COOP | Sisuturundus
22. august 2022 09:45

Coop Lotoga auto võitnud Merle: ma ei suuda kuidagi aru saada, kuidas sellise asja ära teenisin

„Läksin just oma venna juurde külla, kui mulle helistati. Hakati rääkima mingist otsusest, mille kunagi Coopis vastu võtsin. Ma ei suutnud isegi ette kujutada, millest räägitakse. Kuni jõuti selleni, et keegi võitis midagi. Ma ei teadnud ikka, kuidas see minusse puutub… ja siis öeldi, et mina võitsingi auto,“ meenutab Coop Lotoga uhiuue Toyota Rav4 võitnud Merle Mihklepp (30).

Merle nimetab seda uudist šokiks. „Ma isegi ei mäletanud, et olin Coop Lotoga liitunud,“ tunnistab naine. Muide, ta oli seda teinud alles möödunud kuul, nii et loosiõnn naeratas õige kiirelt.

Istudes oma uhiuue auto roolis, tõdeb Merle, et ei suuda juhtunut ikka veel uskuda. „Ma ei tea, kas päris šokis enam olen, aga üsnagi uskumatu tundub see igal juhul olevat. Ilmselt jõuab see kõik kohale siis, kui olen autoga siit minema sõitnud,“ sõnab ta.

Esimesena andis Merle võidust teada oma vennale, kes seisis parasjagu tema kõrval. „Ma arvan, et vend on siiamaani šokis. Ja kade,“ naerab ta.

Varasemalt on Merlel ühe korra olnud loosiõnne – ta võitis möödunud sügisel ühes loosimises tasuta õhtusöögi. „See oli ka ainuke loto, kus enne autovõitu osalenud olen. Ma arvasin, et mul ei ole õnne…“

Kui autovõit meenub, tuleb naeratus näole

Merle polnud varasemalt eriti süvenenud Coop Loto temaatikasse. „Minu info oli see, et nad loosivad auto välja kord aastas välja ja see tundus nagunii kättesaamatu unistus,“ ütleb ta ja õhkab: „Ma ei suuda kuidagi aru saada, kuidas sellise asja ära teenisin…“ Sealjuures on tegemist esimese Coop Loto võiduautoga, mis nelja hooaja jooksul Saaremaale jõudis.

Naine pole veel oma võidust kuigi paljudele inimestele jutustanud. „Eks ma perele ja tööandjale olen rääkinud, aga see tundus lihtsalt nii uskumatu…“ selgitab ta. Tööl oli vaja uudis kiiremas korras teatavaks teha, sest auto üleandmise ajal oleks Merle pidanud olema tööpostil Kuressaare kesklinnas. „Mul tuli endale asendus leida, et siia tulla. Niisiis seletasin, miks seda vaja on. Nad kõik soovisid õnne, aga unustasid pakkuda välja, kes siis mind asendab. Seega ma pidin uuesti küsima,“ naerab Merle.

Pärast üleandmist naaseb Merle siiski tööle. Ta usub, et suudab küll sel päeval veel tööülesannetele keskenduda. „Samas eelmisel nädalal pärast võidu-uudist oli see küll keeruline. Nüüd on nii, et mõtlen oma tavapäraste asjade peale ja siis tuleb järsku meelde, et võitsin auto… ja naeratus tuleb näole.“

Et Merle on sel päeval hiljaõhtuni tööl, siis tähistada enam ei jõua. Küll aga lubab ta nädalavahetusel seda üheskoos õdede-vendadega teha.

Autot pole viimased kolm aastat olnud

Coopi satub Merle üle päeva ning tuleb alati kindla nimekirjaga, mida vaja. Ainult siis, kui tema 10- ja 12-aastased lapsed on kaasas, kipub korvi sattuma asju, mida ei olnud plaanis osta.

Coop asub tema jaoks ideaalses asukohas – mõnesaja meetri raadiuses on nii kodu kui töökoht. „See on väga mugav ja kodune. Siin on lihtne käia. Kaubavalik on ka suurepärane,“ tunnustab Merle.

Autot Merlel polnud, niisiis läks Toyota tõesti õigesse kohta. „Müüsin auto kolm aastat tagasi maha ja harjusin täitsa ära, et ei saa enam sõita. Kuressaares polegi tegelikult autot vaja, aga kuna õed-vennad elavad mandril, siis läheb sõiduk ikka asja ette,“ räägib ta. Juba on pandud paika ka, kuhu läheb esimene pikem sõit uue Toyotaga – nädalavahetusel Pärnusse.

Toyota Rav4 puhul meeldib Merlele kõige enam, et see on täitsa uus. Tegemist on ka tema esimese uhiuue autoga. „Sellel autol on väga head lisad – näiteks püsikiirusehoidja. See on hübriid, suur, vaikne,“ kiidab ta.

Oma kodukohta Kuressaaret peab ta aga kõige paremaks kohaks, kus elada. „See on väike, kõik on käe-jala ulatuses ning Saaremaal on imeilus loodus. Elasin aastaid nii Norras kui Tallinnas, kuid tulin siia ikka tagasi,“ tõdeb ta.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coopi kliendikaardi omanikuna saad nüüd valida, kas koguda oma ostudelt lotopileteid või boonusraha. Vastava valiku saad mugavalt teha kliendiportaalis või Coopi kaupluse kassas. Oma valikut ei pea igakuiselt uuendama, kuid soovi korral saad seda igal ajal muuta.

Coop Loto loosimistes osalemiseks registreeri Coopi kauplustes Coopi kliendikaart, milleks on Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga maksekaart. Iga 10 euro suurune ost = vähemalt 1 lotopilet (sõltuvalt boonustasemest).

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja elektriratas Amplerilt, teler Samsung 55" QLED, robottolmuimeja Electrolux, espressomasin Saeco GranAroma, kuumaõhufritüür Tefal, reisivautšer Reisieksperdilt puhkuseks Eestis (väärtusega 1500 eurot), Coopi kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!