Eesti uudised

OTSE JA AUSALT: Lavly Perling keerulisest lapsepõlvest ning prokuröritööst: „Mulle on saadetud matusekaart kalladega.“ (23)

LISA KOMMENTAAR

Helmede taak 13. november 2022 09:40
See prokuröride väljavahetamine küll õigusriigile au ei tee. Kohtus ja politseis toime pandud kuritegude uurimised katkestati kohe, kui Perlingi tool vabastatud oli. Nüüd näeme, millega see karistamatu korralagedus ppa süsteemis lõppes. Jälle ühe ausa ametniku kustutatud elu.
võtaks need nutunaised kokku 12. november 2022 08:20
ja teeks uue ajakirja! Avad DELFI - nutab Aaslaid... ja jääbki oma autosse nutma, sest keegi ei saanud aru, kui hästi ta laulab. Kes nutab autos, kes trepi all, kes tikripõõsas - kõik kerjavad tähelepanu ja kaastunnet. Kas siis kõrgema positsiooni saavutamiseks ühiskonnas tuleb tõesti kõik müüki panna, ka eneseväärikuse?
mnjahh 12. november 2022 06:49
mulle on ka saadetud matusekaart kalladega. mehe ema saatis. iga suvaline kaabakas või vaimuhaige võib seda teha.
Salme 11. november 2022 19:26
See raske lapsepõlve jutt ajab naerma.Südamest.Mina ka üles kasvanud vanaisa juures.Oli 13,kui vanaema suri.Hakkasin ka varakult kõiki jõukohaseid töud tegema .Ja teate,mind ei sunnitud,ma tahtsin oma vanavanemaid aidata.Ja minust ei kasvanud looder ega huligaan. Ja ma olen kõrgharidusega,aga kui oli vaja vanaisa jooldada,läksin hooldekodusse hooldajaks,et saaks oma vanaisa eest kodus hoolitseda,1 tööl,3 vaba graafikuga.Lavly,mina ei häbene seda " lihttööd". Nii ,et te pole mingi kangelanna.Lihtsalt meeletu võimuiha on teil.
Üksinda perekonniti võimu ihalejate vastu 12. november 2022 09:11
REFi omasid nagunii enda pole ei meelita, nemad usuvad omade võitmatusse. EKRe omasi on nende enesekesksuse tõttu raske aru saama ja uskuma panna, et ekre valetab veel julmemalt kui ref. REF suudab oma tahet kehtestada, EKRE ei suuda.Kust need Parempoolsete toetajad tulema peaksid, kui oma võimeid valijatele puust ette ja punaseks pole tehtud.Võib-olla sotsialistlikku (korruptiivset) ppa uurimissüsteemi toetanud sotside usalduse võitmine. Tõesti, kõik näevad, et see, mida Läänemets praegu korralab ja kuidas ta Vaheri lohakust mahitanud alluvaid juhiks üritab sokutada...
mine 11. november 2022 15:56
Paul 11. november 2022 09:35
Järjekordne pisarakiskumisega ennast püünele upitada prooviv tegelane. Kui juba nüüd hakkab EKREt süüdistama ja laimama, ei siis kaugele jõua. Vaevalt, et nendel niigi hästi veab, kui sõltumatutel.
Sõltumatu 13. november 2022 15:47
Tunub nagu tahetakse Perni iga hinna eest tolaks teha, et kõik prokurürid tulevikus ENNE krimasjade algatamist ja lukkupanemist kohtuhärraga süü asjus kõik "tõendid" peensusteni KOKKU lepiksid. Ääremaadel on see skeem toiminud 30-40 aastat ja kui nüüd juhtub, et mõni asi ei õnnestu ja kohtunik ei kuuletu , siis läheb lahti ülijultunud tõendite hävitamiseks kuni küberkuritegudeni välja. Ühes asjas läks lõunas prokuratuuri taltsutamise näidispoomine nii inetuks, et kohtunik leidis et 10 inimest , sealjuures lapsed,valetasid Perling oli sõltumatu-see ei sobinud
ERR versus Kanal2 11. november 2022 09:02
Kas nüüd on lootust, et ilmub partei, kes ei anna kurjategijatele eeliseid sõltuvalt sellest, et kurjategija on vaskpoolsete tiiva all?Kas Rarempoolsetel kaovad kuritegude uurimisel poliitilised suunised? Kas Perlingi endise peaprokurörina lubaks uurijatel ja politsei ametnikel seadusi eirates oma ametit edasi pidada nagu plagiaadimeistrile lubatud on?Miks üldse küsis peale selle nädala Kärmase saadet ÕL arvamust plagiaadimeistrilt?.Kas see on taktikaline vee peale tõmbamine?
Vaatleja 11. november 2022 16:17
Ei see ei ole taktikaline vee peale tõmbamine, see on kõrge kaarega üle laskmine.

Vaatleja 11. november 2022 08:14
Oli see nüüd Õhtulehe valimiskampaania, või lihtsalt kellegi upitamine kõrgele kohale poliitikas? MASENDAV
midagi uut 11. november 2022 00:35
Polegi nõukaagsest nomenklatuurist, punapoliitperest ,kõike saama harjunud lapsukesena kasvanud ?Kuidas ta , EV rahapatta end sisse sättinud perekondade Helmede ja Kallastega , võistelda suudab`?

Urmas 10. november 2022 18:12
"Kui küsida inimeste käest, et kuulge, mida nad on reaalselt teie heaks ära teinud, siis jäävad inimesed nõutuks." Inimesena küsiks Perlingu käest, et kas EKRE-l üleüldse lasti midagi teha? Ainult kaikaid visata kodarasse, 100 kriitikavabat päeva ei antud, kuulujuttude põhjal alustati kriminaalmenetlusi jnejne ... Kes oli peaprokurör kui Martti Halliku vastu algatati kriminaalasi ilma, et enne oleks räägitud kannatanu ja kahtlustatavaga ja alles siis üle kuulatud. Martti mõisteti õigeks/süütuks prokuratuuri pingutustest olenemata. Proua Perling, minu jaoks olete silmakirjalik inimene.
Keka käsuliine luges Ida Prefektuur üle ülemuste 11. november 2022 00:59
Kuidas saab keegi keelata enesekehtestamisoskusega tarka tegijat. Kahjuks EKRE on silmakirjalik ja teda ei huvitanud isegi siseministeeriumi haldusalas valitsev korralagedus ja kuritegevus. Politseinikud tapsid kaitsetuid paljasjalgseidd inimesi ja alati õigustault? Nüüd veel kiirregeerija, kes omade poolt maha lasti ja jälle on uurimise ja korrakaitsesüsteemis kõik korras`? Perling oleks üldse ainus, kes teaks ja oskaks, kuidas see õudus peatada. Perling prokurörina ja seadustest juhinduva ametnikuna ei oleks iial andnud käsku EV seadusandlusest mitte juhinduda. See oli ilmselge
Urmasele 11. november 2022 01:50
Kuusiku vastu minek oli botaanik KeKa soolo , kes arvas, et seadusi saab luua viru prokurür ainuisikuliselt ja molekuliavokaat ei taipanud ka toolile tagasisaamise himus hoiatada , et Eestis on VEEL olemas kehtivad normid ja seadused ja VEEL on kohtunikke, kes neid lugeda oskavad.EKRE ei saagi midagi teha kui ta EI OSKA midagi teha.
10. november 2022 16:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ivar 10. november 2022 21:44
Ju on põhjust karta! Mida on sul ette näidata?
kas kõik, kel meil oli raske lapsepõlv, 10. november 2022 15:33
võivad kandideerida Riigikokku või ainult väljavalitutel võimalus võimuvõitluses pisaraid kiskuda? Nutame kõik nüüd koos ja vut-vut hääletama...
Näe, vahtrad õitsevad, näe langetavad lehti 10. november 2022 15:08
Eilse Pealtnägija valguses ei ole meil veel endal korruptsioonivaba uurimis ja korrakaitsesüsteemi. Pelingi julgus sellise kuriteovormi uurimisega algust teha oli muljetavaldav.Kahju ,et EKRe selle peatas.
Kuna hakatakse ppa ja kohtusüsteemis toimuvat.. 10. november 2022 15:04
Kuna hakatakse ppa ja kohtusüsteemis endas toime pandud korrupstiooni ja küberkuritegudesse suhtuma nagu riigi reetmise kuritegudesse. Seni, kuni selle mädeva kala pea oma häguste -hallide silmadega kusagil lõuna harjutuspolügonil meid jälgib , on raske uskuda õigusriigi allakäigu peatumisse.
Enn 10. november 2022 15:51
Aga kes keelab sind kandideerimast? Kirjavigadega kommenteerima oled suuteline, kandideeri siis, ei julge? Mis viga? Lavly kena naine, tema poliitilised vaated kahjuks ei meeldi.
Targem ja töökam kui ekre kisakoor 11. november 2022 00:26
Lavly ongi kena inimene ja oli ka see, kelle ajal , uskudes ühe kohtu all oleva advokaadi tõmblemist, neid halle ja häguseid silmi uurima hakati-EKRE sinisilmsed jüngrid pasundavad , et nemad ei saanud midagi teha, õigem oleks öelda, et ekre on ise see , kes ei OSKA muud teha kui vaid lärmata ja kritiseerida-
Enn 11. november 2022 00:42
Jajh, Lavly on kena. Ta ei pea seda tõestama. Edu talle. Ei ole tema poliitika fänn.
Pöialpoiss 11. november 2022 01:29
kumb väide ei meeldi, kas see, et Vaheri enda süsteemis on seaduste rikkumine iseenesetmõistetav ja karistamatu või see, et Perling oskaks ja julgeks Vaheri vastu poliitvõitlust pidama hakata.