Juhtkiri

Juhtkiri | Rahva hääl on jumala hääl (21)

LISA KOMMENTAAR

vanamemm 22. november 2022 07:44
Vox Populi, vox Dei! Vale puha! Täpselt niikaua see kehtib, kui Populi õigeste mõtleb ja "õigeid" valib ja truualamlikult käitub. Säätmaalt, kus Populi oma ajukest kasutama hakkab ja kannatustele rajatud trooni alustalade närusust näeb, satub ta Dei viha ja kättemaksu alla, kelle teenistuses truualamlikud pasunapuhujad meediamajades ja "organites", valesti tundmise eest, karistab sind aga Jumal kõrgel Toompea mäel EL, i taevaste vägevate hääkskiidul.
.... 21. november 2022 21:16
Henry Kissinger soovitas 24. aprillil 1974 oma memuaarides NSC-le: „Rahvastiku vähenemine peab olema USA välispoliitika esmatähtis prioriteet kolmanda maailma suhtes. USA majandus nõuab välismaalt, eriti vähemarenenud riikidest, üha suuremat hulka loodusvarasid. Alati, kui rahvastiku vähenemine aitab parandada sellise stabiilsuse väljavaateid, seotakse rahvastikukontrolli poliitika USA ressursside, kulude ja majanduslike huvidega. Pole ime, et president Carteri ajal jõuti selle poliitikani Kissingeri ja Brzezinski abiga. mõlemad poliitikud on tihedalt seotud David Rockefelleriga.
Justas 21. november 2022 20:55
Ja saladuskatte all võin ma teile öelda et jumalat ei ole olemas.
toivo 21. november 2022 16:39
teadus sõltub selleskust õpid kas voodis tekki all võiõpejõu peeniselt-nais ministrid tegid diplomid tekki all see pärast on riik suure peenise prioriteedis 300 miljonit püksi luku eest.häbi peaks pöema alar karis käis ka sai vist peenisega pärasoole puhtaks?
toivo 21. november 2022 16:36
mis on demokraatia ka , minu teada on see mis soost on demokraat, ühe jaoks on raha teise jaoks relvajõud kolmas tahab matuseid tasuta, maantee kraavi saab kuludeta. lüka jalaga ja ongi läinud.
Toivo 21. november 2022 16:34
kus jumal varjab end, kas brüsselis või usas?kus põhi seadus veel kehtib, kaja ütles tema valib sõnad paneb õiged komad ja ongi põhiseadus tema oma.
Joppen Puhh 21. november 2022 07:06
Mis on jutu mõte? Kuna rahvas on rumal siis asendame demokraatia valgustatud monarhiaga?! Kas tõesti? Äkki oleks ikka kõigepealt sellest abi kui meedia demokraatia tingimustes teeks seda mida peab. Ehk siis harib, informeerib ja ei vali pooli. Meiegi demokraatia ju logiseb tugevalt, sest paljud inimesed ei suuda tagajärge ja põhjustajat seostada ning meedia ei ole neile abiks vaid hoopis eksitajaks. Sellest hoolimata on ilmselt vale diktaator ametisse panna.

Jurakas 21. november 2022 00:05
Teaduses on olemas Teooria Teooriatest. Ka seal on väga-väga palju erinevaid teooriaid. Süveneda neisse ei jõua, mistõttu on vaja nende vahel kiiresti vahet teha. Tuleb lähtuda sõltumatuse põhimõttest - minema tuleb visata kõik need väited-tõestused-teooriad, mis on tehtud asjasthuvitatutest (rahaliselt) sõltuvate teaduskollektiivide-teadlaste poolt! Lugeda sõltumatuid allikaid! Sest - kas maksab, see tellib ka muusika. Eetika ei huvita siin mitte kedagit! Lisaks tuleb prügikasti saata ka kõik need väied-tõestused-sõnavõtud, mille toetamiseks on kasutatud nn. "administratiivset ressurssi".
Jurakas 21. november 2022 00:15
Kahjuks ei lase tsensor kirjutada, et mis saatus tabab sel juhul ametlikke koroonavaktsiini-koroonasurmade-... teooriaid ning et alles jäävad AINULT v a n de nõu teooriad!!!
10462 20. november 2022 23:05
Küsimus on siin selles et mis on tõde või mis on vale. Mingit tõe monopoli ei ole ja ei saa olla ka "levitatavaid lauslollusi" . See viimane on õukonnameedia konstruktsioon mingi propaganda õigustamiseks.
Jurakas 20. november 2022 20:51
Rahva hääl on Jumala hääl ! Aga sa ba voolu meedia Õhtuleht leiab, et Jumalale tuleb siiski päi1sed pähe panna. Et Kurat hakkab otsustama, mida Jumal tohib otsustada ja mida mitte. Ning KUIDAS siis ikkagi Jumal peab otsustama!

ÕHTULEHT! 20. november 2022 18:55
Ära oleta, võta lahti PÕHISEADUS, esialgu paragrahvid 40 - 47, ja kõik on selge! Ei tohiks olla mingit kahtlemist! Seda soovin ka kõigile lugejatele!
täienduseks 20. november 2022 19:12
Sa eeldad liiga palju "tublilt" ja töökalt ÕL-i kollektiivilt teemal, mida see seltskond ei valda absoluutselt.
Puurott 20. november 2022 20:42
Issand hoidku! Põhiseadus aluseks võtta!?! Seesama, mida me 17 aastat hõredamaks närinud oleme!?! Niimoodi võib juhtuda kõige koledam asi maailmas - libedate rastide globalismi kehtestamine võib aia taha minna!
kremli pasun trump 20. november 2022 18:20
Eks see oli Putini käsk Muskile, et ta kremli pelleri konto uuesti avab. Selle programmi nimi on Komintern, mis on kremli tööriist juba sada aastat ja millega valitsusi üle võetakse, Putin sügeleb USA järele juba paarkümmend aastat.
kremli pasun trump 20. november 2022 18:05
Putini kasulik ..dioot..., Soome lehes kirjutas, et õnneks kremli peller solvus, et teda õrna eneseimetlejat Twitterist välja visati ja nüüd lubas et enam Twitteriga tegemist ei tee.
vahemärkuseks 20. november 2022 19:10
Kas Trump teatas Soome lehele, et ta loobus Twitterisse tagasi tulemast? See, et ta loobus oma twitteri kontole tulemisest/kasutamisest, tulenes selle sotsiaalmeedia liberaalsusest, millest Musk proovib nüüd täie hooga vabaneda. See, kui keegi Trumpi Kremli agendiks nimetab, siis see tüüp on kaugel elementaarsetest teadmistest USA elustolust.
kremli pasun trump 20. november 2022 19:22
Kremli peller Trump hakkas USA'd isegi NATO'st välja tirima kremli julgeoleku garanteerimiseks, niikuinii Putini käsk. Putin ei luba oma türklasest ja ungarlasest eeskummidel ratifitseerida Soome ja Rootsi liitumist NATO'ga enne kui ta on ise need ära ratifitseerinud.
küsin 20. november 2022 20:52
Kas need kümned miljonid ameeriklased, kes toetasid ja toetavad Trumpi, on ka Kremli agendid?
Putini Komintern 21. november 2022 00:08
Need on Trumbi poolt üles ässitatud, nagu Eestis ekretblikud või Prantsusmaal kollased vestid, lõhestatud rahvad, aga kõigi niidid viivad Moskvasse! Vaata parem, kes nende pättide eesotsas on, Lepeenisest alates... Need on samasugused alkoholisõltlased, nagu kunagi olid Venemaal Talvepaleele tormijooksjad, kes lootsid, et saab pulli... Ajalugu kordub.
ise teab kuidas jaksab seda korraldada 20. november 2022 17:31
oleks kena kui võõras ei segaks ennest teise mandi asjadesse enne kui omal kodus elu korda pole saadud