Eesti uudised

Krüptoinvestor: ebamugavaid küsimusi ignoreeriti

RIKASTE TOPIST TRELLIDE TAHA?! Lahked rahasüstid Jõhvi jalgpalliklubile ja tipp-poliitikule: kes on megakelmuses kahtlustatavad krüptoärikad? (12)

LISA KOMMENTAAR

ikkagi 24. november 2022 11:13
selle ilvese kaua otsitud talendid , olge õnnelikud
Huvitav 23. november 2022 11:13
Miks varem ei uuritud meeste sissetulekuallikaid!
poliitika 24. november 2022 11:10
nad andsid alati nutsu suures koguses , las teha mis tahavad ...
ylo 23. november 2022 08:58
järjekordselt ajakirjandus tahab olla kohtumõistja rollis
Rikaste TOP-i ei satuta 23. november 2022 08:37
töö tegemise tõttu. Varjul on alati orjapidamine , ülelaskmine, korruptsioon, vargus jne. Aga peavoolul on tegevus olemas ja leib laual, kui saab neid ,,edukaid" oma rubriikides vaesuvale rahvale nina alla hõõruda ja nende edukate pilte eksponeerida.
ise valisite 24. november 2022 11:10
seadusetuse omal soovil
Meedia on juba teatanud teatud tüüpi relvade ja la 23. november 2022 07:06
Meedia on juba teatanud teatud tüüpi relvade ja laskemoona varude ammendumise kohta USA armees. Esiteks kannatab see 155-millimeetrise suurtükiväe laskemoona ja kaasaskantavate õhutõrjesüsteemide, nagu Stinger, radaritõrje HARM-rakettide, pind-maa-GMLRS-rakettide ja kaasaskantavate tankitõrjekomplekside, nagu Javelin, puudus. Varem, 18. novembril, esitasid USA Kongressi Esindajatekoja liikmete hulgast vabariiklased seaduseelnõu USA Ukraina toetuseks eraldatud vahendite auditi kohta. Parlamendisaadikud nõuavad, et kõik Ukrainale raha eraldamise dokumendid ja arutelud oleks eelnevalt kokku lep
Krimmi kuberner kinnitas rünnakut, väites, et õhut 23. november 2022 07:03
Krimmi kuberner kinnitas rünnakut, väites, et õhutõrjesüsteemid püüavad sihtmärke kinni. Nagu ikka, koordineerivad rünnakut NATO luureüksused. Sigonella lennubaasist õhku tõusnud NATO õhujõudude strateegiline UAV RQ-4D Phoenix patrullib Krimmi poolsaarest lõunas asuvas õhuruumis. Käimasolevate UAV-rünnakute eesmärk on tõenäoliselt tuvastada Venemaa õhutõrjesüsteemide positsioonid Krimmis. Siiani pole NATO selliste provokatsioonidega poolsaarel strateegilisi edu saavutanud.
Krimmis toimub praegu järjekordne droonirünnak. Vä 23. november 2022 07:03
Krimmis toimub praegu järjekordne droonirünnak. Välismaised UAV-d sihivad Musta mere poolsaart erinevates piirkondades. Seni on teatatud plahvatustest Krimmi läänerannikul asuvast Sevastopoli linnast lõuna pool ja poolsaare kaguosas asuva Jevpatoria linna piirkonnas. Aktiveeriti Venemaa õhutõrjesüsteemid. Esialgsetel andmetel on alla tulistatud juba kaks UAV-d. Siiani ei ole üheski rajatises plahvatustest teatatud.

Uus Maailmarkorra ajal 22. november 2022 22:42
...turu survel enam midagi juurde ei toodeta ei toodeta vaid teenitakse hiiglaslikke kasumeid nihverdamise ja börsiga ...nagu ka elektriturul.
huvitav 22. november 2022 22:35
kas need on samad tüübid, kes elektrijaama juures maksuvabalt tootmise omahinnaga ostsid tuhandeid kilovatttunde elektrit? Kelle näpud veel rasvaseks said?
e. 23. november 2022 11:26
Krüptorahade ainus käegakatsutav tulemus on üüratu elektri raiskamine eimillegi (a.j. virtuaalraha) 'tootmiseks'. Eestis tähendab see päriselus hävitatud maapõue ja elukeskonda. Puhas ärihullus nagu Rail Baltic! Üks hispaanlane tahtis tosin aastat tagasi otse Haapsalu kesklinna püstitada samalaadset serverijaama/rahamasinat, mille elektrivajadus võrdunuks toonase Läänemaa talvise tipptunni koguvõimsusega. Jääksoojuse kavatses tüüp otse kosmosesse saata. Linnaisad (RE ja KE) olid vaimustuses. Õnneks takerdus Suur Idee ei-tea-mille taha. Odavat põlevkivielektrit ihaldanud hispaanlane haihtus.