Maailm

JÄLLE! Kliimaaktivistid liimisid end dirigendipuldi külge ja katkestasid Beethoveni kontserdi (8)

LISA KOMMENTAAR

Kait 25. november 2022 11:47
Mitte aktivistid, vaid terroristid. Kas te olete tähele pannud, et selliste "aktivistide" seltskonnad koosnevad reeglina rasvunud ja mittehoolitsetud naistest ning äbarikest ja heidikutest meestest? Samas on nad kas nii rumalad või siis lihtsalt nahhaalsed ja kahepalgelised, et tarbivad ise kuhjaga kõike sedaintelligentsipuuev, mille eest maailma "kaitsevad". Kontserdimaja, muuseum jmt kliimaterroristide ohvrid peaksid esitama kahjunõude rikutud taieste ja antud juhul siis kontsedi eest. Intelligentsipuue tundub olema kliimaterroristiks saamise tingimus ja/või eelis.
Õhtulehele 25. november 2022 11:53
Palun tehke kommentaarium korda, et ei oleks valesti poolitatud sõnu ja et mingi hüpik ei tõstaks sõnu tekstis valesse kohta. Raske on lugeda ja tihti on kommentaar segane, kuna teie tehniline saamatus muudab sõnade asukohti või sõna ennast. Minugi kommentaaris on lausega mittehaakuv ja teisest lausest pärit sõna "intelligentsipuue" tekkinud valesse lausesse lisasõnaks. See probleem kestab juba pikka aega.
vetevana 25. november 2022 09:43
Kahjuks kõige vähem tegelevad nad kliima muutustega...ammu oleks aeg minna 3.riikide nn põllumaale, seal oleks neil palju tööd ja seal oleks tõesti vaja aidata neid riike. Kindlasti oleks vaja neid aktiviste Indiasse, Peruusse, Iraani,Iraaki, Afganistaani... Isegi Inglismaale,kus pole korraldatud taara kokkuostu. Siin, Euroopas, pole vaja lolli mängida, meie rahvas on kultuurne ja korralik.
Vaatleja 25. november 2022 09:00
Ma ei saa aru millepärast neid vandaale ja huligaane eri koheldakse? Kõige tavalisem pätt on ja jääb pätiks!
tom 25. november 2022 07:20
Putin on sõjaaktivist? Terrorist ei ole aktivist!
Need rohelised... 24. november 2022 23:01
... sarnanevad kunagiste revolutsiooniliste bolševikega, kes vihkasid ja hävitasid kultuuri igas vallas- kunsti, kirjandust, heliloomingut, arhitektuuri ja selle loojaid. Kas nad on loobunud oma nutiseadmetest, kodumasinatest, internetikasutusest, elektritarbimisest,elamispinna küttest, kütusel toimivast sõidukist rääkimata? Alles seejärel on neil õigus nõudmisi esitada.
Nuh 24. november 2022 21:36
Kui ainuke karistus on vestlus, siis jõudu tööle sealsele politseile!
Enn 24. november 2022 20:49
Ja jälle, Ruu ja Notsu. Mis teil viga on, "erilised". Sellise asjaga kaugele ei jõua, natuke oma välimusega vaeva näha on lihtsam.