Juhtkiri

Juhtkiri | Võrk või asi? (15)

LISA KOMMENTAAR

Käib ka rehformikate kohta. 30. september 2022 05:55
S... t pilpa peal nuusuta kust otsast tahes ikka haiseb.
poliitiline suurpilt 30. september 2022 12:11
haisevad kõik lillelõhnaliselt kui jutuvada kuulata
29. september 2022 11:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Juhan 29. september 2022 14:24
Bidee ütles seda juba eelmisel aastal. Põhjus ka teada - ta pojuke saab Ukraina gaasitrassi pealt hiigelsummasid! Seetõttu vahetati paar aastat tagasi jänkistani käsul isegi Ukraina peaprokurör välja, kui see hakkas liiga palju gaasitrassi ärastamist-varastamist uurima!
Elagu 30. september 2022 12:14
suur putin ja tema kannu poisid Kannupoistele elukindlustust ei pakuta.
xmx 29. september 2022 09:40
Meil on hulga päikeseenergia tootjaid, kes saavad trahvi üle tootmise eest ja paljudele ei anta võimalust liitumiseks. Selline ongi Kaja rohepööre. Omaette on teema--millise hinnaga Eesti energia eratootjalt energiat ostab?
Jurakas 29. september 2022 14:31
Selline trahvimine on igati loogiline! Sest elektrit tuleb toota siis, kui seda on vaja, JA NII PALJU, KUI ON VAJA! Vähemtootmise ning ületootmise eest on ALATI karistatud!
Jurakas. Kommentaari teine pool 29. september 2022 14:33
Jurakas. Kommentaari teine pool 29. september 2022 14:33
Jäi ära. Tsensor sõi ära.
Energiafirmad valitsuse käpa all. 29. september 2022 08:38
Ennast kiitmast ei väsi, mis sest et suuremjagu tegemata ja käib köie vedamine ning suund on allamäge ja sellised kutsuvad endit suurtegijateks.
Justas 29. september 2022 07:18
See näitab selgelt et Eesti energiast on saanud reffide pumbajaam. Räägitakse investeeringute vajalikkusest AASTAID aga tulemus on null. Huvitav on muidugi et rohelised ei lõuga läänemere kaitseks poole suugagi. See näitab nende tegelikku nõrgamõistuslikkust. Mitte mingit arusaamist asjadest.
£$£ 29. september 2022 11:20
Rohelistel on keelatud Läänemere kaitseks häält tõsta! Sest see asi hakkab selguma - ööl enne terroriakte NordStream'ite vastu tiitutas selle koha peal pikalt USA armee helikopter Sikorsky MH-60R Strike Hawk. See "linnuke" on loodud mereväe luureks-. K.A VEEALUSTE OBJEKTIDE LUUREKS JA HÄVITAMISEKS! NB! Arvake kolm korda, kuidas see terroriakt meie elektri hinnale mõjub!!! Kuiidas see Leedu gaasiturbiinjaamas toodetava elektri hinnale (mis dikteerib NordPooli hinda!) mõjub! Lisaks arvake ära, miks meie valitsus-viletsus sel teemal - mõju elektri hinnale - sõna ei võta!
Aeg oleks. 28. september 2022 22:54
Hakata tõsiselt asjadest rääkima ja ka mitte põgenema vastutuse eest siis hakkavad ka asjad toimima ja ültse on eesti siseasjad mitte prioriteet, on faktiliselt tõestatud edasiviivad plaanid aga käib mingi arusaamatu tegevus ja ka bürokraatlik vastutöötamine.
KJ 28. september 2022 22:28
HEA NIPP RÖÖVKAPITALISTIDE POOLT : VÕRGUSTAMINE,VÄLJAPRESSIMINE .....BÖRS !LONTKÕRVAD MAKSUITAGE JA VEHKIGE RUSIKAT VENEMAA POOLE!

Jurakas 28. september 2022 21:00
"Rohepööre ei tähenda ju aga ometi pirruvalgel istumist. Või tähendab?" JAH; TÄHENDAB!!! Võrgule on igasugu rohelised solekelektri tootjad nagu "kuningatütreke" jala küljes! Sest võrguettevõttele on pandud kohustus solkeleketer kasutamiskõlblikuks teha. Mitte solkelektri tootjatele! Minu andmetel on käiku lastus (või lähiajal lastake) kaks lülitusimpulsside kompenseerimise süsteemi. 300 tonni rauda pannakse suurel kiirusel ringi käima, mootor-generaator otsas. Tavalisel ajal ajab mootor seda jura ringi, impulsskoormuse (ümberlülitused) korral hakkab ta tööle generaatorina ja silub selle ära.
Jurakas. Järg 28. september 2022 21:10
Varem sellist jama ei olnud - kvaliteetelektrit - operatiivvõimsust tootvad põlevkivijaamad silusid ise ära! Nüüd on see pandud elektrivõrgu õlule, võrguteenuse hinna sisse. Kuigi selle (ja teised taolised) asjad oleks pidanud kinni plekkima solkelektri tootjad! Ja mida rohkem solkelektri tootjaid võrgus on, seda rohkem probleeme tekib Kõige raskemaks juhtumiks on sünkroonsuse kadumine (solkelekter ei hoia sagedust!!!) ja elektrivõrgu nn. "kokkukukkumine". Kõik veavad, (toodavad elektrit) aga koorem ei liigu, sest vedama on sattunud luik, haug ja vähk! Tarbija istub "rohelise" pirru valgel.