Kauri Oras, Kristin Orula, Lea Randlaht, Andres Rattur, Merli Suurväli, Evelyn Valtin, Gerly Ville.

Klassijuhataja Thea Kriis.

Ilona Kivisik, Aivar Liiva, Margus Lõps, Laura Mäeküngas, Kristi Nelk, Priit Peterson, Helina Plats, Jane Randlaht, Sander Saidla, Veljo Teder, Mihkel Tikk, Maili Turu, Eneli Tüür, Moonika Vahar, Kirsika Vilepill.

Klassijuhataja Toomas Reimann.

Pelgulinna gümnaasium

40. lend

Triin Aasma, Ekaterina Bormeister, Berit Israel, Krista Jürissalu, Ingmar Kasser, Raili Keiv, Lauri Kriisa, Kalev Kuljus, Marje Kutser, Kairit Leima, Raul Mikkelsaar, Kersti Ordlik, Piret Remmelgas, Anto Savi, Hedi Sõerde, Mirjam Tsine, Stine Uutar, Raivo Välli.

Klassijuhataja Saima Sagur.

Airi Arukask, Eda Heidmets, Tanel Karjus, Ivar Kiin, Kadri Korp, Kertu Laur, Siim Liivlaid, Mari-Liis Link, Kristjan Müül, Siiri Pajulaid, Areilica Rüütel, Kristjan Sau, Marvin Saul, Silver Sesk-Harmut, Siim Soomets, Eve Stöör, Annika Vaher, Tuuli Viljamaa.

Klassijuhataja Erna Voitsehhovskaja.

Pirita majandusgümnaasium

37. lend

Martin Adamson, Karmel Ekker, Priit Hinnov, Marja-Tiina Hmelnitski, Annika Hussar, Kristi Hürri, Kelli Kempo, Terje Kurikoff, Eva Kärblane, Lauri Laks, Reijo Lass, Gert Liesment, Arina Mažajeva, Kristjan Must, Ave Niidu, Helina Oja, Kuuno Plaan, Risto Pranno, Kert Prants, Reelika Põldoja, Roope Mikko Juhani Rotko, Rosa-Maria Tellervo Rotko, Gerti Roosinupp, Sander Sau, Erki Sipra, Ott Tomik, Tanel Tull, Kätlin Uibo, Helen Uibopuu, Kristiina Undusk, Kelly Uukivi, Aili-Kadri Vaga.

Klassijuhataja Vesta Kallas.

Taavi Eller, Ivika Holm, Keit-Inga Kalbus, Kristo Kotkas, Margo Liivo, Lauri Läänemets, Oliver Lääts, Liisi Moosaar, Allan Pardane, Oskar Pihlak, Ingrid Prinsthal, Evely Puusepp, Kristiina Saare, Tarmo Sikkel, Ragnar Tammeleht, Kredi Tunder, Mirjam Vahtre, Marit Vaidla, Rando Vilberg.

Klassijuhataja Tatjana Melnitšenko.

Sõle gümnaasium

26. lend

Timo Arula, Brittel Bötker, Birger Bötker, Kadri Gildemann, Laura Esnar, Teele-Rahel Järvemaa, Kristiina Klaamas, Kristina Kotšan, Kerli Kukk, Kristi Lember, Priit-Risto Lunden, Nansy-Kirsti Makisaka, Inga Malva, Kristine Mägi, Noel Pustõnski, Rauno Raidloo, Reeli Urm, Marianne Vedom.

Klassijuhataja Helju Sirel.

Tallinna 21. keskkool

52. lend

Maris Arro, Aare Aruniit, Piia-Piret Eomois, Annemai Erm, Joonas Hendre, Krete Jalakas, Reigo Jundas, Siim Kibus, Ragnar Kreis, Marek Kruusman, Sven Laanela, Liis Lipre, Lauri Lutskin, Raimo Maasik, Mari Martin, Martin Naeris, Ervin Nurmela, Sven-Erik Petermann, Triin Pällo, Mart Roosimägi, Rivo Ruutsaar, Tarvo Saarinen, Kristina Sai, Kai Siibak, Tanel Tamme, Veiko Tubin, Laura Veel.

Klassijuhataja Silva Luuk.

Lilian Anton, Eva-Maria Egipt, Karolin Erik, Helen Karolin, Ave Karp, Mart Kurismaa, Helena Loorents, Agur Maandi, Pirgit Meritam, Rainer Metsvahi, Martin Mikk, Anneli Oja, Kairin Põldoja, Kadri Ratt, Tarmo Repp, Maria Rämmeld, Imre Saago, Triin Teesaar, Raul Toomas, Liis Valter, Eneli Õis.

Klassijuhataja Valve Iila.

Mari-Liis Eeljõe, Kalmer Holmar, Silver Holmar, Mailis Hudilainen, Karen Jagodin, Kathy Jürivete, Mihkel Karu, Kadri Kauksi, Katrin Knoll, Erki Kodar, Kristin Koonik, Ermo Kosk, Merle Kruuse, Eveli Lume, Kati Luukas, Tiiu Mets, Britta Oltjer, Oliver Orro, Martin Palmet, Eda Peeterson, Liina Raus, Kadi-Ann Simmermann, Birgit Soans, Katrin Trumm, Elis Vollmer.

Klassijuhataja Maarika Paun.

Tallinna 32. keskkool

28. lend

Henri Alt, Jaanus Avloi, Keijo Greim, Jan Grossmann, Heikki-Jaak Hallika, Liina Iduškevitš, Kadi Jaanisoo, Maria Kbejan, Karl-Gregori Kerge, Aylis Koov, Maali Käbin, Indrek Künnap, Triin Laas, Tanel Lappmaa, Martin Lepp, Merilin Maimet, Rudolf Mannov, Fred Markus, Indrek Masing, Madis Mumma, Virge Murak, Marko Mälberg, Mikk Niinesalu, Eiko Ojala, Mark Paves, Kristo Piksar, Katri Poska, Mari-Ly Reiska, Helen Sammal, Piret Soosaar, Gertrud Väravas.

Klassijuhataja Elle Kase.

Kadri Elias, Einar Heljand, Maigi Jakuson, Siim Kadak, Getlin kallas, Maili Kallaste, Liina Kanger, Ivo Kivirand, Janek Kukk, Eda Käärd, Piret Lepik, Anto Liivat, Reeli Lind, Henry Mitt, Anu Mägiveer, Mart Nool, Kristi Ohlo, Oliver Otsmaa, Sirle Paenurm, Eeva-Liisa Piibeman, Angeelika Põldaru, Imre Randmäe, Margus Raude, Liisa Soosaar, Dea Teder, Kersti Teder, Ingrid Trampärk, Kaspar Varend, Katrin Vasemägi, Maarja Vesi, Anna-Liisa Veskioja, Maarja-Dii Virovere.

Klassijuhataja Siiri Ernesaks.

Kadri Antoi, Karina Arro, Merit Arva, Kristjan Endrikson, Kai-Karmen Koger, Karl-Morten Koppel, Lauri Kuljus, Meelika Laos, Kadri Look, Kristjan Markus, Peeter Medvedkov, Kristjan Nöör, Peeter Pajuri, Rene Panksep, Erkki Pärna, Kristiina Rei, Mari Rohtoja, Gert Rüütel, Evelin Savi, Lenne-Ann Savila, Piret Sillo, Liis Sooäär, Jaanika Terasmaa, Katrin Truu, Kertu Uiboaed, Hannes Vaga, Marju Vest, Laura Välb.

Klassijuhataja Kadri Pensa.

Tallinna 37. keskkool

29. lend

Liisu Altmaa, Jekaterina Bolšakova, Meeri Haug, Helen Innos, Terlin Kadarpik, Liia Kaljo, Maret Kivisalu, Kristjan Kuusik, Piret Laatasarus, Cäthlyn Kruusenberg, Marelle Möldrmäe, Valter Nõmm, Anna-Liisa Ojala, Liina Pani, Gea Pihelgas, Raili Rannas, Signe Salm, Sulevi Sillaots, Anneli Tuhkur, Helerin Täks.

Klassijuhataja Karin Sepp.

Armin Annus, Kadri Allikas, Eike Jamul, Elviira Jakobson, Ivika Kase, Margit Kullerkupp, Argo Leetmaa, Raido Naarits, Andra Orn, Marju Peeba, Kerli Robach, Evelyn Tihemets, Janec Urva, Robert Lilloveer.

Klassijuhataja Alar Jams.

Tallinna 49. keskkool

18. lend

Gerda-Annika Aaslaid, Ragne Hanni, Marju Ignatjeva, Maria Izbaš, Kelly Kabral, Gerli Kadak, Liina Klamp, Kärolin Kolberg, Mariann Koplimäe, Kelly Laine, Tarmo Last, Martin Leibur, Martin Liebicht, Augustas Liiv, Anneli Lusmägi, Marje Meristo, Lenneli Oks, Ahti Paloson, Anneli Pillart, Villi Pärna, Kadri-Ann Tamm, Sirje Tõnutare, Tarmo Täht, Birgit Ulrich, Jane Vaher, Gunnar Viibus, Daisi Virma.

Klassijuhataja Vilvi Karema.

Tallinna Inglise kolledž

5. lend

Eva Abram, Kati Elmers, Märt Hiietamm, Liina Kamm, Kristjan Karmo, Sixten Kliimask, Rita Kolk, Sirje Kollom, Kairi Korts, Henrik Kotkas, Martin Laus, Liina Luka, Mihkel Miidla, Annika Mätas, Siret Paju, Mai-Liis Palginõmm, Hanneleen Pihlak, Paavo Piik, Margus Poola, Kadri Johanna Maria Rand, Oliver Rist, Piia Soms, Toomas Tamm, Maria Tennof, Helen Unt, Indrek Vainu, Oliver Vare, Agne Velthut, Liina Viru, Hendrik Vosman.

Klassijuhataja Alma Laht.

Maria Ait, Sander Adamson, Ulla Helm, Reino Herranen, Madli Kaju, Andre Kaur, Kätlin Kiudsoo, Iren Koplimets, Aire Kork, Asso Kork, Laura Kvelstein, Marko Laanemets, Sirli Laht, Ursula Laido, Mari Laikre, Triin Lapimaa, Priit Liiviste, Gerle Loide, Lauri Maldre, Triinu Meren, Kristi Palm, Allan-Hermann Pool, Mari-Liis Pärn, Kaisa Randpere, Mari Riistop, Liina Ränkel, Ursula Siim, Hendrik Suurhans, Liina Tamm, Kätlin Torgo, Mari-Liis Visnapuu.

Klassijuhataja Karin Muller.

Tallinna Järveotsa gümnaasium

17. lend

Rasmus Arne, Ann Aruvee, Liina Ernits, Albiina Jakubovska, Mari-Lii Kangro, Kirsika Karjamets, Lea Kass, Evelin Kärber, Eleri Keersalu, liis Kelder, Elina Liin, Triinu Lipstok, Merilin Lõiv, Merilin Lõiv, Mart Männik, Kersti Nurmela, Piret Paal, Doini Palm, Marju Rannamaa, Margarita Aroonika Voites, Pille-Riin Zillmer.

Klassijuhataja Ene Koitsalu.

Evelin Amur, Kalle Antson, Lauri Ehatamm, Taavi Hiir, Lauri Ehatamm, Liina Kalam, Tanel Koppel, Diana Kõmmus, Katre Kaijanen, Anu Lääne, Vivian Murd, Karmen Nurmik, Ruth Ojatalu, Ats Onemar, Kristjan Raudsepp, Silja Tappel, Tarmo Vankov, Rait Viitamees, Helena Villa, Mario Õis.

Klassijuhataja Leili Möldre.

Tallinna Kesklinna täiskasvanute gümnaasium

81. lend

Marek Aasla, Reelika Aidnik, Ben Baum, Kristina Bolśakova, Jeanette Dordett, Tanel Jaagu, Jan Jaanus, Vivian Kartsepp, Eero Ketonen, Olavi Kull, Enge Kuusma, Anzela Kägo, Jelena Köönverk, Helen Lehtmäe, Raul Leuska, Annika Martson, Reelika Martson, Anne-Mai Männi, Indrek Ott, Raul Pavelson, Kristiina Prohhorova, Pille Raaga, Martin Raudla, Veronika Renn, Kristi Salamaa, Aino Timmer, Gert Toime, Rasmus Tüüts, Lembi Vatter, Toomas Veersalu, Eneli Vilba, Kristin Vinn.

Klassijuhataja Anita Palo.

Tauno Aidma, Kristi Aunap, Matti Berg, Jaanika-Ulrika Iljaśenko, Kristiina Kanter, Pille Kapsta, Kaire Kaskpeit, Juta Külvand, Riido Küttim, Moonika Lang, Kairi Lepik, Marko Leppik, Kristiina Piip, Ulvi Politanova, Annika Ratt, Külliki Rauam, Maido Riis, Katrin Rohtjärv, Katrin Saarniit, Sander Silla, Stella Suitso, Taavi Suvi, Kalev Talver, Taavi Telkinen, Kristina Telliste, Elina Tolli, Helen Vahtrik, Aivar Vainsalu, Olivia Vallmann, Erko Venno, Priit Volkov.

Klassijuhataja Sanne Keerd.

Margus Bergmann, Viktoria Bilozor, Mati Evart, Raina Hanimägi, Inga Heinmets, Jaanika Jaagus, Diana Jantsus-Baumann, Maiu Kask, Indrek Kohv, Mart Kuusk, Kanni Käro, Lauri Lepp, Maria Lepp, Piret Luuk, Piret Pani, Margaret Puu, Simo Raist, Evelin Remlik, Sigrid Rood, Janno Roos, Reimo Roos, Kristi Sell, Anne-Liis Taalmann, Raido Taalmann.

Klassijuhataja Lehti Orgulas.

Anne-Ly Aarde, Maro Agadzanjan, Urmas Albu, Triin Helmar, Rasmus Himma, Kadri Hubel, Ronnie Jaanhold, Toomas Kaevats, Kaidar Kerde, Kairi Kesküla, Jaanus Kinger, Sirly Koppel, Ketlin Käit, Gerly Lilleberg, Marili Moosus, Kariina Mägi, Marko Mägi, Silja Paat, Evelyn Pesur, Merle Pärtel, Raidor Rahnel, Kadri Randma, Ivika Rebane, Esta Rembel, Reet Ruubel, Evelyn Saard, Siiri Sinilaid, Jaanus Tameri, Merike Teras, Katrin Toomla, Särely Vahur, Mart Vainu.

Klassijuhataja Tiiu Viirsalu.

Erki Adler, Elen-Maarja Busch, Airi Ehala, Diana Elhuveig, Reilika Espe, Ly Garmider, Liivi Henn, Kristi Ivanova, Leelo Jaanus, Riho Jurjev, Merike Jürgens, Liina Kaev, Lii Kann, Keyt Karu, Mikk Koppel, Jaanika Mere, Janika Mesila, Priit Mullamaa, Margit Pardane, Jael Põldnurk, Indrek Reinloo, Kirsti Rõuk, Lauri Sarapuu, Alvar Silm, Katre Tamme, Triinu Tammeoks, Mari-Liis Tammsaar, Hannes Tilk, Kätrin Truuts, Taavi Tälli, Markus Vähi.

Klassijuhataja Endel Kristjan.

Margus Agur, Kai Al-Touby, Kristiina Heinpõld, Marko Himma, Kerli Kaijanen, Kadri Kalvi, Irina Kerkel, Meriliis Kivila, Toomas Kulderknupp, Ly Kuzmin, Mirjam Kõll, Merilin Küla, Kätlin Laane, Jana Liiv, Anne Maisvee, Katrin Metsamart, Mait Metsis, Merje Mikalai, Mart Mikker, Mati Männa, Heiki Nikkel, Alice Podelsky, Karel Pragi, Marek Pulk, Lauri Reidla, Indrek Salu, Mari Sampu, Rasmus Süld, Ivan Tafiitśuk, Tarmo Tammela, Kristel Teder, Rene Vilo.

Klassijuhataja Endel Kristjan.

Tallinna kunstigümnaasium

41. lend

Erik Alunurm, Eike Einamaa, Mari-Helene Kaber, Kristiina Kalistru, Hebe-Kai Kann, Sondra Lampmann, Vladislav Kiršbaum, Eleonora Kolõtševa, Triin Kullus, Marit Kutser, Julia Kuzina, Annela Lentso, Reeli Loo, Margus Maido, Ergo Menov, Helen Merisaar, Katri Mölder, Kaili Niilus, Jürgo Nooni, Airi Oidermaa, Ergo Pruuli, Ingrid Putk, Airon Põlda, Mihkel Ronk, Hanna Sõrmus, Ave Teeääre, Dagni Tehvan, Aleksei Tenusaar, Kaarel Vahtramäe, Virge Viira, Sirli Vääranen.

Klassijuhataja Ilse Uudam.

Kätrin Beljaev, Eike Einamaa, Märilin Joosing, Kersti Kannela, Arno Kuusk, Sondra Lampmann, Annika Lents, Kaie Loide, Eva Melliste, Maarja Metspalu, Marit Mäss, Reet Nurmsalu, Kaspar Paas, Helen Paesüld, Kärt Puum, Heelyka Rebane, Reili Reintal, Jaanus Samma, Anni Schmalz, Evert Sundja, Sirli Tasane, Marge Toomla, Margit Udikas, Luise-Laura Vatsel, Eike Volke.

Klassijuhataja Andrus Viirmaa.

Tallinna Laagna gümnaasium

19. lend

Stina Berkmann, Eilika Ers, Rebeka Hansen, Marian Ilves, Aleksander Krjukov, Tarmo Kruusmaa, Villu Kurviste, Merje Laasi, Gegle Laks, Sirli Moks, Juhan Mõtlik, Bert Nool, Helen Nuiamäe, Kerli Odraks, Ille Ots, Tarmo Rajaleid, Irene Tammisto, Mirjam Tinno, Rainer Vaher.

Klassijuhataja Malle Kuningas.

Monika Abner, Aleksei Baikov, Kaidi Juhkam, Kadri Jõesoo, Merilin Järv, Robert Kask, Egeth Kildvee, Kerli Kodas, Ave Kreek, Mari-Ann Kütsen, Riina Lind, Eerik Luka, Mihkel Läänesaar, Karin Marjapuu, Priit Murmann, Bergit Piipuu, Raido Raitma, Rauno Raitma, Imre Saar, Aleksei Sirotkin, Peeter Soojärv, Maarja Talp, Kätlin Tamme, Agnes Toim, Indrek Viirpalu, Imre Vijard, Kimmo Vähter.

Klassijuhataja Ruth Pais.

Larissa Baškir, Jelena Bekker, Stanislav Degtjarjov, Maria Dolgopolova, Marianna Fišina, Irina Iljina, Ksenija Jefimtšuk, Jelena Kalinina, Mark Kallas, Jelena Kolotvina, Jelena Lutsenko, Kristi Maanas, Diana Mihhailova, Tatjana Miroljubova, Jelizaveta Nikolajeva, Svetlana Roosipärg, Julia Selivanova, Valeria Solovjova, Aleksandr Šablinski, Aleksandra Zolotova, Marek Vetik, Olga Vinogradova, Vladimir Voskoboinikov.

Klassijuhataja Silva Prangli.

Tallinna Mustamäe gümnaasium

35. lend.

12a klass:

Tiina Aavik, Mihkel Ehrpas, Birgit Hanson, Ivo heller, Annika Holm, Kristina Kasatkin, Lehari Kaustel, Raido Kont, Tiiu Kornel, Ingmar Kurg, Monika Leinberg, Marit Meeksa, Riho Miloserdov, Lisa-Maria Raasman, Gea Schults, Reet Sirkel, Triinu Spriit, Tanel Suurhans, Eric Šeripov, Madis Toom, Monica Tuuling, Eli Üksküla.

Klassijuhataja Malle Solnson.

12b klass:

Kristo Kaas, Kert Koppel, Kaarel Kuddu, Evelyn Kulbas, Alar Kurvits, Helen Leht, Kairi Look, Kairet Luiga, Jarmo Lõoke, Eero Pajula, Liis Parker, Grete Pern, Jelena Põlajeva, Anti Ramst, Evelin Sootna, Mari-Liis Sults, Ethel Sõmer, Martin Taimre, Erkki Tori, Mirjam-Karmen Treimann, Johanna Unt, Liina Valdre, Merle Vänikver, Laura Väre.

Klassijuhataja Kai Rohtla.

12c klass:

Indrek Aak, Martin Allik, Kaarel Allikmäe, Elo Endrikson, Liina Esop, Kadri Henno, Margit Igel, Ott Järvela, Kadri Kallaste, Marja-Liisa Kruusimäe, Andri Laidre, Maritta Maalt, Peeter Otsing, Relika Peterson, Anu Rauks, Gerli Rebane, Helena Rindesalu, Kaidi Rätsep, Andri Saar, Laura Sarap, Anders Süvari, Thea Tüll.

Klassijuhataja Vello Rus.

Tallinna muusikakeskkool

37. lend

Gajane Akopjan, Ave End, Jelena Gurova, Ott Indermitte, Andres Kaljuste, Hanno Kedik, Kaupo Kikkas, Lauri Kivil, Birgit Kraas, Caroline Krementski, Sten Lassmann, Peeter Lauringson, Enno Lepnurm, Inga Maasing, Maris Mihašova, Maria Mölder, Hando Nahkur, Hanna-Liis Nahkur, Ahto Normet, Mai Ots, Lily-Marie Puusepp, Ele Raik, Monika Ruusmaa, Liisa Suuster, Sven Tarlap, Margus Uus, Aleksandra Vaher, Triin Vallaste.

Klassijuhataja Ilme Toots.

Tallinna Nõmme gümnaasium

68. lend

Mari Aarik, Marleen Armei, Mall Hadje, Ave Iskül, Piret Jogis, Piret Kirštein, Greta-Maria Klaasmaa, Margit Koolme, Clyde Lens, Johanna Lill, Hanna-Greta Lina, Marion Mägi, Kätlin Nellis, Janely Niit, Linda Pakkas, Virko Pirrus, Andres Polver, Ingrid Põldoja, Ross-Erik Reikop, Marilin Reins, Merle Roosioja, Eike Saartee, Kalle Sepp, Ita Urban, Ave-Liis Uuspõld, Kerli Varik, Ede Viise.

Klassijuhataja Katrin Kalamees.

Marina Abolton, Janno Antsmäe, Tatjana Balandina, Jane Edovald, Helen Haasma, Helen Juksar, Külli Kaldamäe, Merlis Kaskevitš, Jüri Kivimäe, Jevgeni Krõštaljov, Raivo Külaots, Ene-Ly Laas, Linda-Ly Lomp, Katri Lätte, Sander Muhu, Helen Männisalu, Madis Ostra, Alar Pauklin, Priit Põld, Brita Sale, Ronny Selg, Karin Tammer, Triinu Tehvre, Karolin Trunov, Hanna Uustal, Mirjam Veersoo, Mart Vips.

Klassijuhataja Elle Penart.

Tallinna Prantsuse lütseum

21. lend

Kristi Anniste, Eva-Maria Artus, Helin Arumäe, Fred Froš, Erki Heinsaar, Julia Kahro, Kadri Kaldmäe, Merilin Kattai, Marko Küünarpuu, Mart Laatsit, Mart Lätte, Toomas Marge, Kristel Nigul, Alo Paistik, Priit Põhjala, Tiina Põllu, Marika Pärn, Piret Rebassoo, Katrin Rein, Kaupo Sarapik, Olavi Seisonen, Sten Senkel, Mirell Sui, Kadri Suits, Liisa Tallinn, Timo Teder, Mihkel Tepp, Tõnn Teppart, Merle Toom, Tanel Toom, Kati Treimann, Kariina Tšursin, Madis Tüür, Laura Villemson, Rahel Vilu, Egert Väinaste.

Klassijuhataja Marge Oopkaup.

Tallinna Pääsküla gümnaasium

14. lend

Piret Aun, Kaupo Ingver, Anna-Liisa Kaar, Kairi Kask, Marek Kopelmann, Ivo Kosenko, Kairi Kull, Kaspar Laiv, Sandly Lepik, Kaupo Liiv, Ivo Luht, Marit Maivel, Indrek Malm, Terje Maripuu, Ott Mere, Tarmo Miller, Karl Mädamürk, Kätlin Navatskas, Raivo Nobel, Lauri Noor, Sven-Erik Orgmets, Kadri Paulus, Kristi Päsoke, Anti Stranberg, Reeli Tambek, Ingemar Teever, Imbi Tigasson, Katrin Tiikjärv, Toomas Tikerperi, Jaan Vahtra, Katriin Veskilt, Ann-Marii Voogre.

Klassijuhataja Ülle Mespak.

Tallinna reaalkool

116. lend

Ants Aasma, Maanus Abiline, Jürgen Einpaul, Andres Kauts, Raivo Kolde, Eva Kuldma, Arni Leibovitš, Martin Lips, Hannes Läkk, Mari Nuga, Ann Nurga, Hando Nurga, Jaanika Oks, Rainer Ots, Indrek Pajuste, Kristi Palmoks, Priit Penjam, Mikk Raidmäe, Indrek Reile, Urmas Reisberg, Hannes Rosenberg, Ivar Samusenko, Tiina Sander, Jesper Saron, Piret Seeman, Andrus Seiman, Joosep Simm, Siim Solovjov, Paul Tammo, Maxim Tuul, Allan Urb, Maarek Varres.

Klassijuhataja Mart Kuurme.

Ravo Haavik, Madis Haube, Jaak Ilomets, Mari Jääger, Gert Kats, Kärt Kaukver, Taavi Kiisk, Viljar Kirikal, Dagny Koppel, Henry Kukk, Sander Kütner, Sander Leivo, Liisa Lember, Tõnu-Eerik Liivak, Merle Muru, Piret Mänd, Ott Orissaar, Brett Orloff, Joel Paalamäe, Lauri Paeveer, Heigo Plotnik, Karli-Orvet Purde, Kalle Roos, Andreas Sepp, Triin Tamm, Kristi Tamm, Martin Täll, Karmo Uusmaa, Maria Valdmaa, Eveli Valmis, Kalev Vapper.

Klassijuhataja Nora Mals.

Helena Allikmaa, Päärn Brauer, Jevgenia Gevlo, Tõnis Hiiesalu, Teet Härm, Annely Karri, Ülar Kirikal, Liis Kivila, Kalver Kogermann, Ojar Kolk, Keiu Kriit, Kadrin Kutsar, Lars Laanep, Martin Laugen, Tiina Liblik, Gertlin Lindmaa, Eneli Mikko, Krista Pahapill, Paavo Pauklin, Armin Penner, Mailiis Ploomann, Madli Polma, Helve Rammul, Kadri Ratassepp, Jaanus Siim, Sten Silla, Martin Tälli, Urmet Urva, Raimo Västrik, Kairi Schotter.

Klassijuhataja Lilian Kravtšenko.

Rocca al Mare kool

12. klassi lõpetajad:

Annika Amenberg, Pent Annert, Adelin Anni, Astra Eelmaa, Liisi Haug, Marju Kuusik, Elen Laev, Martina Mõis, Eva Ottas, Brenda Randroo, Mihkel Toomer, Kadri Villemson.

Klassijuhatajad: Leila Vaigla ja Tõnu Lember.

Kadrioru Saksa gümnaasium

20. lend

Olari Aasa, Ingrid Aru, Daniel Dordett, Sigrid Joon, Rasmus Kerge, Egert Kontsov, Maarja-Liis Linnasmäe, Antero Lukkonen, Inge Luuk, Helena Nagel, Mari Neljas, Heleriin Niitmäe, Veronika Orgulas, Timo-Mati Pall, Stella Salula, Ants Soone, Kerrit Toom, Kert Veski, Katrin Virunurm.

Klassijuhataja Mare Paist.

Allan Agrov, Andres Idla, Jaanika Jelagina, Lauri Jäälaid, Mari-Liis Karpender, Rene Kuldkepp, Katre Kuulpak, Kaspar Kuuse, Priit Leisalu, Mirjam Ling, Kadri-Piibe Luik, Liina Lukk, Päären Miitel, Karin Niine, Kristin Nugis, Kätlin Nurme, Kätlyn Nurmsalu, Sten Paas, Älian Papson, Kadri Piirsalu, Greta Randlaht, Sulev Rikko, Ken Tomson, Kristjan Tõniste, Viljar Vakrõõm.

Klassijuhataja Anu Kušvid.

Tallinna Sikupilli keskkool

44. lend

Karin Benksohn, Aleksander Bondarev, Erkki Haggi, Marko Herkul, Triinu Jesmin, Kalev Kaul, Kati Kljukina, Priit Koik, Marika Kundla, Kati Kandma, Raili Laani, Kristi Lippard, Marko Miir, Martin Nebolsin, Kaimo Niitaru, Margus Sikk, Kristiina Silvet, Sirli Siska, Tarmo Talpsepp, Kadri Tamm, Maris Toots.

Klassijuhataja Svetlana Muur.

Tallinna tehnikagümnaasium

14. lend

Rait Aguraiuja, Priit Adler, Anton Aun, Lauri Ebber, Andrus Eesoja, Indrek Hiisjärv, Risto Jõgi, Margus Kadak, Argo Kaur, Eduard Kõre, Rein Lõppe, Märt Mõistus, Mikk Nestor, Reimo Oja, Peeter Oper, Margus Roos, Tõnis Saar, Daniel Talur, Taavi Tammearu, Tarmo Tasuja, Toomas Triisa, Kristian Vahar, Raigo Veisberg, Raiko Veisberg, Lauri Veski, Veiko Väizene.

Klassijuhataja Marje Pachel.

Arvo Ambel, Urmas Aun, Indrek Gailan, Peter Haab, Rene Hanni, Olev Hannula, Olavi Jõesaar, Kristjan Kasevits, Erki Katkosild, Kaimar Kerno, Erki Kärblane, Martin Lengi, Sven Leppar, Mart Martin, Alar Nali, Veiko Raun, Martti Remmelgas, Kauri Rosenfeld, Priit Ruuge, Karl Selgmäe, Andrei Telkinen, Andres Unt, Rene Vahtel, Rene Vierland.

Klassijuhataja Reet Varblane.

Jaana Ester, Triinu Jalakas, Gerli Jõe, Karolin Kairo, Katre Kalda, Ave Kaljuste, Triin Karma, Helen Karu, Krete Kirspuu, Triin Kosso, Helena Kütsen, Kaidi Laur, Merilyn Luukas, Katrin Malt, Mari-Liis Milli, Berit Mändmets, Kristi Narusk, Kersti Peterson, Raili Piirma, Helen Reidla, Eleri Riks, Helina Runtal, Sirle Sinikas, Terje Talpsepp, Signe Talts, Reet Thalfeldt, Birgit Ülesoo.

Klassijuhataja Heli Sildoja.

Tallinna Tondiraba keskkool

17. lend

Merilin Aare, Kätlin Aus, Katrin Haabu, Taisto Haug, Ülar Jegerson, Jan Johanson, Kristjan Kivimaa, Siim Kompost, Kaido Kruuspan, Kärt Kulpson, Kairi Kuusik, Maie Mägi, Nele Neithal, Elis-Desiree Nergi, Margus Pang, Liina Peterson, Paul Poom, Maarja Roose, Evila Saadi, Julia Sorohhova, Siiri Tammsaar, Kadi Teeäär, Riina Torkina, Liis Vahter, Martin Vilgats.

Klassijuhataja Nadežda Mensikova.

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi gümnaasium

3. lend

Liisa Arike, Priit Avila, Mari-Liis Kaldoja, Gustav-Leo Kivirand, Sirli Kruusma, Angela Lehtmets, Henry Liimal, Jaanika Lilienberg, Marko Lillemets, Aita Mets, Merilyn Metsar, Martin Miido, Merlyn Mletsin, Riin Oidekivi, Meelis Prett, Eva-Liisa Ristsoo, Gert Roost, Ilona Sihiveer, Janno Tetsmann, Anna-Liis Toomei, Piret Vaht, Taavi Velleste.

Klassijuhataja Voldemar Kukk.

Tallinna Väike-Õismäe keskkool

24. lend

Merle Annusver, Kairit Joona, Sven-Silver Juur, Aet Kaare, Tiiu Kaasik, Martin Keerme, Kaido Kivistik, Sten Maurits, Urmo Narbekov, Kaarel Noormets, Vaiko Palmiste, Pärtel Preinvalts, Eve Raasuke, Märt Rannaveer, Hendry Reinola, Ivar Ruuse, Kätlin Selvet, Kai Soome, Marilin Sõber, Karel Tamm, Ramo Tomingas, Triinu Treial, Hanna-Maria Vardja, Meelis Veeremts, Raili Veskimäe.

Klassijuhataja Meelika Melders.

Kert Ambus, Ivar Annus, Priit Annusver, Lidia Demuhh, Andres Ello, Kristin Haaremäe, Mari Kalda, Mariann Kulm, Margo Noormäe, Triin Persidski, Terje Põldmaa, Eda Reikop, Mari-Liis Sarapuu, Jarmo Silva, Taisi Suits, Liis Sulu, Hento Toomemets, Marianne Ungru, Silvia Vilderson.

Klassijuhataja Marina Kravets.

Tallinna Õismäe humanitaargümnaasium

22. lend

Maris Erlang, Reelika Esko, Ilo-Hanna Hõrrak, Jana Jerotskaja, Urmo Kokmann, Derbi Kotkas, Mari-Liis Kupri, Jaanus Kõiv, Marit Lepik, Katri Liiva, Kaja Lind, Reio Madisson, Triin Meritam, Keio-Margus Mihkelsoo, Ranko Murumets, Karin Nurme, Maarja Nõmmann, Laura Olle, Inger-Stina Palmet, Hedvig Plekksepp, Eva-Lena Rae

TARTU KOOLID

Tartu Emajõe kool

28. lend

Sergei Mund.

Klassijuhataja Maila Jürgenson.

Tartu Karlova gümnaasium

41. lend

Kelli Aadusoo, Katri Jassov, Merilin Kiis, Triin Kiivit, Kristel Koit, Karoliina Kriis, Kristina Kuut, Taavi Kütimaa, Liisbet Küün, Viljar Laaneste, Kristel Lambing, Toomas Lõokene, Katrin Muttik, Marje Mürk, Risto Poolakese, Katrin Pormeister, Elvis Pukk, Margus Pungar, Rait Ratasepp, Tuuli Saar, Marion Sibul, Margus Siilbek, Helena Siirus, Nele Tõnisson, Marko Tähnas, Signe Valdmann.

Klassijuhataja Külliki Kask.

Kaspar Alev, Evelin Avi, Rünno Bruus, Mihkel Fegeli, Maarja Hallik, Angela Hiiekivi, Anneli Hirv, Kadri Jaska, Jaana Jürgens, Kairin Kraus, Kuldar Kõiv, Veiko Laane, Eliisa Lukk, Liis Lukk, Triinu Niiberg, Eva-Liisa Orula, Taisi Paade, Rando Palmpuu, Mari-Ann Punga, Kerli Raaperi, Heiko Rannula, Merili Suur, Sille Suur, Liina Varkki, Hilkka Voll.

Klassijuhataja Galina Brehhova.

Mart Reiniku gümnaasium

28. lend

Mai-Liis Haller, Siim Jakobson, Silvia Jaksman, Helen Jõesaar, Piia Kaarli, Maarika Kask, Kristo Kilgi, Marko Kool, Kadri Koppel, Urmas Kurg, Priit Lepist, Heidi Liivamägi, Hilmar Minski, Eve Niinemäe, Maris Nõgu, Sirli Papp, Taavi Pehme, Tõnis Saat, Janis Saks, Anngret Sisask, Fred Zeiger, Tarmo Tootsi, Andres Tritov, Priit Vinkel, Helina Volmer, Ergo Vooljärv.

Klassijuhataja Raili Ratasepp.

Erkki Hirsnik, Juhan Jüriado, Kairi Kivi, Katrina Koha, Triin Kärner, Diana Leib, Mairi Lombiots, Eret Luik, Riin Muljar, Kät Mõttus, Janika Orav, Revo Orav, Katrin Oskar, Margit Piirman, Eva-Maria Pogodin, Kristjan Rajaste, Kersti Reemets, Inga Salurand, Meelis Sikk, Maarja Sillaste, Piret Soonberg, Ly Stamm, Reet Ubaleht, Karin Vares, Mairet Võsu.

Klassijuhataja Tiiu Kruus.

Tartu kommertsgümnaasium

21. lend

Ille Agu, Arnika Ambos, Andres Birnbaum, Marge Gorgazjan, Tanel Hallap, Kersti Ivanova, Helen Kaljuvee, Katrin Kapral, Ivari Kare, Märt Kasak, Stina Kattal, Kai Kihno, Kristjan Kivimaa, Kadri Lepasson, Sirle Lepla, Aive Liiv, Marek Lints, Pille Mae, Tarmo Meus, Aliis Männiste, Aiki Nupp, Katrin Ostrat, Airi Poolak, Ragnar Raam, Kätlin Raud, Meelis Rätsep, Evelin Saar, Alla Skripnitšenko, Kerli Surva, Joosep Tosmin, Piia Uusen, Tõnu Vaasna, Mari-Anne Vals, Taavi Õun.

Klassijuhataja Merike Kilk.

Signe Ainson, Liina Allikas, Mihkel Hang, Andreas Juuriste, Kadri Kaljuvee, Marko Kilg, Vallo Kool, Mihkel Kruuse, Kadri Kõverik, Anni Küüsvek, Heli Laas, Katrina Laiv, Evelin Liiv, Triin Mikkel, Martti Muna, Andrus Niidumaa, Merlin Normanm, Kadi Nõmme, Piret Parmi, Ragnar Piir, Erkko Piirimägi, Guldar Riba, Liina Roostoja, Andri Räpp, Helena Saarepuu, Henri Sepp, Elise Sonn, Marian Soon, Marilin Tappo, Hans Uibo, Tiina Uiga, Merilin Vestmann.

Klassijuhataja Milda Karu.

Miina Härma gümnaasium

89. lend

Silver Aednik, Piret Asser, Ülle Audova, Eerik Aunin, Vaiki Aunin, Märten Ester, Anne-Mai Helemäe, Elo Kiivet, Martin Kivivare, Kaspar Kokk, Indrek Koppel, Agnes Laan, Piret Must, Pilleriin Mutso, Eva Mägi, Eneken Napa, Kadi Palm, Kerstin Peterson, Martin Pork, Oliver Pulges, Kristiina Rannikmäe, Bärbel Reimets, Triin Ruus, Mari-Liis Rüütli, Triin Saag, Erik Salum, Riin Savi, Sandra Suviste, Iris-Maria Šegedin, Liis Tomberg, Silver Türk, Kertu Valge, Mai Vink, Martin Voltri.

Klassijuhataja Anne Laius.

Simo Breede, Stasys Brilis, Sass Henno, Gerda Jaks, Risto Kalmre, Kristi Karu, Urvo Klopets, Kristel Kont, Marit Kull, Pihel Kutsar, Margit Kutti, Katrin Kõiv, Eva Labotkin, Mariann Labotkin, Kirsti Laiapea, Piret Luik, Maarit Nikolajeva, Maris Parts, Liis Piigli, Kalev Saar, Karin Sahk, Mari-Liis Sibul, Kristi Siliksaar, Pent Talvet, Peeter Talvistu, Martin Teeveer, Liina Tolmoff, Markus Toompere, Kaidi Toomus, Kristina Tubli, Epp Tulviste, Krista Üts, Mario Vasemägi, Hannes Veenpere, Siim Värv.

Klassijuhataja Ene Tannberg.

Annika Eek, Eva-Liisa Hanson, Janno-Jako Jaek, Teele Jonas, Kaspar Kapp, Kairi Karis, Ruth Kivastik, Maria Konsap, Keit Korbits, Merle Külv, Ivo Lõhmus, Eve Lõo, Veikko Montonen, Riho Namsing, Triin Nooska, Marleen Ottas, Kaarel Pehk, Katri Pokats, Birgit Punison, Katriin Raielo, Mari Raitviir, Risto Rajando, Ruudu Raudsepp, Rille Roomeldi, Kerli Säks, Katrin Tagel, Vahur Vanker.

Klassijuhataja Reet Volmer.

Tartu Herbert Masingu kool

8. lend

Peeter Einasto, Kristjan Hannov, Anne-Laura Koch, Maris Kurm, Liina Laanenurm, Heili Mehine, Aire Moorits, Priit Paris, Andre Roossaar, Andreelika Ruus, Ilona Seedre, Svetlana Trei, Kristiina Vähk, Joonas Õunapuu.

Klassijuhataja Andrus Org.

Tartu Raatuse gümnaasium

76. lend

Siim Aasrand, Jaanus Davõdov, Andre Eli, Anneli Haavik, Margit Hermet, Kätlin Jädal, Karin Kaljund, Oliver Kiisel, Maiga Kolk, Kadri Kripson, Tarvi Laar, Kristel Liivapuu, Karin Medar, Liina Miidla, Jaana Parts, Karita Puusta, Kristi Saavaste, Sigrit Susi, Evelin Süving, Priit Tampere, Kaire Valge.

Klassijuhataja Tiina Peedor.

Margit Eit, Kerli Kaeramaa, Daisy Kaur, Kevin Kesküla, Helin Korde, Andri Laaneloog, Rene Loit, Merike Murumets, Mikk Männaste, Kadri Olep, Moonika Põder, Kadri Rebane, Piret Rebane, Rasmus Reitalu, Piret Tamm, Piret Toru, Rene Tsekanov, Olav Varikmägi, Kadri Vau.

Klassijuhataja Maire Piirimäe.

Tartu täiskasvanute gümnaasium

Liisi Blomerius, Keit Kruusa, Eddy Luha, Moonika Marton, Andero Oras, Liina Pärna, Jaanus Rosik, Katre Tombu, Kadi Hein, Priit Luhamägi, Silja Mall, Birgit Põldes, Marek Raudjalg, Urmas Tuberg, Jane Valss, Taimi Alliksaar, Katrin Annok, Aiki Hansing, Sirje Jürissaar, Leili Kapsi, Kristo Kruus, Kerli Kurg, Marge Kõiv, Laura Metsallik, Annika Oja, Urve Parmasto, Tõnn-Siim Peedosk, Agne Polli, Aivar Pruuli, Reelika Rebane, Margit Sepa, Teddy Telk, Maarja Truumees, Airi Vään.

Klassijuhataja Aino Tonka.

Eksternina lõpetavad Kaja Hansing, Taire Heiskonen, Elisabeth Ilves, Gelia Kütt, Toomas Laidmets, Kersti Paju, Timo Reinthal, Anita Saag, Silver Salundi, Sirli Stalde, Kairi Tilsen, Anneli Tennosaar, Ivika Steinvald.

Tartu Tamme gümnaasium

55. lend

Signe Anton, Anu Bergmann, Sigrid Int, Meelika Jürisaar, Birgit Kiilaspää, Liis Kittus, Jana Kudsinskaja, Marek Laanbek, Kristel Heinhard, Sirli Õkva, Aile Otsa, Kaidi Peiker, Maris Pärsikivi, Lauri Rahusoo, Raidi Raiemaa, Kalev Randviir, Mihkel Ruus, Moonika Sepp, Maris Rosenthal, Liina Suvi, Maren Vaidla.

Klassijuhataja Zoja Disjatnikova.

Annika Amon, Kaido Brikker, Urve Eensaar, Karin Eilman, Janno Järv, Eili Kõiv, Kaidi Kollak, Kristi Kõllamõts, Kristiina Koppel, Liina Nestra, Anna-Liisa Parm, Timo Parts, Martin Pitsi, Siim Suvi, Jaanika Taur, Triin Teppan, Rando Tumala, Mihkel Uba, Lauri Vaikre.

Klassijuhataja Urmas Tokko.

Siim Ermel, Riho Halgma, Carolina Hunt, Pelle Jakovits, Piret Jansons, Lauri Kann, Eele Kõiv, Kerli Kolossov, Kristjan Kübar, Olavi Kärner, Kairi Leppik, Evelin Lätt, Kristjan Nugis, Evelin Otsa, Triin Paaver, Mari Põdramägi, Martin Põld, Eiko Polikarpus, Rene Prost, Lauri Rannik, Taavi Saavo, Olav Tabur, Joel Timm, Airi Vaher, Tanel Vahtra, Liisa Vaikre, Kristi Veski, Rene Väärt.

Klassijuhataja Sirje Summel.

Hugo Treffneri gümnaasium

111. lend

Oliver Ait, Aivar Antsov, Kadri Birnbaum, Pille Busin, Marek Doronin, Andre Evestus, Martin Grünberg, Kalle Jagula, Steven Jentson, Marje Johanson, Mariken Jõgi, Maile Kajak, Kristjan Kaldur, Liis Koger, Kadri Kroon, Piret Kukk, Raini Kukk, Meelis Kuldkepp, Kristiina Kurg, Taavi Lepikov, Peeter Lina, Hardi Lipping, Andres Moks, Liis Monson, Jaanus Nestra, Mihkel Oja, Reena-Tereesa Parts, Tanel Pern, Janek Press, Marin Randoja, Janne Roots, Mari Soon, Jevgeni Žukov, Marlis Tiitsaar, Tarmo Uik.

Klassijuhataja Hannes Jukk.

Andres Agan, Mari Arold, Mirjam Boiko, Lembit Elmik, Piret Erik, Sven Hendrikson, Kadri Jaanson, Liis Karo, Mairo Kaseväli, Ranol Kaseväli, Taavet Kikas, Allan Kitsik, Joonas Kollom, Joosep Kollom, Taavi Kukk, Tanel Külaots, Hannes Lehemets, Dannar Leitmaa, Jane Liivak, Hannes Lokko, Oole Oja, Martti Peetsalu, Liisa Pihl, Priit Pihlak, Piret Puus, Kristi Põder, Tavo Romann, Erki Russak, Birgit Rätsep, Liisi Sepp, Siim Sikkut, Iris Stern, Kristi Tohvri, Timo Toots, Kersti Uibo, Lembit Valgma, Ants Varblane, Margus Vider.

Klassijuhataja Priit Parisoo.

Marko Ani, Norbert Hurt, Triinu Jaakson, Külli Janikson, Erki Kade, Elen Kiivit, Martin Kikas, Raivo Kittus, Ester Klaas, Maarja Krinka, Maris Kruuse, Siim Kuresoo, Eveli Kuusik, Eda Leola, Eva-Liisa Luhamets, Marko Lõoke, Riho Marja, Jaanika Mirka, Toomas Muld, Karin Nurme, Kärt-Mari Paju, Indrek Parksepp, Toomas Plaado, Erik Prank, Antti Pääsukene, Kristina Sohar, Deniss Sõritsa, Tiiu Tamm, Kalev Tark, Maris Toomas, Andrus Vihalem, Raimond Virsa.

Klassijuhataja Rita Zobel.

Kairit Ahman, Monika Arst, Tarmo Ennok, Heli Ernits, Marilin Hallikas, Ave Jõgiaas, Karin Kiisk, Annika Kirsimäe, Ave Kodar, Merle Kodar, Kristi Koger, Kerly Krillo, Mikk Kullamaa, Kristiina Käärik, Kristin Lainemäe, Ele Luiga, Maarja Merioja, Jane Pannel, Maris Puide, Liis Sitnikov, Kadri Teder, Aira Tonka, Gerli Toom, Liisi Toom, Ene Tubelt, Triin Ulst, Kadi Villa.

Õpetaja Toomas Jürgenstein.

Tartu Forseliuse gümnaasium

42 lend

Aigi Allika, Kristjan Andresson, Urmas Anijalg, Jaana Berezjuk, Peeter Fjodorov, Rauno Heinla, Milvi Jallajas, Averi Jüriado, Anneli Kommer, Lennar Lauren , Arvo Lind, Reigo Milius, Marek Mõts, Magnar Pärt, Triin Raudsepp, Rait Rikberg, Tarmo Roos, Margo Saaremets, Margus Sander, Marii Tšepurova, Helin Ehrlich, Annaliisa Kruutmann, Kristy Meier, Birgit Priks, Katri Pärnamaa.

Klassijuhataja Lea Kriibi.

Marge Bek, Kristian Eenkivi, Kadi Elmers, Nele Kallavus, Helin Kibena, Maris Kukk, Ainer Kõllamõts, Miko Lepatalo, Reelika Lestmann, Ivari Lipp, Liisa Maasik, Annemari Mättik, Kristiina Nõu, Merilin Pariots, Mari-Loore Pavel, Kristi Pent, Kristel Raud, Helen Reino, Jüri Ristna, Ege Taliaru, Kadri Talts, Tanel Uibo, Triin Vahimets, Pille Örd.

Klassijuhataja Madis Paide.

Tartu Descartes’i lütseum

19. lend

Heidi Aljas, Reelika Aug, Kadri Essenson, Neveli Haaran, Sirli Hanson, Kärt Isak, Ragne Kangro, Erkki Kapp, Eeva Kauba, Karin Keero, Elis Kiiver, Rando Kivi, Kairi Kivirand, Klaidi Kopli, Hanna Korsar, Kati Koršunova, Anna-Liisa Kriis, Triin Kriivason, Kairi Kuusik, Katrin Küünal, Heiki Laanisto, Aigi Lints, Heleri Loomann, Mariin Luht, Heliriin Maanre, Mihkel Mikkelsaar, Mario Mäekivi, Marian Märtson, Olari Narits, Annlis Nurk, Mirjam Nurmla, Virgo Ojasoo, Airi Pariis, Sigrid Paris, Morris Peedo, Ingmar Pilt, Rain Plado, Reelika Prits, Kalle Pruks, Evelyn Punga, Liis Raal, Anneli Roosaar, Annika Rääts, Katrin Sarapuu, Leno Sepp, Stina Sepp, Taavi Suisalu, Imbi Suun, Epp Säre, Triin Säre, Martin Štšerbakov, Ramon Zuba, Henrik Tamm, Triin Tark, Kristi Toom, Marilii Toots, Triinu Trumsi, Evelin Vahi, Tambet Vodi, Vivika Vulf.

Klassijuhatajad Vilja Toots ja Laivi Haldma.

Tartu Kivilinna gümnaasium

14. lend

Madli Apsolon, Robert Avaste, Alar Juus, Ester Kangro, Sander Kärson, Marko Kartau, Salme Kõiveer, Kristjan Konsen, Laura Männamaa, Evelin Märtson, Kairi Mikita, Priit Oidram, Martin Orlov, Piret Õunapuu, Riin Pettai, Piret Pihus, Hälin Plõks, Ivo Raudheiding, Kätlin Reinvald, Inna Siik, Kuldar Sõrra, Sven Tobre, Martin Urb, Kätlin Uusorg, Kristel Vaard, Kaidi Veider, Birgit Võsur.

Klassijuhataja Reene Õigus.

Jüri Abramov, Kristina Birk, Epp Eller, Teet Haak, Tuuli Härson, Triin Jahu, Raneli Kaasiku, Helen Kalda, Hannu Kikkas, Eret Kirsimäe, Triin Külasepp, Liile Kureoja, Marko Kutman, Eneli Laurits, Uku Lehesalu, Merilin Lepik, Moonika Lipping, Siim Lõvi, Heivi Lutterus, Marju Maantoa, Katrin Makarova, Liia Meos, Pilleriin Pütsepp, Katri Randoja, Margus Sibul, Linda Sõber, Anneli Talvik, Triin Teder, Triin Veski, John Lincoln Viinalass, Paap Villako.

Klassijuhataja Anne Põder.

*Tartu kunstigümnaasium ja Tallinna Vanalinna täiskasvanute gümnaasium oma lõpetajate nimekirja ei avalda.

Samal teemal

29. november 2017, 22:56
Kinga saanud õpetaja nõuab kahjuhüvitiseks 50 000 eurot

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee