Krimi

EMME, MIKS SA EI NÄE? Nähtamatud elupäästjad: naabri telefonikõne päästis lapse räige vägistaja käest (5)

LISA KOMMENTAAR

Ei ole tarvis detailides teada, mis toimus Marko M 19. november 2022 14:25
😶 ole tarvis detailides teada, mis toimus Marko Mihkelsoni kodus. Tänases teadmises pole see ka vajalik ja oleks isegi alandav. Alandav kõigile: nii tema paljukannatanud perele, Eesti inimestele ja Eesti riigile tervikuna. Me teame, et härra Mihkelsonil on tõsiseid probleeme. Kui ta loodab toimunut kinni mätsida, kasutades oma majanduslikku või muud mõju oma laste ema üle, siis ta eksib. Küsimus ei ole ammu enam temas, vaid Eesti rahvas ja riigis, keda ta esindab! Oma eraelu toomisega rahvusvahelisele areenile alandab ta nii kogu riiki. Marko Mihkelson, ole mees ja astu tagasi! Kogenud ja l
Ongi nii? 18. november 2022 15:31
"„Kui me näeme bussipeatuses nutvat last, siis me ei tea, kas ta nutab sellepärast, et jäi bussist maha või on teda kodus seksuaalselt väärkoheldud. Aga on täiesti okei lasteabisse helistada või kirjutada ja lihtsalt teavitada. Siis on juba spetsialistide ülesanne välja selgitada, kas laps võib olla ohus,“ räägib sotsiaalkindlustusameti lastemajateenuse juht Anna Frank." Mida siis teatada või kirjutada - "nägin nutvat last, ligi ei läinud ega küsinud temalt midagi - äkki on teda kodus seksuaalselt väärkoheldud. Kes ta oli või kuhu ta sõitis, ei oska öelda".

Kati 18. november 2022 11:09
Sama siin, et ei suuda mõista juttu (nt UV faktoris U.Vaino), et lastekaitsele on selle kuulsa viimatise juhtumi puhul palju tähelepanu pööratud. See nn kaitsmine on olnud pigem suunas, et mitterääkimine kaitseb last. Jah, isikute tuvastamise võimaluse avalikustamine on vale, aga seda tegi ju ema, mitte PM. Selles juhtumis oleks ehk laste kaitseks hoopiski vaja veelgi põhjalikumalt uurida kas seal ei ole lisaks piltidele midagi hullemat lisaks.
Värske näide räägib midagi muud. 18. november 2022 10:16
No ei oska seisukohta võtta.Kui kogu üldsust on teavitatud,et miski on väga valesti mõnes peres,siis saab see teavitaja " peksa" teatud jõudude poolt ja kuriteo sooritaja tõstetakse pjedestaalile.