Zalando 9. november 2022 09:33

Olgu saabumas iga-aastased suured pühad, sünnipäev, pulma-aastapäev või tekib lihtsalt soov oma kallimat rõõmustada – kingituste tegemiseks on alati võimalusi. Ja hoolimata kingituse tekitatud headest emotsioonidest, võib nende valimine olla mõnikord ääretult raske ülesanne. Mida kinkida kellelegi, kellel tundub kõik olemas olevat? Või äkki pole kingisaajal konkreetseid hobisid või on ta alati kõigega rahul, kuid soovid teha erilise ja praktilise kingituse? Seekord aitame sul valida kingituse mehele – olenemata sellest, milline suhe teil omavahel on. Isa, vend, kallim, hea sõber, kolleeg... Need kinkekomplektid sobivad peaaegu kõigile, sõltumata vanusest, huvidest, staatusest!

Sall

Mõnus ja praktiline kingitus? See on võimalik! Keegi ei palu kunagi kingituseks salli: see on siinset kliimat arvestades mõnus kingitus ja paljude meeste jaoks peen viis oma igapäevast välimust pisut elavdada.

Millist salli valida? Loomulikult sõltub lõplik otsus ka saaja enda maitsest ja riietumisstiilist. Kuid pole võimalik eksida, valides ajatu klassika, mis on asjakohane hooajast hooajani: kvaliteetsetest looduslikest materjalidest ja neutraalsetes toonides aksessuaar. See sobib suurepäraselt nii elegantse mantli kui ka vabamas stiilis jaki juurde ega ärrita kandja nahka. Läbimõeldud, siiras ja leiab alati kasutust!

Lips või kikilips

Suurepärane valik: alates lõbusast naljakast kingitusest kuni väljapeetud ja ametlikku stiili kajastava riietuselemendini. Igal juhul on kingisaaja rõõm tagatud! Näiteks sobib jõulupuude või hirvede trükiga erksavärviline lips ideaalselt jõuludeks ning pühadeaegseteks pidudeks. 

Aga kui soovid teha väga lähedasele inimesele veidi intiimsemat kingitust, vali tema lemmikvärvid ja pea silmas tema peoriiete stiili... Nii leiad uue lemmikaksessuaari, mida kantakse aastast aastasse.

Loomulikult tuleb siinkohal silmas pidada ka kvaliteeti. Siidist lipsud ja kikilipsud näevad väga luksuslikud välja ning kestavad aastaid, kuid kui need ei mahu eelarvesse, siis sobivad kindlasti ka kvaliteetsed sünteetilised alternatiivid.

Kindad

Väga mitmekülgne kingivalik: sobilik nii sentimentaalseks, hubaseks kui luksuslikuks kingituseks. Lisaks teatud hobide jaoks. Tõenäoliselt pole ühtegi potentsiaalset kingisaajat, kes ei rõõmustaks paari kvaliteetsete ja soojade kinnaste üle. 

Lisaks kõige ilmsemale eesmärgile, milleks on talvel soojuse ja mugavuse tagamine, on need ka väärtuslikud aksessuaarid või hobidega tegelemise tarvikud. Näiteks sobivad nahast kindad elegantse riietusega kontorisse, teatrisse või restorani õhtusöögile minnes, samas kui veekindlad kindad on ideaalne valik välitegevusteks, näiteks suusatamiseks, uisutamiseks või isegi jooksmiseks. 

Ära unusta kingituse juurde kaarti lisada – südamlik tervitus ja selgitus, miks just see kingitus saajani jõuab, muudavad kingituse isikupärasemaks.