Eesti uudised

Puust ja punaseks: Roosabanaanike aitab märgata, kuidas iidolid oma jälgijatelt raha välja pumpavad

152 EUROT AINSA PÄEVAGA! Laps hullas TikTokis tervelt kuu aega, emale jäi maksta üüratu telefoniarve (8)

LISA KOMMENTAAR

Juhanes 3. august 2022 18:30
Äritegevuse eesmärk ongi raha suunata punktist A punkti B. Selleks, et äritegevus ei muutuks kuritegevuseks, on rahvad moodustanud riigid, kes peaksid oma kodanikke kaitsma kuritegeliku äritegevuse eest. Eesti riik on selles valdkonnas näidanud üles erakordset saamatust, kuritegelikku tahtmatust ja lihtlabast oskamatust.
hoiatav lugu nendest 3. august 2022 15:02
kes on peast väheke roosad... :)))
tom 3. august 2022 12:45
Emale väike kooliraha: lapsega tuleb TEGELEDA, mitte jätta teda netihulluste kasvatada. Telefon ei ole lapseHOIDJA. Pigem vaenlane.
Jeeah 3. august 2022 12:04
No see Elisa Stopp on sama tõene, kui kiilasjääl pidurid blokkis paigale jääda. Kui selgitust küsida, öeldakse, et summa täitumine ei saagi olla reaalajas, kuna paljude teenuste kasutamise eest laekub neile summa alles mõne päeva jooksul. Selle mõne päevaga läheb arve paar korda suuremaks, kui määratud limiit on. Nii et jutuks hea küll, ostke meilt stoppteenus, mis ei toimi ja makske mittetoimiva teenuse eest ka lisaks limiidist üleminekule.
Onari Kämmal 3. august 2022 10:36
Lisaks sellele, et Tiktoki kasutajareeglid ei luba seda kasutada alla 13-aastastel, ei luba rakendus ka neid coine osta ja kinkida alla 18-aastastel. Kui lapsevanem valetab lapse mingite asjade kasutamise mugavuse mõttes profiilis täiskasvanuks, ei saa kuidagi nuriseda selle üle, et talle ei rakendu lapse kaitsmiseks mõeldud piirangud.
Teeline 3. august 2022 16:14
Loe artikkel ikka läbi ka. "... et ta 11aastane õde oli ema telefonist toetanud tiktokkereid annetustega." Ja see on selge näide, et igasugused tikud-tokid, näoraamatud, twitterid jne on täielikult mõttetud ja mittevajalikud asjad.
Onari Kämmal 3. august 2022 22:18
Lugesin läbi. Kuna 11-aastane ei tohi Tiktoki kasutajareeglite järgi üldse kasutada, siis ilmselt tehtigi sellele 11-aastasele õele sinna konto, kus ta vanus märgiti selliseks, et ta oleks rohkem kui 18-aastane. Mis andis talle ka võimaluse neid coine osta.
Teeline 4. august 2022 15:08
Kuna laps kasutas e m a telefoni, mitte enda oma, siis järelikult oli emal seal konto olemas.