1it.ee 6. veebruar 2023 09:00

Kui otsid endale uut ja usaldusväärset arvutit, mis sobiks nii tööks kui õppimiseks, siis Lenovo Thinkpad T440p on just see, mida sa vajad. See sülearvuti on spetsiaalselt loodud nõudlikele kasutajatele, kes vajavad kiiret arvutit, mis aitaks neil oma tööd teha efektiivselt.

Lenovo Thinkpad T440p on varustatud parimate komponentidega, millest mõne sõnaga siin ka kirjutame:

· Arvutil on võimekas i7 protsessor, mille kiirus ulatub lausa 3,50GHz-ni

· Arvuti on varustatud 8GB muutmäluga, mida on võimalik ka suurendada kuni 16GB-ni

· Thinkpad T440p arvutid on varustud ülikiirete SSD ketastega.

·  Ekraani suuruseks on arvutil 14“ ja resolutsiooniks on FullHD (1920x1080)

·  Sellel mudelil on olemas suurepärased lisad mille hulka kuuluvad ID-kaardi lugeja, Klaviatuuri valgustus, veebikaamera, DVD seade.

Arvuti disain on lihtsalt ilus ja funktsionaalne nagu Lenovo arvutile kohane. Samuti on arvutil tugev ja vastupidav korpus, mis kaitseb seadet nii välistegurite kui ka kulumise eest.

Kas arvad, et see sülearvuti võiks sinule sobida?

Seda ja palju teisi äriklassi sülearvuteid on võimalik osta endale „Turvaline ostukoht“ märgisega e-poest – 1it.ee

E-poest tellides ei pea kaua ootama sest 1it.ee on oma eesmärgiks võtnud juba ühe tööpäevaga kõik tellimused ostjatele kohale toimetada.

Kui oled rohkem inimene, kes soovib poes oma silmaga arvutit vaadata enne ostmist, siis ka see võimalus on 1it.ee arvutipoel olemas. 1it.ee arvutipoodi saab külastada Tallinnas Sõpruse pst 33 tööpäevadel 10.00 – 18.00. Kodulehelt 1it.ee leiab täpsema info ka ühistranspordi ja parkimise kohta nende kaupluse juures.

Võid kindel olla, et parimad kasutatud sülearvutid leiad 1it.ee arvutipoest.