Eesti uudised

Noblessneri kailt on varemgi vette kukutud ja uputud. Kas see on ikka ohutu? (5)

LISA KOMMENTAAR

Kere 22. november 2022 09:30
See kai ju lausa hõigub õnnetuse järele. Mujal maailmas on sellised lahtised kaid mitmetasapinnalised, et kui seal komistad ja kukud, ei lenda kohe vette nii, et sealt pääsemise ja kuivale ronimise võimalust ei olegi. Mõtelge midagi välja, et varsti järgmist ohvrit poleks vaja leinata. Linnalabori juhi küüniline selgitus, et nii peabki jääma tekitab küsimuse tema pädevuses sellel kohal olema.
Miks ... 22. november 2022 18:48
...paadisadama väravad lukustamata.Iga paadiomanik,purjeka omanikul olgu võti ,et ust avada ja ööseks olgu lukus. Pärnus jõe ääres võikses paadisadamas on värav lukus,et igaühel sinna asja pole.
Aksel 21. november 2022 23:33
Tänapäeval on kõik ohtlik ju, liikuvad sõiduautod maanteel, kõik kaldapealsed, kõrgemad kohad ja mitmekorruselised elamud, elekter, noad saed ja muud terariistad, ahjud, pliidid,paelad-nöörid jne jne... Kõik on jube ohtlikud. Peaks midagi ometi ette võtma!
.... 22. november 2022 08:58
Kõik tuleb ära keelata! Inimesed kohustuslikus korras tuppa istuma ja siis on kõigil turvaline. Oma kodu uksest parem mitte üle 5m kaugele lubada, siis on kõik kaitstud.
Marko 21. november 2022 20:08
KUI ohutuks peaks ühe kai ehitama? Mis oleks sobiv piir? 3meetrine aed ja okastraat seespool? Redelid muidugi ei segaks kui oleks... Tervitus kustukummile!