default
Wagenküll 2. veebruar 2023 13:02

Valgamaal Taagepera lossis asuv Wagenküll lossispaa on luksuslik puhkusekoht, kus aeg lausa peatub. See on ideaalne paik, kus veeta romantiline minipuhkus koos kõige armsamaga – kaugel linnakärast ja igapäevastest kohustustest.

Wagenküll hotell pakub luksuslikku ja romantilist majutust kahes erinevas ajaloolises hoones – juugendstiilis lossis ja funktsionalistlikus pargimajas, mis on ühendatud lossiga läbi maa-aluse tunnel-galerii. Iga tuba on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.

Lossispaa Wagenkülli hubane, samas elegantne ja luksuslik atmosfäär äratab ja ühtlasi mõjub lõõgastavalt sinu meeltele – rahustavad helid ja hubane valgus, erinevate temperatuuride ja niiskustasemetega saunad, õdusad veesilmad ning mitmed privaatsed lõõgastus- ja puhkealad peletavad väsimuse ja stressi.

Intiimse auraga lossispaa on suurepärane koht, kus lõõgastuda. Nii kallima, sõbraga kuid miks mitte ka üksi. Leiad sealt karastava külmaveeoaasi, veemassaažiga basseini, välibasseini, Jaapani vanni, auru- ja aroomi-, soola-auru, suitsu-, Soome ning merevaigusauna. Lisaks saavad soovijad nautida erinevaid lõõgastus- ja hoolitsusprotseduure. Miks mitte proovida ka üheskoos armsamaga romantilist duaalmassaaži või nautida meeldejäävat šampanjavanni?

Lossis asuv restoran pakub imelisi maitseid ja ajaloolist atmosfääri ning lossi köögis valmivate roogade eripäraks on täiuslikud maitsenaudingud tänu Josper puusöeahjule.

Wagenküll sobib suurepäraselt romantika otsijatele ning sõbrapäeva kui armastust tähistava tähtpäeva eel on kõige populaarsemad kaks romantikapaketti: Armastuse assortii ja Kosimispakett.

Armastuse assortii sobib tõelistele romantika nautijatele. Pakett, mis aitab muuta armastusnovelli reaalsuseks – üheskoos eriliste hetkede, õnnetunde, romantika ja lossi salapärasusega…

Veeda koos kaaslasega öö romantiliselt kaunistatud lossitoas, naudi rikkalikku buffet-hommikusööki ning piiramatut spaa- ja saunakeskuse külastamise võimalust ning meeldejäävat šampanjavanni ja klassikalist massaaži.

Kosimispakett on aga ideaalne juhul, kui mõlgutad mõtteid oma kallima kätt paluda. Lossispaa Wagenküll pakub selleks kordumatut võimalust ja head ideed.

Võta ette sõit ürgmetsade keskele, et veeta üllatuste rohke päev ja öö Wagenkülli kaunis hotellis. Saabumisel ootab teid toas rikkalik puuviljavaagen ja vahuvein. Õhtusöögi serveerime kaunis à la carte restoranis, kus teid on ootamas pidulikult kaetud laud.

Teenindaja toob märguande peale lillekimbu, et saaksid oma väljavalitule kinkida maailma kauneimad lilled koos oma südamega… Lisaks toob teenindaja märguande peale roosikroonlehtedest üle puistatud kandiku, mille keskel helgib eriline sõrmus.

Saabumise ajaks on teie tuba kaunistatud roosiõite ja küünaldega. Hommikusöök serveeritakse aga tuppa. Lahkute lossispaast Wagenküll teadmisega, et olete kõige õnnelikumad inimesed terves Eestis.

Wagenküll lossispaa aitab sisustada olulisi hetki elus ja teeb seda nii, et igatsus puhta looduse, vaikuse, romantika ja salapära järele jääb hinge veel kauaks. Ja see omakorda kutsub aina Taageperra tagasi.

Soovid ka nautida mõnusat puhkust Wagenküllis? Vaata täpsemalt SIIT!