Juhtkiri

Juhtkiri | Riigikogu pakub endiselt katust (5)

LISA KOMMENTAAR

Ei saa aru 26. november 2022 10:56
Huvitav miks saadikud jagavad riigi raha oma sõpradele.Kui tahad annetada,siis ikka oma rahakotist.Viimane aeg oleks selline hämar seadus keelata.
Kida 25. november 2022 08:39
Mitte riigikogu, vaid maffia ümarlaud, kus jägatakse oma parimatele alluvatele pistist. Ennekuulmatu, katuseraha, eht maffialik sõnavara.
Jurakas 24. november 2022 21:48
"- ning miks peab ajakirjandus sellist detektiivitööd tegema " Ajakirjandus pidavat ju ühiskonna valvekoer olema. Nüüd siis tunnistab see koer avalikult, et ta on (süva)riigi poolt rasva söödetud ning ei viitsi oma põhitööd teha! See, et kirikutele raha antakse - kasvõi õigeusu kirikule - on normaalne. Kirikutele on juba palju aastasadu annetatud. Samas ei saa aru sellest kisast laiemas mõttes. Sest igasugu krdi seksuaalhälbed, nende MTÜ'd, saavad oma hälvete propageerimiseks ning normaalsete inimeste hälbeliseks meelitamiseks SUURE kapaga maksumaksja raha ning valvehoerad on täiesti vait!
Muidugi 25. november 2022 12:31
Moskva alluvuses olevale õigeusukirikule tuleb raha anda, sest Putinil kitsas rahadega ja veel mingile Püha Jüri (Ratase?) seltsile???
to Muidugi täna 12:31 25. november 2022 12:38
Kuidas kusagil Venemaal ei tohi anda maksumaksja raha igasugu peederastidele ja pedofiilidele oma lääneliku "maailmanägemuse" propageerimiseks Eestis ei tohi anda raha (õigeusu) kirikule.