Eesti uudised

FOTO | Riigikooli vene keele klassi seinal rippus kaart, kus kujutatud Krimmi Venemaa osana (9)

LISA KOMMENTAAR

Krisha 28. september 2022 15:04
Kas selline õpetaja peab töötama Eesti koolis, vahet pole mis keelses. See näitab tema suhtumist. Ja küll ta teadis, kuidas Krimm seal kujutatud oli.
Krishale 29. september 2022 16:00
Ega õpetaja kodust kaarti toonud ,see toodi õpetajast sõltumata. Küsimus on aga selles ,et ega see ainueksemplar Eestis ole. Küllap on mõnes teises koolis samasugune kaart üleval.
hankija 28. september 2022 09:41
See konkreetne kaart on kindlasti Venemaa jaoks toodetud ja/või Venemaalt ostetud, seal ei saagi muudmoodi olla. Eestis kaartide jms müüjad peaksid jälgima, et neile sarnaseid kaarte ei saadetaks - mõni tootja märkab ise küsida, mõnel on lihtsam ja odavam Eestile ja ka teistele riikidele Venemaa tarbeks tehtud partiid saata.
KAPO 28. september 2022 09:20
>Jaanus Järveoja: „Ma usun, et vihje tegija ei ole pikaaegne meie õpilane, sest nendel ei tohiks olla küsimust, mis meelsusega on Krimmi ja Ukraina sõja küsimuses direktor ja vene keele õpetaja,“ Jumal tänatud et uus öpilane jöudis raporteerida kaartist enne kuid Jaanus Järveoja ja vene keele õpetaja talle totalse ajupoputuse tegid nagu teistele öpilastele , KELLE ei tohiks olla küsimust MIS ON NÖO KOOLIS KEHTIV VENE KAART. KAPO peab selgitama ülejäänud öpilastele miks kaart maha vöeti ja välja vahetama direktori ja vene öpetaja!
keele omandamises on süüdi lapsevanemad ainult 28. september 2022 08:57
Vaatasin ei Uv saadet.Ma ei saaks küll öelda,et venelastel on eesti keele omandamine raske.Olin ise lasteaiakasvataja 80ndatel,lasteaeda tuli ka muust rahvusest lapsi.Ei hakatud nendega sugugi suhtlema venekeeles.Lapsed olid nädal või kaks vaiksed,kuid juba kolmandal nädalal mängisid koos,tulid juba esimesed eesti keelsed sõnad.Õppisid koos eestlastega oma esimesi sõnu,hiljem tähti.Lõpuks juba need samad mukeelsed lapsed õpetasid kodus oma vanemaid.Need muukeelsed lapsed omandasid ikka eesti keele lasteaia lõpuks nii selgeks,et said õppima minna ka eesti keelsesse kooli.
valemängijad 28. september 2022 00:27
Asjatundja 27. september 2022 22:00
kõik koolid peaksid oma vene keele õpetajate töösse pilgu heitma, karta on, et see ei ole ainuke
tohmu 27. september 2022 19:46
Et see on siis Venemaa kaart, nagu üles on kirjutatud. Vene lipp ja vapp kõik kenasti peal. Et need riigid, mis on veel Venemaa kaardil valged, saavad varsti värvilisteks? Mu arust on olemas ka kaarte kus on ainult tiblastan peal, hankige endale see kui just peab selline asi üldse seinal rippuma.

kes 27. september 2022 18:20
selle kaardi koolile hankis