Krimi

Maksupolitseis „kogemata” kustunud video õnnestus taastada: kogenud koputaja sõidab seal autoga eravaldusse, kust vahetult järgnenud läbiotsimisel leiti salasigarette

VAATA „KOGEMATA“ KUSTUNUD VIDEOT! Enneolematu skandaal kohtus: kas uurijad lõid ja hiljem hävitasid tõendi? (26)

LISA KOMMENTAAR

Karma Karm 9. oktoober 2022 11:52
Valgmaa moodi. Tõendid, mida prokuratuurile esitatakse kaovad ja vahetuvad juba NSVL parteikomitee aegadest alates. Lahkuv memmeke on korruptsiooni-teatepulga tugeva ja räpase käega hoidjale edasi andnud ja KAPO ei viitsi piiri äärsetele aladele kontrtollima minnagi. Vastupidi. KAPO laseb kehvad kustutamised ja hävitamised korrektsemalt üle teha , tehes nägu, et ei näe. Loomulikult oleks pidanud välja selgitama suitsude viija , selle, kust tema omakorda need ostis j.n.e. ja nende osas kõige pealt kriminaaluurimise algatama .
ESITEKS !Suitsude tooja väljaselgitamine ! 7. oktoober 2022 09:30
Valgamaal tegutseb juba aastaid selline ebaausate politseinike jõuk, kes väärteoasjade menetlemistes seaduste ja normide peale vilistavad, kuna tehakse ju tellimustööd, seega pole karta ka Prokuratuuri või KAPO sekkumist või põhjalikku uurimist. Või .. lastakse tal endal valida kerge saak, kelle fabritseeritud süütegu juba enne selle"sooritamist tõendatud peab olema.Koputajad ise on kroonilised kurikaelad, kes enda süütegude heastamiseks mõne fabritseeringu räpastele üle annavad.Selline tõendite eravaldustesse viimine ja vajadusel korduv ümber vahetamine käib Prokuratuuri ja KAPO silme all.
Keisri uued rõivad 6. oktoober 2022 09:10
Tegu on siiski ppa ja kohtukorruptsiooni kuriteo tavapärase skeemiga, kus tõendite hävitamiseks, kustutamiseks, muutmiseks isegi digidokumentide võltsimiseks on kümneid võimalusi ja päris kindlasti hoolitseb kurjategija eelkõige selle eest, et temani niidid ei jõuaks. Isegi kaubanduskeskuse parklasse kaamerate alla jäetud signalisatiooniga varustaud sõidukisse ronitakse nii sisse ja jõutakse arvutigi läbi puistata nii, et sõiduki omanik seda koheselt ei taipagi, et teda on 15 jooksul "külastatud" Kübermaailm annab oskajale palju rohkem võimalusi kui laudaukse tabalukk .On aeg seda tunnistada.
tipptegijad 7. oktoober 2022 14:16
päris ametlikke kurjategijaid kaastakse harva juhuks kui asi välja peaks tulema ja kedagi reaalset võlla viia vaja. enamasti endised oma süsteemi omad. mingi tavakriminaal jääks esimese korraga reaalselt vahele.
kui on koputaja valgast, siis 7. oktoober 2022 14:18
see ju jäigi vahele, kui turvakaamera olemasolu arvestada ei taipanud..
selle artikli või veel rohkem nende kommentaaride 6. oktoober 2022 04:24
varjus see salasigarettide vahendamise teema pisut varju ei jää? Et ei vahendanud tegelikult? Tegelikult oli maksumaksjana eeskujulik kodanik? Ok, see 1 video. Mulle jäi pisut segaseks miks uuesti kinni võeti või kas võeti ja oli, siis süüdi milleski? Kõik pakid olid sokutatud, ka autosse? Kui ei, siis miks peaks maksumaksjal selline kaup kuskil ema? Või oli aus mees? Mitte ei saanud aru nüüd.
verejanulised ja karistamatud , ülijultunud. 6. oktoober 2022 09:19
sealkandis ongi nii, et kui julgeb mingis asjas politseinike , kohtuametnike sigadusi märgata ja neist ka sisekontrolli teavitada või aset leidnud rikkumisi kaebusesse lisada , hakatakse urgitsema , otsima ja kui ei leita, siis leiutatakse, et tülitajale kätte maksta. Kahjuks on ka mõned advokaadid seda meelt , et kasulikum on ametnike vigadest vaikida. Nii see korruptsioonireeke libiseb.
tasku varjus varrukale 9. oktoober 2022 11:56
Kui palju on kinniste uste taga neid piirivalvureid ja politseinikke, kes ise maksumärgistuseta suitsude peal on.Kus siis kontrollijate ja prokuratuuri silmad on.
puudega lapse isa 5. oktoober 2022 16:53
otepää ja valga vallas ei ole koputajad juba 20 aastat enam need, kes ausatel politseinikel kuritegusid avastada aitavad. Sealsed koputajad on elajalik kaader, kes enda kuritegude eest kergema karistuse saamise nimel räpastele politseinikele teeneid teevad, sokutades süütutele võltstõendeid ja saadavad tellimustööna korda palju muud ja palju jõkardlikumat -
Lihtne nagu laste arvutimäng. 5. oktoober 2022 15:43
Tsitaat artiklist "Nagu ta kohtus tunnistas, ei piisa andmete kaotamiseks ainult kõvaketta kustutamisest. Andmed jäävad kettale varjatult alles seni, kuni kõvakettale pole alustatud uuesti salvestamist. Alles see kirjutab vana info üle." Kuidas nad ei märkanu FTP serveri abil arvuteid ühendada ja kohe korruptsioonikuritegu tõendavale failie mõni siivutu sisuga fail asetada.. Lõunamaal tehakse ka nii. See tavapärane uurimis-ja kohtukorruptsioonikuritegu saab alguse vähemasti PPA sisekontrollist. Ja kas ei jõua lausa Parmaseni, kes vist avalikkusele "kogemata" kustumist serveeris?
nii kaua ,kuni kõik klapib 5. oktoober 2022 15:52
lõunamaal asetatakse IT süsteemides halvale ja ebaõnnestunud fabritseeringule või võltsingule aina uuem ja usutavam võltsing. Füüsilised tõendid varastatakse-röövitakse primitiivselt, kohtule esitatud füüśilised tõendid jätab sekretärike silma pilgutamata tagastamata.. .mis talle ikka selle eest tehakse..
Vaat kus loll 5. oktoober 2022 14:26
„Nende andmete kopeerimise käigus mingit ümbervormindamist toimuda ei saa. See pole lihtsalt võimalik.“ Küll aga on võimalik see siis, kui FTP serveri abil kaks arvutit ühendada ja varjamist, kustutamist või rikkumist vajava faili PEALE e. asemele tõstetakse ühest arvutist teise uus , sama andmemahuga fail, võltsvariant..no kasvõi ports siivutuid fotosid, häbitu videoke... Ka nii tehakse lõunamaal. Lihtne, nagu laste arvutimänguke.

Jälle Tartu Maakohus ja Lõuna Prokuratuur 5. oktoober 2022 12:46
See kõik on saanud kulgeda ja kosuda ja tänaseni toimuda ausa uurimis-ja kohtusüsteemi püsima jäämise peale vilistavate-sülitavate advokaatide tõttu, keda huvitab ringkäendus, mitte õigusriik. Petsiavokaat oleks praegu ise tõmmelnud elu eest, et "kogemata kustumised" jääksidki kogemata kustumisteks.Kas PPA Sisekontrolli tööd kureeris sel ajal kõlavate sõnadega Härra Peade Lennutaja isiklikult või oli jäme ots juba äraostmatute kampsunite või sotsoravate käes ?
Sundseisus koputaja ja kontrollimatu ääremaa 5. oktoober 2022 12:33
Lõuna Prokuratuuri süütegude avastamiste , jõusse jäänud e. tühistamata kohtuotsuste kõrge protsendi taga on pikiki aastaid olnud koputajate kaasabil lavastatud süüteod. Koputaja ise pääseb oma tegelike või ka osaliselt provotseeritud- ,fabritseeritud kuritegude uurimisest menetlemisest või talle tehakse kaudsete vihjete abil selgeks, et saab vastuteeneks oluliselt kergema karistuse kui muidu oleks saanud.
Tori vallas Sindi linnas ja Urge külas 5. oktoober 2022 10:07
see-eest käib salasuitsu äri juba pikki aastaid piirkonna-konstaabli vaikival nõusolekul edasi . keegi kedagi ei vääna ja ammugi ei toimu mingitki kohut . üdini 2 palgeline mendistan on eestis - olgem ausad .
olge tassa 5. oktoober 2022 12:04
toimub nii kuidas ...
Pealtnägija Kuuuurija... ja kõik sarnane jätkub 5. oktoober 2022 10:05
Otepääl tassiti laipa pagasnikus, sõideti memmeke sandiks, mida kõike veel viimaste aastakümnete jooksul lõuna kandis just menetlejad, uurijad karistamatult ja prokuröride vaikival nõusolekul teha on saanud. Kes küll istub oma tagasihoidlikus linnaäärse tsitadellis nii, et temani ei vii justkui ükski niidiotsake .
oleneb sõber 5. oktoober 2022 12:05
Advokatuurile 5. oktoober 2022 09:30
Kas see advokaat saab aasta advokaadi tiitli või jätkuvalt on soosingus hoopis need, kes oma SÜÜTU kliendi kaitsmise asemel kaitsevad süütegusi fabritseerivaid kängi teenistuses olevaid ametnikke ja isegi kohtu alla saatmine ei peata isegi ajutiselt , küüniliste, alatute, ebainimlike , valelike korruptantidest avokaatide töösuhet. Süütu ninimese süüdlaseks fabritseerimise taga on alati tegeliku süüdlase või kuritegeliku kängi pealt tule äraviimine. Et pähklipuru ei viiks kasvõi näiliselt, kaudselt või kogemata oravapesani ?
kui raha on 5. oktoober 2022 12:06
selline on tegelikkus
käib ka kõva ülemaksmine, "võistlev kohtusüsteem" 5. oktoober 2022 12:18
Ühe uuema aja kohtuniku mõttelaad olla olnud selline, et kui raha advokaadi palkamiseks ei ole, siis võibki ka süütu inimese vabalt ja vahendeid valimata süüdlaseks lavastada. Peaasi ,et neid kurjategijaid ei tülitata, kes juuramafia leivale paksu peki ja singi peale aitavad.
jäämäe tipuke 5. oktoober 2022 07:52
Lõuna osariikides hoolitsevad mitmed korrumpeerunud advokaadid ISE selle eest, et sellised, tema enda kliendi kasuks süütegude fabritseerimise tõendite hävitamised, kustutamised teeniksid kängi huve, MITTE tema kliendi s.o süütu inimese huve. Millal see käng täiskomplektis kohtu alla saadetakse, oleks huvitav küsida Andres Parmaselt. P.s. selle kängi kasutuses on ka digiallkirjastaud dokumentide nipsust võltsimised ja arvutite ülevõtmised, mille kodukontorid on juba avastatud, aga , kas Parmasel jätkub mehisust ka siis ausaks jääda, kui kängi kaasosaliseks võib osutuda mõni ta enda sõps.
aitab 5. oktoober 2022 12:07
sõber jääb alati sõbraks
it pettuste hiigelaeg 5. oktoober 2022 13:10
sõber jääb sõbraks küll ,aga siiski ei saa nüüd enam välistada , et teene ühel hetkel siiski karuteeneks ei osutu nii, nagu lõunas teatud avokaadid altkäemaksuna nõustamisteenuseid kohtunikele pakkunud on ja kus nüüd Pernil tooli alt tõmmata üritatakse ,et viimane üldse julges sellise kurieteoteate peale kuritegeliku grupeeringu suunal kergelt köhatada. Uudishimulik Perling sai lausa EKRE eestvedamisel juba oma jao kätte ja tool vabanes vähemuudishimuliku jaoks. Näib, et ka EKRE jaoks ei olnud tegelikkuses õigusriiki vajagi. Tõendite kustutamised, ülekirjutamised , uus normaalsus?
hirsnikuni 5. oktoober 2022 07:22
veelgi elajalikumalt, alatumalt käivad väärteoasjade fabritseeriminesed SENINI. Juurde kuulub digidokumentide algselt hävitamine, easise sammuna juba ka nende korduv muutmine ja võltsimine vastavalt vajadusele ka vargused röövimised
Õige ja ausa hõlma hakatud asjata, nagu ikka…. 4. oktoober 2022 22:46
https://www.postimees.ee/1991573/kultuuriminister-eitab-maatukkide-vahetamise-kokkulepet-kuldar-aavikuga https://www.ohtuleht.ee/133762/toomas-savi-aavik-vassib https://ekspress.delfi.ee/artikkel/69062921/mis-see-aavik-siis-laupaeval-otepaal-teeb? https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=aripaev20151218.2.9.2&e=-------et-25--1--txt-txIN%7ctxTI%7ctxAU%7ctxTA------------- https://www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=12672&kat=2