ÜHEST SUPIKAUSIST TEISE: Perekodus elavale tütrele elatisraha makstes tuleb pereemal kokku hoida teiste laste toiduraha arvelt. Pilt on illustratiivne.

Foto: Vida Press
Arvo Uustalu 19. september 2022 07:53

Üle kümne aasta tagasi kirjutas Õhtuleht suurest maaperest, kes oma vana autoga avariisse sattus. Paraku oli see õnnetus vaid Kolgata tee algus. Praegu istub laste 69aastane isa vanglas ühe tütre seksuaalse väärkohtlemise eest. Ahistatud lapsel tekkisid psüühilised häired ja ta pandi elama mujale, perekodusse. „Siis läks vald järsku kohtusse ja minult nõuti äravõetud tütre eest elatisraha,“ pahandab laste ema, kes üritab veel tema juures elavatele lastele kuidagi toidu lauale saada.

Neiu, kelle väärkohtlemise eest tema isa 12aastast vanglakaristust kannab, tahab ema sõnul hirmsasti koju tagasi. Ema ei mõista, miks tütar väevõimuga temalt ära võeti ja miks peost suhu elavat peret ei peeta isegi toiduabipaki vääriliseks.

Pereema nendib, et tema abikaasa pandi vangi põhjusega, kuid niigi väga raskes olukorras pere ei peaks seepärast veelgi rohkem kannatama. Ta lausub:

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon