JALAHOOBID VÄIKETÄNAVAL: Pärnu õnne13-likul väiketänaval filmiti selles kohas ehmatav video, kuidas kiiruskaamera valvespetsialist virutab jalaga maasistuja pihta.

Foto: Kollaaž (Teet Malsroos, Facebook / Liiklus- ja patrullinfo Pärnus)
Marvel Riik 24. november 2022 16:39

Esmaspäeval tõusis antikangelasena rambivalgusse politseitöötaja, kes lõi korduvalt jalaga purjus meest. Seda maas istuvat meest kostitas kiiruskaamera operaator eelnevalt pipragaasiga. Lääne prefekt Kaido Kõplas täpsustas neljapäeval, et praeguseks on teada, et lööke oli rohkemgi kui videosalvestiselt nähtud kaks korda. „Jalahoopidele ei ole mingit õigustust, selline käitumine on lubamatu,“ rõhutas Kõplas. Kõplas lisas ka, et politsei kirjadega helkurvest anti valvespetsialistile ekslikult ja ta poleks seda tohtinud kanda.

Elutee tõi ristmikule mustas jopes 42aastase mehe, kes otsustas oma pahameele ja viha maailma vastu elada välja hinnalise kaamera peal, lüües selle pikali. Pärnu politseijaoskonna juht Üllar Kütt on öelnud, et kaamera purunes.

Kuigi kiiruskaamera operaatorist politseitöötaja käskis lõhkujal seisma jääda, jätkas sapine mees oma teekonda Põllu tänaval. Küti sõnul kutsus töötaja appi patrulli ja järgnes ise mehele, kes oli kirjelduse järgi agressiivse käitumisega: ei allunud korraldustele ning ähvardas kaameraoperaatorile kallale minna.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99