OHVRID VÕI ETTEVÕTJAD? Eestisse tööle tulnud prostituutide seas on nii „FIEsid“ kui ka inimkaubanduse ohvreid, keda on selleks tööks sunnitud. Politsei eesmärk on ohvrid üles leida ja neid aidata.

Foto: Kollaaž (Vida Press, 3 × kuvatõmmis/voodi.ee)
Eesti uudised
30. oktoober 2022, 23:45

Mis on saanud Tallinnas seksuaalteenuseid pakkunud transsoolise jamaikalanna tapmise uurimisest?

SEKSIÄRI MUUTUNUD NÄGU: Eesti kundesid rahuldavad Ladina-Ameerikast pärit transsoolised prostituudid. „Kui tahad minuga rääkida, siis maksa!“ (15)

„Ma tahan sinuga rääkida, aga ma ei tee seda tasuta,“ teatab Brasiilia päritolu transsooline Ivana, kes pakub Tallinnas klientidele seksi. Ivana ei tegutse siin üksi. Sel aastal on Eestisse jõudnud mitukümmend transsoolist ja rohkem kui sada Ladina-Ameerika päritolu seksitöötajat. Paraku on nende seas mitmeid, kes on vahest enese teadmatagi langenud inimkaubanduse ohvriks.

„Ma olen siin, et pakkuda head seksi ja palju kirge,“ reklaamib end Amara.

Hot Latina girl. Olen esimest korda sinu linnas. Ma olen siin, et teha kõik sinu fantaasiad teoks,“ lubab Sara.

„Ma naudin seda, kui saan mehe panna tundma, nagu ta oleks ainus minu maailmas,“ kiidab Roberta. „Tule ja saa ise teada, miks ma olen üks eksklusiivsemaid transseksuaale maailmas.“

Kõik kolm on transsoolised. Ja nad ei ole kaugeltki üksi. Eesti seksiportaalides pakuvad enda teenuseid arvukad hot Latina'd Colombiast, Brasiiliast, Argentiinast ja Venezuelast. Paljud neist reklaamivadki, et on esimest korda Tallinnas, jäävad siia vaid mõneks päevaks kuni nädalaks ja kes tahab jaole saada, see tegutsegu kiiresti. Eesti on sisuliselt osa nende Euroopa tuurist.

Mis on selliste muutuste põhjusteks?

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99