Maailm

VLADIMIR PUTIN 70: häbistatud, hüljatud, paranoiline (5)

LISA KOMMENTAAR

Putin 8. oktoober 2022 08:47
Mina ei tea, kes juhib Venemaad, sest tean, et Putin on ammu surnud nagu kinnitas Putini naine mõned ajad tagasi Saksa ajakirjale. Nendele, kes esindavad Putinit, on tehtud korralikud ilulõikused!
Eelkäijast 8. oktoober 2022 00:50
Hitleril olla enne lõppu 2 mõtet olnud: vangi ei tohi anda - pannakse puuri ja hakatakse mööda ilma näitama; kui mina ja kamraadid surevad, ega siis saksa rahvaski tohi kaotajana alles jääda.
Tõsiselt? 7. oktoober 2022 21:51
Moskvas siiski tähistati sünnipäeva Punasel Väljakul, kuigi ajakirjanik kirjutab siin seda, mida kästakse. Videoid peost ringleb kümneid, seega poleks tegelikult mõtet olnud seda artiklit kirjutada, kõik näevad tegelikkust ju niikuinii.
puutin ei saa nõuda korruptsiooni vastu võitlemist 8. oktoober 2022 00:25
kuna on ise peakorruptant. puutini ultranatsionalistlike ideedega on enamus vene elanikkonnast nõustunud kuid puutini natsismi tõetunni saabudes joostakse mööda ilma laiali ja muu kui oma heaolu ei huvita. individualism ja tegelikkuses mitte millestki mittehoolimine on suuresti puutini enda teene. enamus saab aru et kõlavate sõnade taga on suur pettus ja tühjus tuleviku mõistes.
hinnatud 7. oktoober 2022 20:21
rahva poolt siiski kui rahvast pekstakse, aga armastus vastastikune