Juhtkiri

Juhtkiri | Ukraina kangelastele talvevorm selga! (23)

LISA KOMMENTAAR

13.24. 9. oktoober 2022 18:31
Teile rehfimölakatele on isegi palju sellist nime kasutada, olete inimkonna häbiplek ja seda puhtaks ei pese isegi mitte teie utoopiatega.
xmx 8. oktoober 2022 17:20
Valgevenes keelati hinnatõusud ja ettevõtete sulgemised---kas Eestis ei saa seda rakendada? Kuigi tõsi on , et presidendil ja presidendil on vahe.
jänesejaht 8. oktoober 2022 18:17
Valgevenel pole presidenti, nii nagu pole seda ka Venemaal - neid isehakanud ersatse pole riikide etteotsa keegi valinud, kuna vene süsteemis pole valimisi! Juriidiliselt eeldavad ausad valimised vähemalt kahe sõltumatu kandidaadi olemasolu, Vene süsteemis lüü-ak-se aga vastaskandidaadid kasti või pistetakse aastakümneteks kriminaalidena puuri, "ühemehe valimised" ei ole juriidiliselt aktsepteeritavad!
@ jänesejaht täna 18:17 8. oktoober 2022 19:21
Valgevenes valib presidendi RAHVAS. Nii hästi-halvasti kui saavad. Meil paneb presidendi paika süvariik oma tagatubadega. Tulemus - meie presidendilaadne ollus on krdi vabamüürlane!!! Kes peab täitma oma jõugu käske. Ka siis, kui need on siinsete seadiustega vastuolus! Ja ka rahva huvidega vastuolus!
to-jänesejaht 8. oktoober 2022 20:50
Õnneks on meil ausad valimised ja riigi juhtimisel oleme jõudnud siia--slava Kaja ning reformi erakond.
jänesejaht 8. oktoober 2022 21:08
Eestis ei vali rahvas presidenti, vaid selle valivad rahvaesindajad, siis on isegi 5-6 kandidaati! Aga vene feodaalühiskonnas valib kirjade järgi "presidendi" RAHVAS, aga neil polegi kedagi valida, peale Putini, see on ennast juba niikuinii elulõpuni paika istutanud! Ka NSVLiidu ajal valiti ainult Brezhnevit, sama süsteem on ka Valgevenes, tuleta meelde, kui sulle üldse kõrvade vahele jõuab. Ennast elu lõpuni paika istutanud ja valimatud "presidendid" nimetatakse DIKTAATORITEKS, mitte presidentideks.
Jutumehed 9. oktoober 2022 09:56
Nagu meiegi parteide mehed, pidasin silmas muidugi mehiseid naisi
Smv 8. oktoober 2022 16:01
Ka. Ka. annab 7gale eestlasele ühe sooja molekuli, et talv üle elada.
molekul on hea 9. oktoober 2022 09:58
ka elektroni kõrvale
£$£ 8. oktoober 2022 12:32
Kõigepealt tuleb hoolitseda selle eest, et ise talv üle elada! Et mitte ära külmuda! "Tänu" Elektrimolekuli-Kjale, reformaritele ja rohepöörastele on ära külmumise oht vägagi reaalne! Et ei juhtuka nii, nagu tehti relvadega - olemasolevad andsime Ukrainale, aga asemele ei saa - raha ei ole ja tootjatel ei ole vaba tootmisvõimsust!
ekre valib! 8. oktoober 2022 13:24
Elektri-, gaasi-, benaiini- ja kogu selle kriisomolekul on Hitler Kremlis, ega Kaja-molekul ole süüdi, et elekter on kallis USA's, Jaapanis, Austraalias või Eestis. Aga ekretblikute valimiskampaaniaks on ideaalne teema! Kui see suure suuga kari tolvaneid saabki valitsusse, siis nad kaovad sealt veel kiiremini kui eelmisel korral!
@ ekre valib! täna 13:24 8. oktoober 2022 19:15
"Vanades" EL riikides on inflatsioon 7-8%, Jaapanis-Austraalias veel vähem. Meil 25%. Aga Molekuli Kaja selles loomulikult süüdi ei ole! Loomulikult on süüdi Ükraina sõda ja keegi Kremlis. Mis siis, et elektri hinna järsk tõus algas juba eelmise aasta hilissügisel, Ukraina sõda alles selle aasta veebruari lõpus! Ning loomulikult on Putin süüdi ka NordPooli loomises ja CO2 kvootijate raha-ahnuses!
viimasele 8. oktoober 2022 21:26
Ja mis siis et ta pole etniline ukrainlane, selle eest on ta HINGELT ROHKEM UKRAINLANE, KUI KÕIK UKRAINLASED KOKKU. Selliseid patrioote tänapäeval enam ei tehta, eriti mingite eestis pesitsevate vene tblade ja provokaatorite hulgas.
Kui juba. 8. oktoober 2022 12:22
Valget paberit määritakse siis on ka vaja iga artikli puhul vaja välja tuua, mis grupist gruppidest on jutt mis on nende taotlused, loodetud tulu või ka kahjum, näiteks globalistid keda ei huvita rahvas kui selline, rohehullud kui segi nad suudavad kõik ajada jne. neid on väga palju, siis oleks mingigi mõte paberit määrida ja raisata.
jänes nimega Volodja 8. oktoober 2022 09:41
Hitleril jätkus vähemalt julgust endale kuul kõrvade vahele kupatada, Putini-jänes vähkreb aga oma kremli punkri põrandal ja kaabib NATO sõdurite kintsu, kui need teda Haagi tribunali tirivad.
Poliitikud. 8. oktoober 2022 09:00
Tulge sealt pilvedest ükskord alla ja vaadake mis tõeliselt eestis toimub ja kui olete saamatud siis tuleb lahkuda, nii selge see ongi, toidutegija kell pole mingitki aimu ega kogemust ei lähe ju käkerdist kokku keetma mis on vastuvõetamatu ja ajakirjandus kas te polegi veel aru saanud et on väga rasked ajad saabunud olete ju kaasvastutajad selle muda loopimise eest, kas corona aeg on viimsegi mõistuse võtnud sest tahakodanik ei saa teist aru ja olete muutunud mittevajalikuks ja koormaks.
xmx 7. oktoober 2022 21:10
Mode ei lasknud läbi aga Zelenskõi soovib Nato abiga tuumatalve--varuge endile kah soojad riided.
jänes nimega Putin 8. oktoober 2022 09:38
Putin saabki oma tuumatalve - sööb seda mida on tellinud ja mida kelner ette toob.
Jurakas 8. oktoober 2022 12:26
Pöialdega manipuleerimise kommentaari ei lasta samuti läbi!

£$£ 7. oktoober 2022 20:19
Oluline on hoolikalt jälgida, et see abi ikka ukraina sõduriteni jõuaks! Ning loomulikult tasuta! Sest Ukraina oligarhid on veel suuremad vargad kui Vene oligarhid!
lugeja 7. oktoober 2022 20:55
Vaat siia see koer ongi maetud, et kas kõik see abi ikka jõuab abivajajani või müüakse kellegi poolt seal enne maha. Ukrainal on neid oligarhe küll, kes võivad vabalt oma sõdalasi aidata, kuid pole mina sellest kuulnud sõnagi, veel vähem lugenud. Porošenko kohta tean, et see ostis oma kulu ja kirjadega Britanniast sõjatehnikat. Oleks võinud varustust osta, saanuks rohkem. Aga teised?
£$£ 8. oktoober 2022 12:36
Sõda on sõda ja raha on raha! Sõda ei sega Zelenskil oma Vahemere äärset supervillat Vene oligarhile rentimast!