REEVA 17. märts 2023 07:58

Maitsvate ja kvaliteetsete kiirnuudlite austajatel on põhjust rõõmustada. Uus kaubamark REEVA on ainus nimi, mida nüüdsest teada on vaja.

Mareven Food Europe LLC, mis varem tootis toidukaupa kaubamärkide Rollton ja Bigbon all, pöörab oma ajaloos uue helge ja maitsva lehekülje. Uue nime all, Euro Food Service LLC, tegutsev ettevõtte esitleb Eestis uhkusega rahvusvahelist kaubamärki REEVA.

Euro Food Service on juba rohkem kui 40 riigi turul maitsvate kiirnuudlite ja universaalsete maitseainete võrdkujuks ning nüüd saavad neid suurepäraseid nuudleid proovida ka eestlased. Tühja kõhu korral võib kohe sammud poe poole seada, sest moodsa ja kvaliteetse sarja tooteid on juba praegu Eesti toidupoodide riiulitel ootamas.

Moodsad lahendused ja tarbijate eelistused

REEVA kaubamärk (mille nimi tuleneb ingliskeelsest sõnast „re-evaluation", mis tähendab ümberhindamist) põhineb tarbijate eelistuste ja seisukohtade süsteemsel uurimisel ja ümberhindamisel. Eriti suurt tähelepanu pööratakse selle juures keskkonnaga seonduvale ja töötajate õiglasele kohtlemisele.

Euro Food Service kasutab REEVA toodete tootmiseks Euroopa moodsaimaid lahendusi, tipptehnoloogiat ja oma meeskonna rikkalikke kogemusi.

Uue moodsa ja kvaliteetse sarja tooteid võib juba praegu Eesti toidupoodide riiulitelt leida.

Edaspidi kavatseb Euro Food Service laiendada REEVA tootevalikut ning jätkata investeerimist tehnoloogia arengusse ja uuendustesse.

REEVA tooted on maitsvad ning valmivad kiiresti – proovige ja veenduge ise!
Saadaval lähimas toidupoes.