Eesti uudised

Marko Mihkelson: praegu jätkan poliitikas (215)

LISA KOMMENTAAR

selline lugu 8. november 2022 07:15
.. kui ikka fotograafia on kirg, siis miks mitte edasi tegutseda selles valdkonnas. Enamus rahvast sind poliitikasse ei oota.
V.I.Lenin enne revolutsiooni 7. november 2022 15:05
"Mida halvem, seda parem!"
Liisu 6. november 2022 19:38
Vaatasin neid kommentaare ja mõtlesin miks Reformi sõimate ega nemad ei tea,mis kellegi kodus sünnib.Lapse ema oleks võinud ikka asjad selgeks rääkida,et see asi nii kaugele läks.Arvata on et naise endine mees on kade,et naine kuulsale mehele sai.Et kommentaarides oli Kuusikut mainitud,siis taon väga kena härrasmees,kes neidudele meeldib üldse EKRES kõige ilusam,kaabud jäävad kaugele maha.Ka Rõivas oli välja toodud,lisan et neiud võiks ikka pikemaid seelikuid kanda,siis ei tekiks segadust jääks need süüdistused olemata.
Arne 6. november 2022 17:50
Praegusel ajal on lapse kasvamist pilte teha ja muidugi ma teen,ainult et kuidas see pilt on tehtud,mis asendis isegi ka see pole oluline.Arvan et noortel vanematel on kindlasti pilte tehtud,vanasti lihtsalt seda võimalust ei olnud.Lapstel on tore vaadata millised nad väiksena olid.Aga paistab,et Mihkelsoni looga tahetakse jälle mingit käkki keerata ,kellelgi kohe keel ja käsi sügeleb,ega keegi neid lapsi pilastanud.Vahel võiks ikka ka peaga mõelda.
Piuks 11. november 2022 22:09
Kui ei pilastanud, millest siis selline vägisi suude kinni toppimine? Näeb natuke liiga pingutatult laste huvide kaitsmise moodi välja, ja mis neist siis kaitsta kui kodus elu lill?
Taasohvristav 6. november 2022 11:40
Teadlaste väitel on Mihkelsoni kaasuses korraldatud arvamusküsitlus lapsi taasohvristav. Nõus. Sõna "taasohvristav" viitab aga sellele, et lapsed on siiski ohvrid. Kuritegu ei ole, kuid lapsed on ohvrid ja olukorra tekitaja jätkab poliitikas. Halloo! Mis on pildil valesti?
xmx 5. november 2022 19:53
Marko Mihkelson--sinus on 100% oravat. Kindlates kätes fotokas.
5. november 2022 10:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Pedofiilialaitsja Justasele 5. november 2022 11:07
See "teine isa" hakkas sellega tegelema alles pärast seda, kui estbanaania miilits (patt sihukesi politseiks nimetada) hakkas pedofiilseid pilte teinud suurt M M'i kaitsma! Puhtaks pesema! Ning ta ei pannud pilte üldsusele (!) imetlemiseks! Pildi kirjeldus ja pilt ise on kaks täiesti eri asja! Pildid (kohe hulgem, tehtud pikema aja vältel) pani internetti MM ise! Aga me kõik teame (kõik peale M M'i), et internet on nagu sõel, laseb kõik läbi.

tavaline eestlane 5. november 2022 10:34
EI jätka sa midagi.Tahaks küsida,miks president seisukohta ei võta või on reformarite lühikese lõo otsas,hüppab siis, kui luba antakse. Oleme pettunud presidendis,kellel ei ole oma arvamust.
£$£ 5. november 2022 11:02
Karis on samamoodi massoon nagu Mihkelsongi. Kuulub samasse jõuku. See seletab tema vaikimise ära.
Aus ja õiglane? 5. november 2022 07:59
Õhtuleht, Mihkelson nüüd nii aus ja õiglane et isegi kommentaarium keerati kinni ja asja uurinud prokurörile tuhistamiseks esimene samm juba ette võetud, kõik on peopeal aga ikkagi õiglasemast õiglasemad!
Jah, 4. november 2022 17:24
jätkake tingimata! Sellised otsitud asjad ei saa olla takistuseks karjäärile.
Hundikari ... 4. november 2022 17:22
... jälle kaasmaalase kallal. Kuula ja imesta kuidas meie "sõltumatu" ajakirjandus oma sõnavabadust kasutab. See on ju ilmne, et eksabikaasa raev on üüratu kui ta selliseid võtteid kasutab. See laste alastifotode jutt on sama nõme nagu kümnete aastate tagused vägistamisjuhtumid. Kahju, et ei ole millestki muust kirjutada kui inimeste isiklikust elust! Parem võtke ja lahake riigipoolseid möödalaskmisi õigluse valdkonnas - nendest meie "õigusriigis" juba puudu ei tule. Ja kiredki löövad samamoodi lõkkele. Hakake tööle, ajakirjanikud!
Hundikari 5. november 2022 11:01
rebis kellegi jutust sõnu välja ja võimendas endale suupärasemaks. Keda täna kaitstakse?
sass 7. november 2022 13:33
ole kena ja tule maapeale!!!
eu 4. november 2022 16:24
Huvitav jälgida, kuidas toimib h ä l b e li st e ringkaitse kõige kõrgemal tasemel!!!??? Ja väidavad, et süvariiki ei ole olemas!!!???

Soovitus Markole: 3. november 2022 16:59
Astuda tagasi on mõistlikm kui poliitikas jätkamine! Maine on rikutud, must märk küljes, mis ei unune nagu Siimu jaTaavi puhulgi. Viimane lahkus poliitikast ja teda sel teemal enam ei nokita ega tülitata. Siim on omale saanud hüüdnime "kümne miljoni dollari mees" vist igaveseks. Kujutage seda pilti kui Marko kandideerib ja pildil särab hüüdlause "Kindlates kätes!" Nagu must huumor ju.
aga veel hullem 3. november 2022 18:19
kui M. m. kandideerib ja rahvas mõtleb: vaat kus jultunud pedofiil, ei häbi raasugi, mis riik see selline on!?
detailne kirjeldus fotodest 3. november 2022 16:04
https://rahvameedia.ee/2022/10/pedofiiliaskandaal-vagistatud-ja-kagistatud-eesti/
Asi on yheselt möistetav 7. november 2022 12:21
Köik kommentaarid kajastavad seda. Ja ainult paar inimest arvab vastupidist. Need on vist Marko, tema naine ja kolmas ämm vöi äi. Mingeid toetavaid ja poolehoidvaid söpru neil selles kysimuses pole, kuigi yritasid Pealtnägijas sellist muljet jätta.
Mina 3. november 2022 16:03
Kõige mõistlikum oleks Mihkelsonil kohe peale jama ilmsikstulekut tagasi astuda. Nii nagu seda tehakse arenenud demokraatlikus ühiskonnas. Selle asemel hakkas mees ennast õigustama ja ülbitses ka veel et ei lähe kuhugi. Olen täitsa kindel et kandideerib veel Riigikokku ka, iseasi palju hääli saab, kui just nimekirja etteotsa ei sokutata. See ongi meie poliitikute viga et ei osata taanduda kui millegagi hakkama saadakse, kahjuks on see kõikide erakondade poliitikutega.
valija 3. november 2022 14:24
Kas laste isa saab nüüd riikliku autasu mädapaise avalikustamise eest? Sama moodi peaks austama ja autasustama ka kõiki korteritesse-majadesse-autodesse sissetungijaid, kui nad avalikustavad sealt avastatud moraali- või riigivastaseid esemeid, kirjandust või fotosid! Võrdsuse huvides nõuan mina valijana, et kõigi kandideerijate kohta avalikustatakse kõik digitaalsed ja muud albumid, isiklikud kirjavahetused ja sõnavõtud, ka need, mis saunalaval räägitud, ka kõik elukaaslased ja nende suguseltsid, et ei jääks kübetki kompromiteerimise võimalust !
näriline 3. november 2022 15:26
Kõik pedod peab paljastama, muidu pole õigusriiki. See on Kaja Kallase soov.

Juss 3. november 2022 12:23
Miks ma pean oma lapsi paljalt pildistama.Olles ise lapaevanem ei saa ma sellest lükkest aru.Mingid ttopid riputavad veel netti ka oma lapse pilte pervertidele ja lilladele jõllitamiseks.Ei noh, aju on ikka veits teise ehitusega mõnel...
Jussile 3. november 2022 15:47
Ju siis Sa ei kuulu seksuaalvähemuste hulka! Nemad peavad selliseid asju normaalseks! Olgem tolerantsed igasugu vähemuste vastu. Samamoodi nagu oli tolerantne estbanaania politsei, kes Mihkelsoni arvuti-mobla läbi otsimata jättis! Vaevalt, et seal rohkem "huvitavat kraami" ei olnud!!!
eks kõik 3. november 2022 12:02
pedod VANNUVAD alati, et sexuaalne alatoon on puha pahatahtlik väljamõeldis. Meediakajastusest saab tavalugeja teada, et 1) pilte oli rohkem kui 1 ja 2) selliseid pilte kui meedias kirjeldatud saab teha sexuaalselt väga väärastunud inimene, ammugi selliseid pilte hoida jagada mignes. Mihkelsoni ja tema naise krokudillipisaraid ei usu. Selge see, et koos mihkelsoniga saavad pihta tema andunud fännid, kaitsjad, kaasosalised? seepärast nii massiivne PUHTAKSPESU :((((
3. november 2022 11:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
loogik 3. november 2022 15:31
Loogiline ju! Ise kasutasin ka elektrit normaalselt ilma öiste pesupesemiste ja tolmuimejata.
xmx 3. november 2022 11:28
Politsei pole oma palka väärt, kui laseb pedofiilidel karistamatult edasi toimetada.
eu 3. november 2022 14:12
Võiksin siinkohal lisada, et politsei juhtkond on ülemäära üle makstud, kui on lükata/tõmmata poliitprostide suvast!!! Sama kehtib ka teiste jõuametite ( kodanikud kaposnikovid, proksid, kohtunikud ja riigikantselei juhataja) ülemakstud juhtide kohta!!!
Lollidemaa 3. november 2022 09:39
Meenub juhtum, kui üks nokastanud nolk sõitis trammis ilma piletita ja siis ütles tänaval, et juudid ahju. Sellepeale otsiti läbi tema kodu ja konfiskeeriti arvutid- moblad....politseijuht K.Jaani pööritas TV-s silmi ja oli uhkusest lõhki paisumas kui seletas, et ''sellist käitumist me ei tolereeri''...
Jurakas 3. november 2022 10:29
Antud juhul tolereeris kohe nii palju, et nn. politsei jättis pedofiiliakahtlusega isiku arvuti-mobla läbi otsimata! Aga süvariiki meil ei ole! Kõik on seaduse ees võrdsed! jne jne jne.
mage 3. november 2022 09:25
väga kultuurne käitumine. Pildistan, salvestan, nühin tagumikuga riigikogu pinki.... Aga Reeliikviast tuntud lause ....matsid jäävad matsideks on päris kohane
reformikale 3. november 2022 12:08
tüüpiline käitumine -- karistamatuse tunne on kõikevaldav. Tüüp teab v vähemalt siiani teadis, et reformikas on puutumatu. Aga see kuidas riigi st rahvale kuuluv telekanal tüüpi kaitsma tõttas ja asju (perverseid pilte) sedapidi paista laskis :(((( oli ikka süvariigi üks sügavamaid -- põhja minemise mõttes -- hetki. Lihtsalt VASTIK oli seda saadet vaadata :(((((

Lastekaitset meil tegelikult ei ole 3. november 2022 09:00
Lapsed käivad ju iga päev koolis, mis tunne neil võib olla selle häbi peale, mida seksuaalkiskjast kasuisa on neile tekitanud...
no siiani 3. november 2022 12:09
pole miskipärast poliitikute laste pärast muretsetud :(((
Maskid on langenud lõplikult 3. november 2022 08:57
Reformierakond on kurssi muutnud - Eesti maine ei huvita neid enam, peamine on alati olnud omada võimu.
See ema on muidugi omaette tase 3. november 2022 08:50
Tundub, et on meestest sõltuv olnud, mis iganes põhjustel. Asus kohe meedias Mihkelsoni kaitsma, paljastades seejuures laste identiteedi. Kogu selles jamas kaasosaline.
Mis see nüüd oli? 3. november 2022 08:17
Pealtnägijas, kas rahvustelevisiooni uus tase, siis mitte ei palu vaid nõuan et minu maksud sinna kuidagi ei jõuaks!
Eetilisuse osas on. 3. november 2022 08:12
Ka läbiviidud uuring kus reformi valijatest ainult neli protsenti pidasid seda pildistamist ebaeetiliseks, sotsidest 23%Ühesõnaga mida rohkem vasakule äärmusesse seda enam toetust lgbt, pedo, perevastasus, lesbid jne. Kuigi niigi oli kallutatus märgatav siis nüüd pole vaja enam vaielda, asi sai selgeks, niiet valijad peaksid ka sellega arvestama sest mis poliitikud valid selle ka saad vastuvaidlematult, kas pereväärtused või amerikaseerumine.
raske uskuda 3. november 2022 12:13
et sellist "uuringut" üldse tehti. Lihtsalt anti läbi meedia (ka rahvusringhäälingu) rahvale teada, et "haritud", "kõrgepalgalised", "noored", "tublid ja tegusad" usuvad ja toetavad mihkelsoni kui reformierakondlast ja "rumalad", "vanad" "mitte-eestlased", "madalapalgalised" sõnaga see PÕHJKIHT ei usu mihkelsoni ja peab tehtud pilte pornoks. Tavaline-tüüpiline refierakonna poolt tellitud "uuring"
Väga imelik jutt oli eile vikeraadios 3. november 2022 08:02
Kui reporter küsis politseijuhilt, et miks te ei vaadanud kahtlusaluse arvutit üle , et võib -olla oleks seal veel midagi olnud siis vastus oli selline - ‘ et lapsi kaitsta ‘ Tule taevas appi , enam rumalamat vastust annab otsida
111 3. november 2022 07:56
Ega narkomaanid, alkohoolikud, jne. ei tunnista, et nad haiged on.

Paremini hoitud kindlates kätes 3. november 2022 07:39
Need mõned laste pepu pildid nüüd küll ei peata endist komsomolisekretäri ja tänas reformierakonna tipp-poliitikut.
Äärmiselt... 3. november 2022 07:33
...vastikud mõlemad eilse saate põhjal.Lastest kahju.
jan 3. november 2022 07:28
poliitikute valed ja teod mis tehakse on ikka läinud üle igasuguse piiri,nüüd veel lastega ka pervertsusi tegema??????
Ott 3. november 2022 07:28
Valetajad, vargad, vassijad jne. on kindlates kätes.
Justas 3. november 2022 07:25
Miks ei võeta vastutusele isa kes levitas pilte ajakirjanikule? Millegipärast arvamus kustutatakse.
Piuks 3. november 2022 07:31
On sul kindlad faktid? Mina kuulsin Kuku raadiost pildi kirjeldust. Neutraalsete sõnadega loeti hagiavaldusest ette lõik stseenist, mis ei jäta kahtepidi tõlgendamise võimalust: tegu on laste perversse kuritarvitamisega. Ega see mingi Kenderi fantaasia ole!
to justas 3. november 2022 12:16
hea reformiloogika -- võtta vastutusele hoopis see, kes tülgastavale teole tähelepanu juhtis, mitte see, kes teo toime pani . Ja jah -- kindlalt edasi!
sass 7. november 2022 14:18
miks te arvate et alati peaks kedagi teist karistama?

Eestit ei ole enam 3. november 2022 06:57
...ja sellised inimesed esindavad Eesti riiki..... see on Eesti riigi moraalne lõpp, varsti ka reaalne iseseisvuse kaotus Venemaale. Ja kõige selle eest peab ''tänama'' Reformierakonda ja selle valijaid.
3. november 2022 06:47
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ns 3. november 2022 08:07
Miks seda mänguhoos kogemata tehtud pilti siis kohe ära ei kustutatud (hävitatud)? Iga fotograaf vaatab ju pärast klõpsimist pildid üle, milline kõlbab ja milline mitte.
Edukas, rikas Eesti, näeb rahvas mille poolest! 3. november 2022 06:20
"Otse loomulikult jätka", sest sama "tugeva moraaliga, mõttemaailmaga" on juba mõned toetajad sõna võtnud ja neid on lossi saali veel vähemalt 50 uuskallakuga saadikut ja valitsus veel peaministriga lisaks.
vanamemm 3. november 2022 05:51
"Väga õige, muidugi jätkake!" Eks see lugu näita meie poliitika räpasust ja silmakirjalikkust ja inimese enda ülimadalat moraalset palet. Kui oleks olnud "puhas poiss" nagu härra ise väidab, siis milleks kohtuga kokkulepe? Õige hõlma ei hakka keegi, aga riigiaadlikel ongi siin erikohtlemine nii prokoratuuri, politsei, eriteenistuste kui meedia poolt. Ringkäendus ja moraalitus. (Erki Savisaar).

Lihtne ju! 3. november 2022 01:43
Kui pildid oleksid tavalised, siis need ei rikuks laste õigusi mitte mingil moel. Neid lapsi oleks tarvis kaitsta vaid juhul kui perverdist kasuisa tegi midagi keelatut ja kaitse ei seisneks siis kasuisa tegude salastamises.
Piuks 3. november 2022 07:52
Justnimelt! Kui neid pildid on nii “delikaatsed”, et neid ei saa perealbumisse kleepida (või rasterdatud näoga meedias kuvada), siis nad ongi ebasündsad. Kasuisa, kellega samas ruumis on alasti eelpuberteediealised lapsed?! Ema, kes hoiab laste genitaale paljastades võõra mehe ees?! Süvariik, kes poeb laste kaitsmise vajaduse ettekäändel lapsporno ohvrite selja taha?!
*** 3. november 2022 09:43
Kunagi juhtusin vaatama peretuttavate pool fotoalbumit, kus oli pilt 3-4 aastasest lapsest, kes istus potil. Siis juba teismeeas "laps" istus mu kõrval ja kui ma ütlesin, et milline vahva pilt, läks "laps" vägagi närvi, ütles emale, et olgu see pilt siit kadunud... Ja kaduski... Jube mõelda, mida need lapsed peavad tundma selliste piltide tegemisest ja veel kuhugi ülespanekust. Kui praegu ehk mitte, siis mõne aasta pärast kindlasti... Ja selline ema kaitseb sellist meest! Anna taevas mõistust!
aga 2. november 2022 23:48
Kas Eestis on olemas valedetektor?
Rahvas ongi valedetektor 3. november 2022 06:59
Aga seaduslikuks valedetektoriks loetakse ainult oravate detektorit.

pisaraid ei usu 2. november 2022 23:21
ikka väga hale üritus oli pealtnägijas. mihkelson ja teba tibin väristasid häält, hoidsid kätust kinnni ja sõimasid laste isa. muideks lapse isa läks sellest tuulist lahku juba ca 6 aastat tagasi ja on abielus. laste hooldusõigus oli lahendatud jne. miks ta oleks pidanud seda mihkelsoni ja ta naist vaenama. tüli tekkis kui tulid välja rõvedad pildid. aga mäletate luisa ja taavi telekas, kristen michal valge kampsuniga, siimu kallas jne. samal ajal kui oli saade ilmusid kordineeritult mihkelsonide pressiteated jne. ja laste ning laste isiku avalikustasid ju mihkelsonid. väga tavapärane ja hale
ee 2. november 2022 23:47
No mis nende foto saatmises halba siis oli, kui teie politsei jutustab, et polnud neis piltides midagi?
2. november 2022 23:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ka 3. november 2022 03:55
soome meedia kirjutas,et pildistatud oli tahtlikult laste intiimpiirkondi,aga ise rääkisid eile,et mängu hoos.Ei tea mis mängud neil niisugused olid paljaste lastega.
Pilte pole näha? 3. november 2022 07:07
Aga, kas te arvutitargad teate midagi ajaloo otsingust? Arvuti otsib kõik serverid üles nende sõnadega seonduva, mida otsid. Ka serverid, kuhu otsitud sõnad on salvestatud. Aega võib pikalt minna, aga kõiki maailma servereid ei suuda keegi kustutada. Head labürindis ekslemist! Nii, et mis on arvutisse laetud, see ringleb igavesti!
Mina ise... 2. november 2022 23:06
Kas igas Reformierakonna peres on selliseid perepilte, mida teised näha ei tohiks? Juhtus apsakas ja pereisa pani pere "mängupildid" sellisesse kohta kus need olid laste isale nähtavad. Iga normaalne isa teeks kõik, et oma lapsed selliste tegelaste käest päästa ja seaduskuulekas isa alustab prokuratuurist ja kohtust. Kui ta sealt abi ei saa, siis ma ei oska edasi enam pakkuda. Ma ise läheks vägivaldseks kui seadus ei aita.
Pole see isa nii süütu midagi 3. november 2022 00:58
Isa oli see, kes asja ajakirjandusse lekitas. Normaalne isa teeks kõik oma laste kaitseks, mitte ei pöörduks pressi. Ise aga ei julgenud sõnagi võtta. Kui oleks aus mees ja teda tõesti huvitaks laste saatus, ei saadaks ta ennast esindama mingi keerutava advokaadi, kellele maksab selle keerutamise eest, kes tegelikkust katsub puhtaks pesta. Antud juhul on tegemist haige inimesega, kes püüab oma laste ema ja tema kaaslast mutta tampida, sellised ju ei jäta, eriti, kui raha on.
to 00:58! 3. november 2022 07:14
Laadi meile oma laste alasti pildid! Meie vaatame, sina kiru ja sõima, "kes teil lubas vaadata"! Oled sa tõesti nii naiivne, et sõimates laste isa, kes oma lapsi kaitseb, süüdlaseks?
Maamees 2. november 2022 22:57
Kui see Marko on nii rumal, et ise aru ei saa, või ei taha saada oma tegevuse alatusest, siis tuleks tema poliitikukarjäär lõpetada. Meile teevad häbi selliste kalduvustega poliitikud.
Maamehele 3. november 2022 00:01
Asi vist ikka selles, et kusagil kõrgemal pool pole selleks luba antud. Ju siis reformierakonnas kehtivad maffia seadused ja sealt lahkutakse ainult jalad ees!
kohutav 2. november 2022 22:44
Probleem on Mihkelsoni ja tema elukaaslase vääritus teos.Mis EKRE asjasse puutub?Haigeid tegusid teevad lastega ,laste ema ja marko.
Eelmine kommentaar kustutati. 2. november 2022 22:41
Kirjutasin, et ei sa jätka! Näiteks mul pole ei oma- ega võõrastest lastest ühtegi pilti, mida ma ei võiks kasvõi Õhtulehel avaldada lasta. Pole selliseid pilte kuigi mul on oma lastest sadu pilte ja on ka pilte, kus nad on alasti. Seega ei saa minu tehtud pildid kuidagi laste õigusi rikkuda. Miskipärast kardavad mõned laste jalgevahesid pildistanud "lapsevanemad" hirmsasti nende piltide avaldamist, sest need rikkuvat nende laste õigusi. Rikuvadki. Mitte ainult nende laste õigusi, vaid ka kehtivat õigust üldisemas mõttes. Kuidas sellise lihtsa mõtte peale ei tuldud neid pilte tehes?
Ei 2. november 2022 22:37
Soovita mitte. Katsuge oma pere haavad kokku lappida. Kui jätkab ei juhtu seda meie riigis kunagi. Kas ka see pealtnägijasse minek oli öige tegu eks aeg näitab

2. november 2022 22:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Valija 2. november 2022 22:29
See on julgeoleku oht jah, sest häkiti minu arvutisse sisse ja kõne muutus mölaks.
bmw 2. november 2022 22:08
saab näha kuidas reffi päälik sellesse suhtub,
2. november 2022 22:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
P.S. 2. november 2022 22:09
Minul oleks küsimusi ka lapse emale. See tegelane on põhjendamatult tähelepanust pääsenud. Milline ema poseerib oma 10 aatase tütre jalgevahet kasuisale pildistamiseks? Sellele võiks see ema vastata.
Alar 2. november 2022 22:04
Tuuli saaks oma esitatud etüüdiga kindlasti Panso kooli sisse, aga Markost näitlejat ei saa, sest vaatamata kaheaastasele "ettevalmistusperioodile" ja "asja" seedimiseleei tundunud tema etlus ja võltspisarad küll usutavana. Kindlasti mõni neid ka toetab aga üldiselt oli kõik ju suur šõu, millisega on ka kuulsaks saanud laulu Luisa ja SinisokkPuukell, valges kampsunis Kristel Michael... kes see neid kõikirahvakunstnikke enam jõuab meeles pidada
just seepärast tunduski etendus ebausutav 2. november 2022 22:13
valge kampsun oli ju puudu
Oi jah 2. november 2022 23:42
Ju sa oled nii vana Alar, et kes kõike jõuab meeles pidada, aga näe! vastaspartei juhtfiguuride nimed on kenasti peas, et saaks reffe ikka mustata iga kandi pealt. Unustasid lisada, millise partei fänn sa ise oled, ehkki seda pole raske ära arvata.

to-Julge täna 21:27 2. november 2022 22:03
Marko, -sina või ! ? Kas kerjad kaastunnet? Häbi,häbi,häbi! Paha on teid (Tuulit ja sind, -Marko) vaadata.
Niigi oli näha et. 2. november 2022 22:01
Rahvustelevisioon pealtnägijas tegeleb tellimus töödega, ei olnud esimene kord, kuid tänase saatega enam seda veendumust enam ei murra, kukkus prügikasti enamusele vaatajatest, õõvastav õõvastav teades täielikult tegelikust!
kodanik 2. november 2022 21:56
Miks ei kustutatud neid pilte koheselt? 2. november 2022 21:51
Iga ôige lapsevanem oleks koheselt nilbed genitaalide fotod kustutanud,mitte “ unustanud”, pôhjendades reisiärevusega.
To Pilt 3. november 2022 01:05
Kas sa tegid need pildid, et nii täpselt tead, et poseeriti? Tundub küll, et oled tegelikult osaline, muidu ei väidaks ju nii kindlalt.

Hell Mai 2. november 2022 21:46
Ei lapsi ega täiskasvanuid selles loos ei kaitse enam miski ... ega vist ka keski (keegi). Kõigele muule jubedale jääb mulje, et see naine- ema on totaalselt puntras kuna sõltub ilmselt MMst. Kaitseme lapsi!? On hoopis teised ajad ja sellist jama ei ole vaja ajada. Heal juhul saate lapsi kaitsta tõega.
Vaatleja 2. november 2022 21:45
Tundub, et moderaator on kõrgemad käsud kätte saanud, miks muidu kommentaaride arv järjest väheneb.
juku 2. november 2022 21:50
Mis teha, käsk on vanem kui meie.
er 2. november 2022 21:43
Venemaa korraldab samuti oma rünnakuid Ukraina riigi teadmisel. Huvitav kuidas sellesse suhtuma peaks.
kui 2. november 2022 21:36
uskuda MM ja tema naist, kui palju nad on saanud toetavaid pöördumisi, siis mul küsimus, kui palju on tegelikult meie seas perverte. Saates väitis MM, et asja avalikuks tulemine rikub laste huvisid. Kas on olemas tõesti seadus, et pervertidena võivad tegutseda ainult poliitikud ja nende naised. Karistada on saanud selliste rõvedate tegude eest ju palju perverte, kuidas siis nende laste huvid on olnud kaitstud.

Ly 2. november 2022 21:28
Sama lugu mis rõivasel ning tehakse jälle puhtaks. Õudus mis riik.
Julge 2. november 2022 21:27
Näpuga näidata ja maaslamajat taguda on lihtne,aga päristõde me ei tea ju.?Poliitikuna on Marko Mihkelson jätnud positiivse ja konkreetse inimese mulje,kes tunneb oma tööd.Temast oleks raske uskuda,et selliste asjadega tegeleb?Kui vastaspool on rahakas ettevõtja,siis pole ära panemine probleem?!
Oli kunagi ütlus: 3. november 2022 07:24
"Pealt näha oled ilus ja tore inimene! Aga palun keera oma nahk pahupidi ja näeme kui s...e sa seest välja näed"!
Pealtnägijas nähtu 2. november 2022 21:11
Meenutas nii üliväga üht teist reformierakonna armast käsikäes paari.Ka oli eit päästjaks kaasa võetud.No ei teinud härdaks. Marko Mihkelson,kes on avaliku elu tegelane,oleks pidanud 2 aastat tagasi poliitikast taanduma.Siis oleks see musta pesu pesemine ja lastele haiget tegemine palju pisem.Millega mees ennast õigustab? Ta ju tegigi selliseid pilte.Ja ema ümiseb kaasa,et tuhanded teevad.Ei tee.Alasti pilte suurtest lastest.Minge metsa.
eriti hea 2. november 2022 22:40
Kas lahkute poliitikast? - Ei. Valijad nõuavad, et ma jätkaks.
Ei ole lühike 2. november 2022 21:01
Tuleb meelde kuidas pealtnäägutaja Kuusikut tampis naisepeksmise eest. Naaber kuulis jube kaalukas tõend. Aga vat pilt ei tõenda midagi. Erakond oli Kuusikul vale.
Vaatleja 2. november 2022 21:17
Ei tea kas homme tuleb keegi Kadriorust dressidega ja seletab, et fotograafia on vaba?
kk 2. november 2022 21:33
kuusiku erakond oli õige ja süüdistajad valed.

arvamus 2. november 2022 21:01
See tobe etendus Pealtnägijas oli sama naljaks nagu Taavi ja Luisa külmutuskapi show.
Ka arvaja 2. november 2022 21:22
Eriti naljakas oli vastaspoole advokaat, kes ajas väga imelikku juttu,aga pole midagi imestada, tal ju raha tiksub, mida rohkem keerutab, seda rohkem saab teenida. Järelikult ei ole exmehel südametunnistus puhas, et ise ei julgenud esineda, vaid saatis Mägi tulejoonele.
to ka arvaja 2. november 2022 21:29
Vastupidi, mida rohkem tahetakse seletada ja selgitada, seda rohkem ollakse süüdi. Järelikult exil ei ole vaja avalikkuse ees näidelda.
Rõve 2. november 2022 21:01
Kui padu Reformierakonna pooldajad ikka veel taovad rusikaga vastu rinda ja räuskavad õige ning ainuke erakond Eesti jaoks ja samas tõesti usuvad seda mis Pealtnägija intervjuus nähtud.... Siis juba pooldate peale varastamise ja muude nahhalsete asjadele veel pervette ja pedofiile
Rõvedad kommentaatorid siin 2. november 2022 21:25
Saatest sai selgeks, et vastaspool peab nõiajahti, ise ei julgenud avalikkuse ette ilmuda,saatis advokaadi keerutama ja sõnu otsima. Hale.
2. november 2022 20:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Vaatleja 2. november 2022 21:11
Ega peres pea kõik näitlejad olema, mõni võib ka fotograaf olla.
Vaadake ja veenduge. 2. november 2022 20:58
On veel saadaval youtubes kus komsomoli juhina Mihkelson särab õnnest nagu üks poisike ja nüüd on õiglasemast õigem!

Suurusehullustus veel lisaks 2. november 2022 20:54
Jätkab poliitikas, Marko arvab vist, et ta on asendamatu. Jõudu kogu RE maine hävitamisel.
eu 2. november 2022 20:44
Tuleb meelde, kuis Katrin Lust ühes oma saates tõi mingi sarnase "lastehuvilise" päevavalgusesse, kuid politsei uurimist ei alustanudki!? Ehk oli tegemist ka mõne "staar lastepilastajaga", kes oli ka politsei, kaposnikovide, lgpd....dhgfef, prokside kaitse all!? Teada on, et näiteks kodanike kaposnikovide pealiku abikaasa on lgpd.... fdfdb eestkõneleja/kaitseingel!!!
2. november 2022 20:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Vaatleja 2. november 2022 20:55
Mis Sa nüüd, ta ju REFF, aga reff` id on meil puutumatud.
2. november 2022 20:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ja ainukesena 2. november 2022 21:01
terroristist isa ei julgenud kaamera ette tulla, saatis kinni makstud advokaadi mula ajama.

Xxx 2. november 2022 20:34
No ikkagi on siis tehtud vãhemalt 1 foto üsna jube, kui isegi ema seda Pealtnãgijas seda hetkel tunnistas. Aga kui Muuli oleks rohkemaid fotosid hagist ette lugenud, siis oleks nutetud, et no juhtus nii... Lapse ees vabandasid ema ja MM. No siis pole ju lapsed kuidagi rahus, kuna ilmselgelt selgitada, et see foto on lubamatu, kahjustub laps palju, terveks eluks on tal nüüd küsimusi, et mida talle siis seletati... Ühiskonnas on loodud laste kaitse taha varjumine, hetkel laste huvi taha peitudes represseerita ja ähvardatakse kaitseorganite poolt kõiki neid, kes soovivad reaalselt laste kaitset.
Kas Muulile 2. november 2022 21:03
valmistas naudingut selle lugemine?
PR intervjuu 2. november 2022 20:33
Kahjuks ei suutnud Marko ja Tuuli mind veenda oma PR pisaratega. Kasutavad ise lapsi kilbina, et endast kannatajaid teha.
Aga argpüksist isa, 2. november 2022 21:04
kes ei julgenud isegi ekraanile tulla, mis tundeid tekitas?
to argpüksist isa 2. november 2022 21:16
aga miks ta oleks pidanud
to Aga argpüksist isa 2. november 2022 21:21
Arvan,et sa ise oled suurem argpüks....Argpüksid ei võtaks sellist käiku ette ja küllap see isa ka ekraanile tuleb kui on õige aeg.
To to argpüksist isa 2. november 2022 21:36
Oleks pidanud sellepärast, et oma ausust ja õigust selgitada. Järelikult pole asi õige, et ei julgenud, saatis keerutaja, advokaadi, kel raha jookseb seda rohkem, mida kauem keerutab.
viimasele 2. november 2022 21:48
võibolla tal pole vaja midagi õigustada ja selgitada
To viimasele 3. november 2022 01:13
Ju ei ole mingeid selgitusi ja õigustusi. Miks muidu saatis advokaadi keerutama ja oma mainet rikkuma. Isa ise oli see, kes oma lapsed kaasa tõmbas ja neid avalikkuse eest ei püüdnud hoida.
Infooperatsioon. 2. november 2022 20:32
Mihkelson pealtnägijas ikka veel õigustab end, aga on inimesed kes konkreetselt on näinud fotoseeriat, mitte üks nagu väidetakse ja neid pilte on tehtud poolteise aasta jooksul erinevatel aegadel, nüüd panna tervet eestit uskuma kui süütukesed nad on on õõvastav nahaalsus ja tegevus!
Aga miks isa 2. november 2022 21:05
ei julgenud ennast õigustada???
to aga miks isa 2. november 2022 21:40
...äkki tal ei ole vaja ennast õigustada
naine 2. november 2022 20:27
Kas Mihkelson vabandas laste isa ees alles pärast seda kui laste isa pildid avastas ja sel teemal protesti tõstis, rääkima hakkas ? Milleks üldse võõraid lapsi pildistada ka kodus, need on teise mehe lapsed ju, võõrad lapsed.
naisele 2. november 2022 21:41
Mille eest oleks Marko pidanud vabandama sellise isa ees, kes terroriseerib. Oleme kõik oma lastest väga erinevaid pilte teinud, nii vannis kui mujal. Probleemi kiskus üles aga isa. Oleks ta mure olnud tõeline, poleks seda avalikkuse ette tirinud, vaid omavahel asjaosalistega tõsiselt rääkinud. Asja avalikuse ette kiskumine ise näitab, et vastaspoolt püütakse hävitada.
Naine ja ema 4. november 2022 14:44
Miks MM pildistas niisuguses poosis tüdrukut, ta pidi ju pildistamisel kohe nägema, mis sinna jääb ... Millegipärast aga ta selle pildi tegi.

Kõige toredam see, 2. november 2022 20:22
et meie staararst Joller süüdistab hoopis laste isa, et viimane võttis ette oma lapsi kaitsta.
20.22-le 3. november 2022 13:57
Joller jollerdab ja lehvib seal suunas, kus parasjagu tuul puhub. Joller, kus nüüd on sinu nii väga armastatud koroona ja vastan, et seda pole olnudki, vaid mingi gripilaadne viirus.
2. november 2022 20:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ee 2. november 2022 20:18
Milliseid "selliseid"? Oled tema "kunstiteoseid' näinud?
Nomis 2. november 2022 20:11
Pole jäänud uudistest silma, et kas näiteks vastava hariduse saanud isik on suhelnud nende lastega ja uurinud otse lastelt, et kodus asjad ikka korras. 10 aastane laps on piisavalt suur, et rääkida välja kui kodus midagi kahtlast sünnib. Praegu vaid mulje, et politsei vaatas pilte, ütles, et on eetiliselt taunitavad, ehk rahvakeeli jäledad, aga kuna ema oli nõus, siis las olla.
Johaidii 2. november 2022 20:01
Pole ülemat inimest maapeal, kui seda on reformierakondlane.

Xxx 2. november 2022 20:01
Kui fotosid on tehtud ammu ja enne laste hooldusõiguse vaidlust, siis saan aru, et laste isa asus hooldusõigust taotlema just nende fotode ja laste praeguse asukoha pere ehk ema ja MM. koduse käitumise tōttu. Kuidas siis saaks laste bioliigiline isa kasutada kohtus fotosid õigusvastaselt või ebaeetiliselt. Tal lasuski kohustus need esitada, et oma lapsi kaitsta. Siin on aga probleem riigis. Sel isal ei õnnestu aga kaitsta oma lapsi ja see on probleemiks. Nagu võib aru saada, ei kavatse õiguskantsler, arvukad meie palgal olevad presidendid, muud organid laste kaitsevajadusi úldse uuridagi.
isa 2. november 2022 21:15
häkkis võõra albumite pilve. See on ebaseaduslik. Isa ei lasknud alguses ema mitmeid kuid lastele ligi, enne uut peret.
Vaatleja 2. november 2022 19:56
Küsimus moderaatorile, mis on viga sõnadel: Roolijoodik; dressipluus; Autorollo; Tallinna Sadam; suusakuurort;..., et mu kommentaarid ei ilmunud?
Nojah 2. november 2022 19:55
Õige mees oleks ise asja kohtusse andnud sellise räige laimamise eest, seda enam,et see kestab juba mitu aastat... Aga Marko M.ütles,et ei tahtnud seda teha, et lapsi kaitsta...No halloo! Kui kohtus oleks ta õigeks mõistetud, oleksid lapsed praegu hoopis rohkem kaitstud ja asi lõpetatud.
enne, kui isal ei õnnestunud 2. november 2022 21:17
ühte ajakirjanikku ära osta, ei teadnud keegi midagi ja lapsed olid kaitstud. Nüüd teab tänu isale, terve Eesti sellest, kättemaks on magus.
To "enne kui isal ei õnnestunud" 2. november 2022 21:39
Mõtle sellele, et lapsed pääsesid edasisest pilastamisest tänu avalikkuses kerkinud skandaalile. Kes teab kaua see õudus muidu kestnud oleks.
2. november 2022 19:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Miks 2. november 2022 22:38
Miks peaks Peaminister kaitsma tigedat isa, kelle ainus eesmärk näib olema laste ema ja tema uue abikaasa hävitamine. Samas hävitab ka oma laste elud. Kui isa oleks aus, ei tiriks ta asja avalikkuse ette ja ei kuulutaks kõigile. Nüüd teavad kõik ja kõige suuremad kannatajad on ta enda lihased lapsed, väga egoistlik isa. Ennegi nähtud selliseid.

Väga kahtlane vennike oma jutuga 2. november 2022 19:34
Imelik , et ühed tambitakse meil maha ja teisi kantakse pilpa peal. hakkab juba vastikuks minema see liberaalsuvalisus.
Justas 2. november 2022 19:15
Eriline kooslus muidugi. Üks teeb pilte ja bioloogiline issi laiutab need laiali. Issi ka ikka eriline geenius.
politseisse viis pildid 2. november 2022 19:56
seal väidetavalt öeldi , et kõik on JOKK, ema ise sättis lapse hargivahe kaamera ette ja, et tegu kõrge reformariga siis on ta puutumatu, seda kinnitasid nii peaminister, kapobossu teinepool, õiguskantsler kui ka jollerdaja, rääkimata lugematutest väiksematest toiduahelas olijatest
2. november 2022 19:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Lilc 2. november 2022 19:23

87 2. november 2022 19:01
Tema jätkab poliitikas? Kuidas saab see olla üldse tema otsustada?
2. november 2022 19:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Indrek2 2. november 2022 20:20
Eesti Vabariigis ei saaks jah, aga see on juba minevik. Tänases novorossijas on see täiesti normaalne.
ei usu reformikate esisullerdajaid 2. november 2022 18:49
hunt hunti ei murra, ei puutu keegi vargaplikat, kuldse käepigistusega saadetakse ülikõrge palga peale, ei puutu keegi pedofiilipaari, uskumatu milline puhtakspesemise operatsioon on peavoolus käima läinud, miilipikkused artiklilohed, pealtnägijas kohe jätk tulemas... samas netist on kõik tekstid ja kirjeldused pedofiilide tehtud piltidest kadunud, liiga veenvad olid... 1984
18.34? 2. november 2022 18:48
Epl ja delfi ja mingid algallikad, kas sa ei elagi eestis või oled kohe kuupealt saabunud?
epl ja delfi 2. november 2022 18:58
sa ei saanud vist aru, aga sellele ju vihjatigi

2. november 2022 18:48
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Kuulake 2. november 2022 20:02
mida ütleb advokaat Mägi ja Teile saab kõik selgeks Mihkel Kärmas Pealtnägija Täna kell 17.01
Kuulake-le 2. november 2022 21:29
Miks isa ise ei julgenud tulla rääkima, kui õige mees, vaid saatis kinni makstud advokaadi tellitud jama ajama, raha eest räägivad musta valgeks või vastupidi.
2. november 2022 18:23
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Mikk 2. november 2022 18:37
Jama jah! Meil ei olekski kommuniste olnud, kui eesti sõdurid ei oleks Vabadussõjas okupeerinud Narva-tagus, Petserimaad ja kolmeks kuuks Pihkvat (seal korraldasid vabastajad sõjaväe võiduparaadi). Sealsetele vene kommunistidele anti eesti kodakondsus ning nüüd on nad sünnilt eestlased ning nende järeltulijatel ning nende abikaasadel ja lastel on õigus saada Eesti Vabariigi kodakondsus.

gkjg 2. november 2022 18:14
oma tegude eest tuleb vastutus võtta, ka siis kui need oleksid tehtud kogemata või lollusest
2. november 2022 18:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Alarile 2. november 2022 18:34
Vaata allikat ka...epl.delfi:)
Kuusik Kaasik 2. november 2022 18:53
Toodu 2. november 2022 18:12
Sellise häbiga avalikuse ees parastatav olla vajab ikka eriti reptiilselt paksu nahka.
Piuksule 2. november 2022 21:37
Aastaid on paljude inimeste albumites niisugused pildid, ka nõuka ajal olid.
to piuksule 2. november 2022 22:05
Suurtest lastest alasti pildid albumites? Mine metsa.
Juhtum, mis vaikiti maha 2. november 2022 18:12
Mul õnnestus 1978 - 1980. a. teenida Nõukogude armees 6 kuud Tšernigovis ja pärast seda Lääne-Ukrainas ühes Dnestri äärses väikelinnas ( lühiajaliselt käisin ka Karpaatides ja mujal). Kui Tšernigovis nimetati meid fašistideks, siis Lääne-Ukrainas olime omad. Juba siis oli Ida-Ukraina ja Lääne-Ukraina elanikud omavahel vaenlased, viimaste elanike nimetati sõimusõnaga banderalased. Oli juhtum, kus ma seisin mägede poja automaadi ees, milles oli kuul rauas ja kaitseriivi ei olnud peal ning pidasin läbirääkimisi, mu selja taga olid Kasahstani ukrainlane ja Ukraina ukrainlane. Päästsin nad!
ants 2. november 2022 19:13
vbl selgitad, kuidas see selle teemaga haakub?
2. november 2022 18:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Njah 2. november 2022 19:25
Eks see näha ole kui palju meil sarnaste vaadetega isikuid ühiskonnas on.
Õiguskantsler 2. november 2022 18:06
võttis ka lõpuks sõna, et meedia on teinud nendele lastele korvamatut kahju. Korvamatut kahju tekitas siiski see pildistaja, kes need ebasündsad pildid tegi ning asjaolu, et seda on üritatud kinni mätsida.
Riik 2. november 2022 21:40
See oleks tõesti lastele kahju, kui keegi ei teakski ega oskaks kiusata.
kahjuks 2. november 2022 22:49
laste identiteedi paljastas meedias nende ema, kes viskus kohe MM kaitsele
emane, mitte ema 2. november 2022 23:45
jep, toiduküna kaitseks

xmx 2. november 2022 18:01
Kui kõrge kaitse on sellel mehel, et isegi "Muuli ja Aavik" saade on youtubest kadunud? Kuradi sõnavabadus siin riigis.
Ei... 2. november 2022 18:17
..ole kohta,kuhu reformikate kombitsad ei ulatu.Tuleb diktaatorliku reformi käske täita.
x-ile 2. november 2022 21:42
Mitu korda siis mõnuga kuulasid, kui Muuli seda mõnuga kirjeldas, mida nägi`?
2. november 2022 17:55
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
paluks 2. november 2022 18:07
täpsemat info - kus on link sellele artiklile?
Õiglane 2. november 2022 18:10
Mis see siia teemasse puutub
Julgeolekuspets 2. november 2022 17:47
Kõva julgeolekuspets, kellel puudub elementaarne digiturvalisuse teadmine ja kes isegi oma naise telefoni kadumise puhul ei tule selle peale, et kustutaks telefonist andmed ja eemaldaks icloudist. Elementaarne käitumine telefoni kaotuse või varguse puhul. Selles peres aga oli telefon 2a teadmata kadunud! Kui juhtubki kogemata nii ebaõnnestunud pilt (ei saa küll aru, kuidas mànguhoos selliseid pilte teha saab üldse), siis elemntaarne on see kohe kustutada, mitte perekoosolekut kokku kutsuda ja arutada, kas peaks kustutama või mitte ja siis unustada! Sellise kätes on siis Eesti julgeolek?!
jube lugu jah 2. november 2022 20:09
Ei kujuta ka ette kuidas saab võõrasisa kogemata 10 aastase tüdruku paljast hargivahet lähivaates pildistada. Iga normaalne inimene oleks isegi poolpalja foto kohe kustutanud, see ei võta ju mitu tundi aega. Vabandused ajavad südame pahaks.
Ets 2. november 2022 17:46
Mihkelson on ka nüüd Otto-Triin
xmx 2. november 2022 18:21
Otto-Triin ei pildistanud kasulapsi, kuid mõisteti süüdi. Mihkelson pildistas ja tahetakse mõista õigeks. Vahe on olemas.
Karu 2. november 2022 17:44
Tõmba poliitikast uttu. Häbematu.

nospel 2. november 2022 17:42
Huvitav kas minu eluajal juhtub seda, et keegi refist kunagi mõistetakse süüdi. Sidrunid Leedole, kilekotid sulaga, Tallinna Sadama miljonid, Autorollo, Krossi abikaasa valetamine ja nüüd Mihkelsoni case. Ilmselt on neid case veel kümneid ja kümneid mis on lihtsalt maha summutatud sest tegu oli refi poliitikuga ja kuriteo koosseisu ei leitud. Süvariik on pannud kogu oma mõjuvõimu tööle, et seda jama summutada ja samas on use tulnud ka avalikuks. Aga kas see on ikka see Eesti kus me tahame olla ja oleme me ikka õigusriigis millest meile jutustakse muinasjutte?
ja veel 3. november 2022 00:18
Kersna koroonatestid ka
Juku 3. november 2022 08:16
Aus vastus nospel´ile on - et ei. Nii nagu vaibus Tallinna sadama keiss, Autorollo jne, vaibub ka see. Õigusriiki meil ammugi pole, sest jõustruktuuride juhtkonnad on ka kõik reformierakonna lakeid.
2. november 2022 17:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Miks "aus" isa 2. november 2022 21:48
ei julgenud oma seisukohti avaldada, advokaat räägib tellitud juttu raske raha eest. Niisugused teevad ka mõrtsukatest inglid.
2. november 2022 17:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
jaah 2. november 2022 21:32
Kõige paremini sellises olukorras saanuks lapsi kaitsta kui härra oleks kohe avalikust elust taandunud aga ei, nui neljaks ja lapsed pooleks aga peab poliitikas jätkama. Lisaks ju veel ka määratu kahju meie riigi mainele. aga ikka ei raatsi loobuda. Mihkelson kinnitab siis et kogemata ja ei tahtnud jne Riigisaladuste luba on siis inimesel, kes ei suuda elementaarsestki küberturvalisusest aru saada?
Juss 2. november 2022 17:40
Kui inimene on Valgamaalt pärit, siis on ta juba teiste eestimaalaste silmis kahtlane. Pole midagi parata.
2. november 2022 17:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kats 2. november 2022 18:14
... no kõnekas on see et antud loo väljatulemisel Postimehe artikli järgi jäi hr. Aavik kohe haigeks ja selles kuulsas saates oli Muuli koos ajakirjanikuga Postimehest ... ja samas Aavik olevat seda kõigil keelanud avaldada ??? ongi süvariik mis süvariik ! vastik on siin elada juba ammu !!!
Mimm 2. november 2022 17:37
Miks Muuli saade Kuku raadios keelati??? Kus on nüüd Kersti oma Sõna on vaba dressipluusiga????? Siin on kohe näha, et kõrgemalt poolt mätsitakse asi kinni, aga õnneks dzinni enam pudelisse ei pane :)
2. november 2022 17:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Aadule 2. november 2022 17:43
Need keda mina tean, on kõik nurjatud karjesristid. Paar algharidusega pensionäri on ka.

alati piiriäärsed 2. november 2022 17:32
lõunaosariiklaste pikad patud
Jaan 2. november 2022 17:27
Kuulasin hommikul yutubis seda muuli saadet .Kuis kirjeldati pilti vägagi detailselt. Lõunaks oli see ka sealt maha võetud jäänud ainult saate pealkiri. Tubli valitsus tublid.Ja siis arvate, et võetakse teid tõsiselt .
2. november 2022 17:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Juku 2. november 2022 17:39
Oodake väheke, Kersti teeb dressipluusi tekstiga "Pilt on vaba!"
Julgeoleku oht. 2. november 2022 17:15
Mihkelson! Mis asju käis ta ajamas kahel korral kremlis, kuidas sai ta käia vabalt tsetseenias sõja ajal kui isegi fsb lubasid ei antud ja teisiti ei saanud mingil moel, kas järjekordne riigireetur keda jõuametid millegipärast ei paljasta, need valed on nii päevavalged.
Olen täiesti 2. november 2022 17:12
hämmingus, kui Ekre Kuusiku ainuüksi kuulujutu põhjal käis tottaalne tühistamine siis ei tulnud ei lapsed ega pereelu puutumatus kõneallagi. Nüüd, kui on tõendid siis selline salgamine, varjamine ja õigustamine. Erinevis siinses "õigusriigis" sõltub poliitilisest kuuluvusest!

küsin 2. november 2022 17:06
Kui lahkuks enne volituste lõppemist Riigikogust, siis milline on lahkumishüvitus? Kas see võib olla selleks põhjuseks, et istub valimisteni välja?
Mees 2. november 2022 16:58
Nilbe asi.Kõik teised on süüdi peale Mihkelsoni.Kõik kaitsevad Mihkelsoni aga mitte lapsi.Kelle käes oli fotokas?
Kle 2. november 2022 16:56
Mingi sõltumatu organisatsioon võiks teha nüüd mingi ausa analüüsi, peaasi, et prokuratuur ei sekkuks. Seal kus proksi, kapo ja refide käsi mängus, seal haiseb rängalt. Tahaks Mihkelsoni uskuda aga kõik proksi saadetud materjalid(Kersna, Tallinna sadam, Mary Kross jne jne) siis ei usalda enam absoluutselt, kõik on maha vaikitud

Indrek 2. november 2022 16:49
Mõistan Mihkelsoni,ta tegi seda ainult laste ja looduse huvides!Kõik teised on süüdi
2. november 2022 16:47
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Juku 2. november 2022 18:08
Seda ei tulegi. Istuvad kõik kui kuldid rukkis, sest see on ju oma siseringi mees! Oleks kaabude tüüp, siis oleks juba vabakal risti otsa oksa tõmmatud. Aga reformi vaat ei tohi, sest osad loomad on võrdsemad kui teised. Ja politseis pole ka cojones´itega ühtegi meest. Moka otsast ainult öelda, et kuritegu ei tuvastanud, aga pildid ei olnud eetilised. Kurb, lihtsalt kurb. Peale sellist asja väita, et meil on võimude lahusus ja jõustruktuurid pole poliitilised on infantiilne.
ää 2. november 2022 18:11
ee 2. november 2022 16:42
alati saab kooli õpetajaks minna.

2. november 2022 16:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Smv 2. november 2022 16:23
Selles rõveduses on lapsed ainsad ohvrid.
2. november 2022 16:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
reformikas 2. november 2022 16:27
ole vakka , meie võim kõigi üle ... , teeme mis tahame ja E valimistega võidame alati !
Meil Poogen 2. november 2022 19:41
2. november 2022 16:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Smv 2. november 2022 16:20
Mis see fotokas süüdi on ega ta iseenesest klõpsuta.
viimaste kohtu seletuste valguses 2. november 2022 16:07
poliitikas jätkamine on pigem vastasseisu loomine õigustustes. pildid olid ikka põmm poliitikule
Smv 2. november 2022 16:16
Mimm 2. november 2022 16:06
Jätka, jätka... see viib kogu reffipande just veel sügavamasse mülkasse!!!!

2. november 2022 16:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga see 2. november 2022 16:29
ongi kaasaja tõeline demokraatia , tehke järgi
Mimm 2. november 2022 16:05
Süda läheb pahaks ....
Smv 2. november 2022 16:24
Tavainimene oleks juba trellide taga.
Pevkuri pöördumine 2. november 2022 16:04
Ei ole tarvis detailides teada, mis toimus ... kodus. Tänases teadmises pole see ka vajalik ja oleks isegi alandav. Alandav kõigile: tema niigi palju kannatanud perele, Eesti inimestele ja Eesti riigile tervikuna. Me teame, et härra Kuusikul on tõsiseid probleeme. Kui ta loodab toimunut kinni mätsida kasutades oma majanduslikku või muud mõju oma laste ema üle, siis ta eksib. Küsimus ei ole ammu enam temas vaid Eesti rahvas ja riigis, keda ta esindama tahab hakata! Oma eraelu toomisega rahvusvahelisele areenile alandab ta nii kogu riiki. Marti Kuusik, ole mees ja astu tagasi! jne
Selle 2. november 2022 16:04
üle on eriti rõõmsad Eesti200 ja SDE. EKREl ja "Isamaal" on vähem võita.
Hehh 2. november 2022 17:00
Jälgides asjade kulgemist ajas. Et meeldida ja pildil püsida on Reinsalu pikalt rääkinud piiride sulgemisest. Mis on tühi töö, resultaati pole ega tule, IsM bossid pole rahul. 26.10 eksis Mart oma sõnadega. tehti kisa. 27.10 paiskas isamaalasest Linnamäe välja uudise MM-i suurest armastusest fotograafia vastu. Hukka mõistis ainult EKRE. 31.10 võttis sõna müüdav nahk Seeder EKRE aadressil. taotlusega pääseda valija segaduses teadvusesse puhta printsina hobusel, et tõmmata sellest sogasest veest mõned ära ehmatatud EKRE ja REF-i valijad oma paati. sama tehnika on E200, SDE-l. Põnev aeg.
valimistel 2. november 2022 16:02
Mitte häältki nimekirjale, kus figureerib see tegelane..
Vaatleja 2. november 2022 16:04
Looda Sa, küll arvuti annab.
Alar 2. november 2022 16:01
oot oot oot- reff räägib, et teda tahetakse ülekohtuselt tühistada... reffirastid ise on olnud koos oma "erapooletu" reffmeediaga need ülekohtuselt teiste tühistajad...Ps: kas "erapooletul" meedial , konkreetselt Õhtulehel ei oleks juba aeg koristadaära väljaimetud artikkel Mart Kallasest. selle asemele võiks "uuriv" õhtaleht mõne rannamaja või tantsusaate klatšiuudise valmis treida
2. november 2022 15:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
koolivennake 2. november 2022 16:35

2. november 2022 15:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tere 2. november 2022 17:44
Aga mina usun andrust ja nüüd usun ka markot.
Piuks 2. november 2022 15:55
Kui jätkad, siis inkrimineerid ka oma parteid ja valitsust, riigikogust kui esindusorganist rääkimata.
Enn 2. november 2022 15:52
Viisakas oleks täieliku selguse saabumiseni ikkagi ajutiselt taanduda. Noh, mehelik või nii... Praegune jonnimine ei ole just eriti enesekindla mehe käitumine.
Millise 2. november 2022 16:16
täieliku selguse, see juba mitu aastat vana ja selgeks tehtud.
mina teen oma järeldused Mihkelsoni öeldu põhjal 2. november 2022 15:43
Reformierakondlased kaevavad ennast oma seletuste ja õigustamistega järjest sügavamale mülkasse. Esiteks saime Mihkelsoni intervjuust teada, et reformierakonna, õiguskaitse- ja julgeolekuasutuste vahel toimub tegevuste kooskõlastamine. Teiseks saime teada, et Mihkelson on šantažeeritav meie julgeolekuasutuste poolt ja sellepärast neile kõigile näidatigi armsaid kasutütre pilte, aga ta pole šantažeeritav näiteks Venemaa poolt. Ei tea miks? Miks kõik, eriti julgeolekuga seotud inimesed, pidid teada saama, et Mihkelson tegi oma 10 aastasest kasutütrest armsaid mänguhoos pilte ?
huvitavad ,,mängud,, 2. november 2022 17:07
onul ,koos alasti kasutütardega.
jah 2. november 2022 15:34
Midagi sa ei jätka poliitikas
Need-ile 2. november 2022 16:18
Aastasadu on tehtud pere ringis ja kõik korras, siis polnud niisugust nõiajahti.
To 16.18 2. november 2022 16:38
Ah et aastasadu on kasulaste suguelundeid nn pere ringis pildistatud?! Kle, mine ravile. Tõsine soovitus muide.